ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Только бритвы Yaqi

Перейти донизу 
+9
WetShaver
vicbro
mad_fish
ARTURIUS
all75
SurferUa
fill
blind_d
Polosatiy
13 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
АвторПовідомлення
blind_d
Частий гість
Частий гість
blind_d


Повідомлень : 89
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 15:50

Я цей Табак порівнюю відносно того, що вже пробував. А це три види мила Прорасо (червоне до речі, сподабалось своїм запахом!; білим пару раз голився - сушить шкіру що ппц; зелене лише відкривав щоб понюхати), потім зелена Чела (запах в банці також мегакрутий і піна непогана виходить, але збивати в чаші приходиться дуже довго, що аж рука томиться))) крем якийсь єгипетський взагалі думав не згадувати, але згадав, то там ментолом так пече, наче кучу коцок наставив станком, може в жару норм зайде - не знаю. І ось Табак....тут все ідеально (піна збивається за пару махів і вона просто ідеальной консистенції для мене. Ради інтересу куплю ще Арко, якщо десь побачу у себе в місті, щоб не платити Новій Пошті за доставку)))

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 17:15

Так на ManClub є мило Arko i доставка Укрпоштою: 
Мило Arko Магазин реально класний, сам постійно там купую! Ще є кілька магазинів, де можна спробувати купити, там є також доставка Укрпоштою!
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Kitten911, Alfed та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Частий гість
Частий гість
blind_d


Повідомлень : 89
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 18:18

WetShaver пише:
Так на ManClub є мило Arko i доставка Укрпоштою: 
Мило Arko Магазин реально класний, сам постійно там купую! Ще є кілька магазинів, де можна спробувати купити, там є також доставка Укрпоштою!
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Ось зараз набиваю корзину на сайті voosa.ua і хочу взяти пачку лез фізер і там є два варіанта (чорна пачка 5шт і жовта 10шт), тому логічне питання - вони чимось відрізняються між собою? P.S. Хочу взяти там це мило арко, банку Флойда 400мл + пшикалку якщо вона там є, олівець від порізів Осма і пару пачок різних лез)
Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 147
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 18:22

Фізери однакові, кольором позначено різну кількість лез у пачці

WetShaver, Kitten911, Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 202
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 19:50

voosa.ua раза 3 пробовал там купить,делал заказ-ни звонка ни заказа...никакой реакции и цены какие то подозрительно низкие,советую не оплачивать сразу.

WetShaver та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Частий гість
Частий гість
blind_d


Повідомлень : 89
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 20:04

Polosatiy пише:
voosa.ua раза 3 пробовал там купить,делал заказ-ни звонка ни заказа...никакой реакции и цены какие то подозрительно низкие,советую не оплачивать сразу.
Я в останній момент чомусь передумав робити замовлення і закрив той сайт)) Груші для Флойда не було - це раз! По-друге, писалось типу що доставка Укрпоштою безкоштовна при замовленні на суму 600грн і більше, а в процесі оформлення лише НП була і все. І третє - я так подумав-подумав і вирішив а нафіг мені те Арко треба з тим олівецем від порізів, якщо є туалетна бумага і мила в мене з кремами на 10 років є запасу. Флойд без груші? Також нафіг треба, якщо у Аврорі є прикольні баночки Тройного одеколону і одеколон "Слава Україні" по ціні щось там 25грн/шт))))Так само з цими лезами: якщо Астра не зайде, то візьму зразу блок Вілкінсон Сворд да і все на цьому)

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 202
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 20:10

Флойд на MAKEUP надо брать,Floid самая низкая цена и вроде бесплатная доставка.
Так же есть там недорогие испанские одеколоны по литру,правда цена на них выросла немного,но все равно вкусная за литр.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Частий гість
Частий гість
blind_d


Повідомлень : 89
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 20:52

Polosatiy пише:
Так же есть там недорогие испанские одеколоны по литру,правда цена на них выросла немного,но все равно вкусная за литр.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Щось не знайшов там таких одеколонів) 
Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 202
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 20:57

Tulipan Negro Original 1953 Tulipan Negro Mandarina & Lima Tulipan Negro Agua De Colonia Strawberry & Cream Tulipan Negro Fraiche

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Частий гість
Частий гість
blind_d


Повідомлень : 89
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 21:11

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], ви собі замовляли їх, так? як вони по якості? норм?) 
Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 202
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 21:17

blind_d пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], ви собі замовляли їх, так? як вони по якості? норм?) 
По качеству нет вопросов,всяко лучше и даже дешевле авроровских,я делал на них небольшой обзор в теме,ну а запахи тут каждому свое.Надо пробовать,мне оба зашли,естественно ,это не Флойд.Обзор на них  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

WetShaver та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Частий гість
Частий гість
blind_d


Повідомлень : 89
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 21:31

Замовив Floid 400ml

WetShaver та Polosatiy Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1074
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 EmptyПт 19 Квіт 2024 - 8:45

blind_d,
    надеюсь понимаешь разницу в использовании после бритья лосьона и одеколона.

Polosatiy,
    какой смысл мыть станок той же пеной, что и брился? Моешь от чего? От мыла для бритья. И моешь этим же мылом... Смысл имеет мыть чем-то нейтральным, хоз. мылом или средством для мытья каким-то. Тогда отмоются любые компоненты мыла для бритья. Вряд ли промыв станок пеной, например, Прорасо, он будет сверкать после этого...

WetShaver, Kitten911, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 263
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 EmptyПт 19 Квіт 2024 - 8:58

Polosatiy пише:
Флойд на MAKEUP надо брать,Floid самая низкая цена и вроде бесплатная доставка.

blind_d пише:
Замовив Floid 400ml
Не забуваємо, що в деяких спеціалізованих магазинах є форумна знижка для учасників нашого форуму. 
Наприклад, в магазині barbercompany діє знижка 10%, і FLOID виходить по ціні 488-49=439 грн. Є безкоштовна доставка Укрпоштою при замовленні від 500 грн. 
А для тих хто любить збивати піну на обличчі є чудовий варіант мило ARKO в формі стіку по ціні 68-7=61 грн. Та і для тих хто полюбляє набирати мило з банки можна втоптати цей стік в підходящу тару (а можна і 2-3 штуки, якщо Арко дуже подобається)))))
В вище згаданому магазині ManClub також діє форумна знижка.
Список багатьох інтернет магазинів є ось тут: [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], і там же дивимось в яких є форумні знижки (і як їх активувати).


Останній раз редагувалося: all75 (Пт 19 Квіт 2024 - 9:12), всього регувалося 1 раз(-и)

WetShaver, stanislav-q, Kitten911, Yura_, mad_fish та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Частий гість
Частий гість
blind_d


Повідомлень : 89
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 EmptyПт 19 Квіт 2024 - 9:11

vicbro пише:
blind_d,
    надеюсь понимаешь разницу в использовании после бритья лосьона и одеколона.
Одеколон можна випити, якщо приспічить, а з лосьйоном так не вийде, бо спирту там трохі меньше буде!))))

vicbro, Kitten911, Yura_ та SurferUa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 202
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 EmptyПт 19 Квіт 2024 - 9:47

vicbro пише:


Polosatiy,
    какой смысл мыть станок той же пеной, что и брился? Моешь от чего? От мыла для бритья. И моешь этим же мылом... Смысл имеет мыть чем-то нейтральным, хоз. мылом или средством для мытья каким-то. Тогда отмоются любые компоненты мыла для бритья. Вряд ли промыв станок пеной, например, Прорасо, он будет сверкать после этого...
Да просто промываю мылом и потом вытираю насухо... Особого смысла нет, но мыло всегда немного остаться вот и мою станок. Прорасо оставляет белый налет на всём, поэтому я и оставил Прорасо .
Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 EmptyПт 19 Квіт 2024 - 21:52

Polosatiy пише:
Да просто промываю мылом и потом вытираю насухо... Особого смысла нет, но мыло всегда немного остаться вот и мою станок. Прорасо оставляет белый налет на всём, поэтому я и оставил Прорасо .
Многие кремы и мыла для бритья оставляют белый налет на бритве, это не страшно. Скорее всего это остаток стеариновой кислоты, которую производители прут в избытке для стабильности пены. Смыть это можно легко обычным туалетным мылом, я часто так и делаю. А уж тем более хоз. мыло смоет любой налет за секунду. Просто тут вопрос в аккуратности и отношении к своим вещам. Кто-то моет станки каждый раз, еще и спиртом протирает. Кто-то моет раз в месяц но зато драит с зубной пастой. Кто-то не моет вообще. Все люди разные. Это нормально. Раньше я даже лезвия от мыльного налета отмывал но потом понял, что хим. компоненты скорее всего Трилон Б воздействует на покрытия лезвия, и они быстрее тупятся. Теперь лезвия только вытираю пальцами от центра к кромке. А станок мою с туалетным мылом.

Kitten911, Yura_, all75, Meo та Polosatiy Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Частий гість
Частий гість
blind_d


Повідомлень : 89
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 EmptyПт 19 Квіт 2024 - 22:01

Я, наприклад, дві половини голови кидаю у чашу з горячою водою на 5хв і поки змиваю піну з лиця і поки мию помазок, то деталі станка відкисають у тій чаші і потім просто дістаю і мікрофіброй витираю. А лезо також пальцями протер і в конверт) Ручку просто тією ж мікрофіброй протер да і все на цьому)

WetShaver та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 202
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 EmptyСб 20 Квіт 2024 - 0:21

WetShaver пише:

Многие кремы и мыла для бритья оставляют белый налет на бритве, это не страшно. Скорее всего это остаток стеариновой кислоты, которую производители прут в избытке для стабильности пены. Смыть это можно легко обычным туалетным мылом, я часто так и делаю. А уж тем более хоз. мыло смоет любой налет за секунду. Просто тут вопрос в аккуратности и отношении к своим вещам. Кто-то моет станки каждый раз, еще и спиртом протирает. Кто-то моет раз в месяц но зато драит с зубной пастой. Кто-то не моет вообще. Все люди разные. Это нормально. Раньше я даже лезвия от мыльного налета отмывал но потом понял, что хим. компоненты скорее всего Трилон Б воздействует на покрытия лезвия, и они быстрее тупятся. Теперь лезвия только вытираю пальцами от центра к кромке. А станок мою с туалетным мылом.
Табак и арко не оставляют,после бритья просто помазком провожу,промываю и вытираю насухо,оно то не страшно,но меня бесило,все белое...вроде водой промыл,а высыхает и все в белом налете.Бритвы всегда как новые,а спирт я опасаюсь,может повредить покрытие....наверное,я не рискую пробовать да и нет нужды.Лезвия просто промываю под напором и оно сохнет,а потом в конверт,помню на каких то лезвиях писалось не вытирать прямо на конверте.И ставлю маркером жирную точку,что бы знать,сколько лезвие прошло сеансов.


Останній раз редагувалося: Polosatiy (Сб 20 Квіт 2024 - 0:55), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 202
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 EmptyСб 20 Квіт 2024 - 0:51

Дополнил отзыв к Yaqi SRH040-C("Позор") это позор,категорически не рекомендую к покупке.

fill, Vlad_S, Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Частий гість
Частий гість
blind_d


Повідомлень : 89
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 EmptyСб 20 Квіт 2024 - 10:17

Тільки що вирішив зробити експеримент з Yaqi Mercury і поголити свою двохсуточну щетину в один прохід проти росту. Також з милом Чела вирішив зробити тест на те, як воно буде на лиці збиватись відносно Табака. Взяв на палець з банки трохи мила, розтер ним підборіддя, шию і давай помазком махати. Короче, Челі до Табака як нам до місяця) Ніфіга воно не збилось належним чином, якась жижа вийшла, хоч води і добавляв по чуть-чуть. Може мало самого мила взяв, хоча брав наче достатньо для того, щоб хоч на 1 проход вийшла шикарна піна, а по факту лажа якась))) Челу значить лише в чаші треба взбивати. А так за 1 прохід + добривкі я зробив той же результат, що і з 3-4 проходами, при цьому часу затратив меньше. З Табаком взагалі гоління зайняло не більше 10хв. Так що для себе зробив деякі висновкі)

Meo Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6945
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 EmptyСб 20 Квіт 2024 - 11:08

Вітаю, форумчани.
Тема створювалась (як я підозрюю) про бритви Yaqi. І зацікавленій людині, яка зайде сюди почитати про ці бритви, буде дуже важко відшукати потрібну дискусію про бритви Yaqi серед загальних обговорень мил, лосьонів й т.і.. Це моя точка зору. Якщо топікстартер вважає, що все ОК, то все ОК. Якщо є бажання упорядкувати цю тему, то є пропозиція створити Бортовий журнал.
На ваш розсуд.

all75, Meo, Polosatiy та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 202
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 EmptyСб 20 Квіт 2024 - 11:38

Ruslan пише:
Вітаю, форумчани.
Тема створювалась (як я підозрюю) про бритви Yaqi. І зацікавленій людині, яка зайде сюди почитати про ці бритви, буде дуже важко відшукати потрібну дискусію про бритви Yaqi серед загальних обговорень мил, лосьонів й т.і.. Це моя точка зору. Якщо топікстартер вважає, що все ОК, то все ОК. Якщо є бажання упорядкувати цю тему, то є пропозиція створити Бортовий журнал.
На ваш розсуд.
Так трошки тема відійшла від yaqi, але я тільки за за спілкування, вся важлива інформація в першому пості, а якщо у людини виникнуть питання по якимось  з бритв, то я завжди з задоволенням відповім. Особисто я не проти якщо спілкування трошки не по темі.

Ruslan, SurferUa, Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Частий гість
Частий гість
blind_d


Повідомлень : 89
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 EmptyСб 20 Квіт 2024 - 12:12

Головне, щоб у кожному пості згадували про Які lol!

Ruslan, Stormfild та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6945
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi - Сторінка 3 EmptyСб 20 Квіт 2024 - 13:40

Polosatiy пише:

Так трошки тема відійшла від yaqi, але я тільки за за спілкування, вся важлива інформація в першому пості, а якщо у людини виникнуть питання по якимось  з бритв, то я завжди з задоволенням відповім. Особисто я не проти якщо спілкування трошки не по темі.
Без питань, насолоджуйтесь спілкуванням :)

Meo, Polosatiy та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Только бритвы Yaqi
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
 Схожі теми
-
» SOTD листопад 2020
» Уход за кожей лица 40+ и не только
» Internet Radio (только музыка / music only)
» О помазках, нанесении пены, опасных бритвах и не только.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: