ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Только бритвы Yaqi

Перейти донизу 
+9
WetShaver
vicbro
mad_fish
ARTURIUS
all75
SurferUa
fill
blind_d
Polosatiy
13 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2, 3, 4, 5  Наступний
АвторПовідомлення
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 202
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только бритвы Yaqi Empty
ПовідомленняТема: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi EmptyСб 30 Бер 2024 - 20:20

Небольшое вступление.На форуме очень мало тем с бритвами,ручками и головами Yaqi,у меня собралось уже довольно большое количество всего от этого производителя и я решил сделать тему,где будет если и не все,то все цинковые головы точно.Я пришел к концепции бритья "только Yaqi".Причин несколько,финансы,недоступность у нас ну и большой выбор у яков который перекрывает практически любые потребности от дешевых цинковых голов за 4 доллара до титановых бритв,а так же соотношение цена-качество к которому у меня лично ни разу не было вопросов,поэтому было решение все распродать(оставлю только Кинг С,с ним я не смогу растаться)и перейти только на Yaqi,это касается только голов и ручек,косметику это не затрагивает.У меня скопилось довольно много голов,бритв и ручек,поэтому буду выкладывать постепенно и дополнять тему.Ну и буду выражать свое краткое мнение,естественно оно личное и может отличаться от вашего с таким же предметом,так как это ВКБ и все тут индивидуально.Тема будет на русском,так как к сожалению на компьютере нет украинского,прошу извенить.Каждый предмет я буду прятать под спойлер,так как если выложить сюда 40+ фотографий в столбик,это будет бардак и найти что то будет сложно.

Yaqi Chrome Color Mercury(СРХ045):
Ручка из нержавеющей стали Yaqi Fleur /LANCELOT:
Yaqi SRH040-C("Позор"):
YAQI Harlequin(SRH054):
YAQI Chrome Color Stainless Steel Handle(RASS1902):
YAQI KNIGHT-HELMET(RAMC1905-2):
Yaqi Brush SRH05:
Yaqi Tile 316 Stainless Steel(SRH043):
YAQI High Quality Dark Blue Color Ceramic Shaving Bowl(CB010):
YAQI Zephyr(SRH048):
YAQI Top Aggressive Slant(CPX030):
YAQI Chrome Color Open Comb (SRH06):
YAQI Chrome Color Scalloped Bar(SRH04):
Yaqi BULLET Polished Stainless Steel Razor Handle(RASS2218):
YAQi Beech Wood Razor Holder(WRS2309) :
YAQI Harlequin Polished 303 Stainless Steel Men Safety Razor Handle(RAS2347):


Останній раз редагувалося: Polosatiy (Пн 29 Квіт 2024 - 19:27), всього регувалося 33 раз(-и)

Ruslan, STEEL, trimmer, WetShaver, fill, Владислав, stinger і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Частий гість
Частий гість
blind_d


Повідомлень : 91
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только бритвы Yaqi Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi EmptyНд 31 Бер 2024 - 12:23

Замовив собі Yaqi Chrome Color Mercury. Тепер цікавить чи підійде до неї ручка від Кінг С?

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 202
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только бритвы Yaqi Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi EmptyНд 31 Бер 2024 - 12:42

blind_d пише:
Замовив собі Yaqi Chrome Color Mercury. Тепер цікавить чи підійде до неї ручка від Кінг С?
Буду вечером дома проверю, скорее всего нет, вечером скажу точно

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2466
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Только бритвы Yaqi Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi EmptyНд 31 Бер 2024 - 13:12

Polosatiy пише:

Буду вечером дома проверю, скорее всего нет, вечером скажу точно

Там і там стандартна різьба. Тож має підійти. 
Але перевірити не завадить :-)

WetShaver, all75 та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Частий гість
Частий гість
blind_d


Повідомлень : 91
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только бритвы Yaqi Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi EmptyНд 31 Бер 2024 - 13:20

fill пише:
Там і там стандартна різьба. Тож має підійти. 
Але перевірити не завадить :-)
Я ось перевіряв чи підійде ручка від Баілі 176 до голови Кінга і воно наче і підходить, але по різьбі йде якось не так) то ж я більше не експерементував з цим))
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2466
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Только бритвы Yaqi Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi EmptyНд 31 Бер 2024 - 13:37

blind_d пише:

Я ось перевіряв чи підійде ручка від Баілі 176 до голови Кінга і воно наче і підходить, але по різьбі йде якось не так) то ж я більше не експерементував з цим))

Ну, тоді дочекайся вечора - колега Polosatiy перевірить :-)

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 202
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только бритвы Yaqi Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi EmptyНд 31 Бер 2024 - 13:41

blind_d пише:
Замовив собі Yaqi Chrome Color Mercury. Тепер цікавить чи підійде до неї ручка від Кінг С?
Подошла без вопросов.На некоторые головы от яки она не подходила помню,но на эту накрутилась без вопросов.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Частий гість
Частий гість
blind_d


Повідомлень : 91
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только бритвы Yaqi Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi EmptyНд 31 Бер 2024 - 13:44

Круто! Дуже вдячний!)) Хоч не прийдеться ще ручку докуплювати))

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Частий гість
Частий гість
blind_d


Повідомлень : 91
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только бритвы Yaqi Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi EmptyНд 31 Бер 2024 - 13:59

Тепер не буду бритись до тих пір, поки з Китаю не прийде ця голова))))

STEEL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2466
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Только бритвы Yaqi Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi EmptyНд 31 Бер 2024 - 16:19

blind_d пише:
Тепер не буду бритись до тих пір, поки з Китаю не прийде ця голова))))

Чудовий час набити руку на іншій бритві, поки їде Yaqi.
Нащо його втрачати?

WetShaver та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Частий гість
Частий гість
blind_d


Повідомлень : 91
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только бритвы Yaqi Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi EmptyНд 31 Бер 2024 - 17:09

То я пошуткував так))) Сьогодні не втримався і поголився Мак3 (щоб порівняти відчуття відносно Кінга). Голився по старій схемі: один проход + добривкі. Плюсом касети є те, що ним модна човгати на одному місці поки рука не втомиться))) ББС з ним не вийшло - так само відчувається щітина коли провожу рукою проти шерсті) але під носом і підборідддя виголив ним краще, ніж Кінгом. І шкіра трохи підпікає в тих місцях. Короче, треба бритись раз в 3-5 дня і тоді буде норм!
Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 202
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только бритвы Yaqi Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi EmptyНд 31 Бер 2024 - 19:59

Добавил YAQI Harlequin

fill, Stormfild та Eugene Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 202
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только бритвы Yaqi Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi EmptyВт 2 Квіт 2024 - 21:15

Добавил YAQI Chrome Color Stainless Steel Handle

fill, Stormfild та Eugene Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 202
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только бритвы Yaqi Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi EmptyНд 7 Квіт 2024 - 19:51

Добавил YAQI KNIGHT-HELMET(RAMC1905-2)

fill, Stormfild та Eugene Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 202
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только бритвы Yaqi Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi EmptyПн 8 Квіт 2024 - 19:27

Добавил Yaqi Brush SRH05

fill, Stormfild, Eugene та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Частий гість
Частий гість
blind_d


Повідомлень : 91
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только бритвы Yaqi Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi EmptyПн 8 Квіт 2024 - 21:38

Polosatiy пише:
Добавил Yaqi Brush SRH05
Якщо ця бритва на голову вища за Кінга, то якою вона тоді буде відносно Yaqi Chrome Color Mercury? 

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 202
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только бритвы Yaqi Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi EmptyПн 8 Квіт 2024 - 22:00

blind_d пише:

Якщо ця бритва на голову вища за Кінга, то якою вона тоді буде відносно Yaqi Chrome Color Mercury? 
Результат плюс минус одинаковый и комфорт,техника бритья разная.Yaqi Chrome Color Mercury заметно тяжелее,эта полегче и более маневренная.На эту я одеваю легкую ручку и она получаеться легкая маневренная и можно поддавить иногда, Yaqi Chrome Color Mercury я использовал с тяжелой ручкой из нержавейки и она бреет сама под своим весом.Обе головы классные,но разные.

WetShaver, Eugene та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Частий гість
Частий гість
blind_d


Повідомлень : 91
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только бритвы Yaqi Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi EmptyПн 8 Квіт 2024 - 22:26

Просто в мене нема з чим порівняти свого Кінга, тому цікаво запитати) Ну, хіба що можу порівняти з Баілі 176, але Кінг буде на голову кращим за нього! З милом Табак Кінг реально дуже круто голить, а тут читаю фразу "на голову м'якіша і ефективніша за Кінга" і просто тепер не можу уявити як таке можливо взагалі?))) Чекаю свій Які Меркурі і буду мати змогу спробувати на своїй шкурі)
Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 202
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только бритвы Yaqi Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi EmptyПн 8 Квіт 2024 - 22:41

blind_d пише:
Просто в мене нема з чим порівняти свого Кінга, тому цікаво запитати) Ну, хіба що можу порівняти з Баілі 176, але Кінг буде на голову кращим за нього! З милом Табак Кінг реально дуже круто голить, а тут читаю фразу "на голову м'якіша і ефективніша за Кінга" і просто тепер не можу уявити як таке можливо взагалі?))) Чекаю свій Які Меркурі і буду мати змогу спробувати на своїй шкурі)
Кинг С стабильный середнячок, который топ за счет своей цены в 300гр,но чудес он не делает.

fill та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
SurferUa
Новачок
Новачок
SurferUa


Повідомлень : 44
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.09.2022
Звідки : Киев

Только бритвы Yaqi Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi EmptyПн 8 Квіт 2024 - 22:43

blind_d пише:

Якщо ця бритва на голову вища за Кінга, то якою вона тоді буде відносно Yaqi Chrome Color Mercury? 
Голова Yaqi Brush SRH05 - клон (не знаю, кто первопроходец) Razorock Mentor и Maggard V3A. На форуме есть упоминания.

Meo, Polosatiy та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 265
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Только бритвы Yaqi Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi EmptyВт 9 Квіт 2024 - 8:43

blind_d пише:
Чекаю свій Які Меркурі і буду мати змогу спробувати на своїй шкурі)
Цікаво буде почитати враження від іншого користувача.
Polosatiy пише:
Кинг С стабильный середнячок, который топ за счет своей цены в 300гр,но чудес он не делает.
Кінг легко і м'яко голить в ББС, порізатись важко з будь-яким лезом (навіть якщо тиснути на бритву). Він топ не  за рахунок ціни, а тому що голить на рівні 89 голови (м'яко, комфортно і чисто), і хто з них краще - враження різні у користувачів які порівнювали їх між собою. Частина користувачів вважає що Кінг м'якше і єффективніше за 89, інша частина протилежної думки, або що вони голять однаково.
Але згоден, дива він не робить, перетворити ганчірку на зайця він не вміє... ))))
Ну і цікаво, як зараз з якістью у станків Які. Раніше були скарги на якість виготовлення, можливо тому вони і не набрали популярності (на відміну від помазків).

mad_fish, Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Частий гість
Частий гість
blind_d


Повідомлень : 91
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только бритвы Yaqi Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi EmptyВт 9 Квіт 2024 - 10:08

all75 пише:
Цікаво буде почитати враження від іншого користувача.
Звичайно напишу про свої враження від тієї голови. Але, щось мені здається, що можна було б і не замовляти, бо з милом Табак Кінг просто робить дива)) Якби не мої дві родимки, то я б голився в один прохід!!! Табаком краще намилювати обличчя і помазком взбивати піну на лиці (як на мене, так швидше набагато і економніше). Тільки що брився і розхід знову 0,4г, а піна шикарна! На помазку від Які синтетика як морозиво виглядає)) під носом, на щоках і ліва сторона шиї вже після першого проходу був ББС. Лише підбородок (бо там в мене родимка) складніше виходить. А чого кажу що модна було б за один проход поголитись? А тому що у мила Табак таке постсковзання, що після того як пройшов за ростом - відразу ж йду і проти росту))) Видно шкіра моя вже звикла до цього станка і голитись ним тепер прям в кайф! Реально, емоції в мене просто зашкалюють)))

WetShaver, Yura_, all75 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2830
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Только бритвы Yaqi Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi EmptyВт 9 Квіт 2024 - 10:52

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Рахуйте проходи не помазком, а лезом.)
Якщо ви пройшли лезом один раз по росту щетини і один раз проти росту, то це буде два проходи.

_________________
Через терни до зірок!

WetShaver, fill, all75 та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 202
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только бритвы Yaqi Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi EmptyВт 9 Квіт 2024 - 11:01

all75 пише:

Цікаво буде почитати враження від іншого користувача.

Кінг легко і м'яко голить в ББС, порізатись важко з будь-яким лезом (навіть якщо тиснути на бритву). Він топ не  за рахунок ціни, а тому що голить на рівні 89 голови (м'яко, комфортно і чисто), і хто з них краще - враження різні у користувачів які порівнювали їх між собою. Частина користувачів вважає що Кінг м'якше і єффективніше за 89, інша частина протилежної думки, або що вони голять однаково.
Але згоден, дива він не робить, перетворити ганчірку на зайця він не вміє... ))))
Ну і цікаво, як зараз з якістью у станків Які. Раніше були скарги на якість виготовлення, можливо тому вони і не набрали популярності (на відміну від помазків).
По качеству у меня претензий нет к Яки, во всяком случае к тому, что у меня есть. А про Кинг С, всё таки он так популярен из за цены, если бы он стоил 1000,то врядли был так популярен, станок отличный и я имею их 2,но все таки для меня он мягкий немного и не хватает ему эффективности.Естественно это чисто моё личное мнение.

all75, SurferUa та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Частий гість
Частий гість
blind_d


Повідомлень : 91
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только бритвы Yaqi Empty
ПовідомленняТема: Re: Только бритвы Yaqi   Только бритвы Yaqi EmptyВт 9 Квіт 2024 - 11:01

ARTURIUS пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Рахуйте проходи не помазком, а лезом.)
Якщо ви пройшли лезом один раз по росту щетини і один раз проти росту, то це буде два проходи.
Ахах) Точно! А якщо я, як і деякі ютубери, 2 чи 3 раза шкрябнули станком в одному місці за ростом? То цей факт як вважати: один прохід чи три? Скільки відео про гоління не дивився, то багато так робить (на одному місці човгає по декілька разів).
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Только бритвы Yaqi
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 5Перейти до сторінки : 1, 2, 3, 4, 5  Наступний
 Схожі теми
-
» SOTD листопад 2020
» Уход за кожей лица 40+ и не только
» Internet Radio (только музыка / music only)
» О помазках, нанесении пены, опасных бритвах и не только.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: