ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Только Yaqi

Перейти донизу 
+10
Yura_
WetShaver
vicbro
mad_fish
ARTURIUS
all75
SurferUa
fill
blind_d
Polosatiy
14 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5
АвторПовідомлення
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только Yaqi - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 5 EmptyСб 27 Квіт 2024 - 11:55

Я ось начитався ваших відгуків про бритви Які і вже думав замовити якусь із них зразу, щоб з ручкою була (копія р89), вибирав варіант за 15$ і за 20$...думав-думав, а вчора замовив на ОЛХ новенького Edwin Jagger de89)))) прямо з Англії приаезений. Я ще з самого початку хотів собі Мюде р89 взяти, вже навіть був покупку оформив, але продаван відмовив, бо вже іншому продав, а мені запропонував Кінга + бонуси різні) А це постало питання ручки до голови Які Меркурі, а вийшло що замовив Джаггера, дп ще й по солодкій ціні в 1200грн)
P.S. А все починалось з того, що хотів замінити чимось свою балонну піну і, подивившись в Ютубі як збивають піну з мила Прорасо, замовив і собі відразу ж три баночки і тут мене понесло...

fill, all75 та SurferUa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 223
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только Yaqi - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 5 EmptyСб 27 Квіт 2024 - 12:07

Ну если нужна копия r89,то у яки я бы взял копию с ручкой из нержавейки.Цена вопроса будет 500-600 гр,там ручка отличная,только она стоит этих денег и голова классная,я брал ее ради ручки,но она у меня осталась в сборе как хорошая бритва на любой случай.Я про эту YAQI Chrome Color Stainless Steel Handle(RASS1902).

SurferUa та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только Yaqi - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 5 EmptyСб 27 Квіт 2024 - 12:49

Там лише по 20$ з такою ручкою із нержавійки) А це вже 800грн, а не 500-600)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 223
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только Yaqi - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 5 EmptyСб 27 Квіт 2024 - 13:04

blind_d пише:
Там лише по 20$ з такою ручкою із нержавійки) А це вже 800грн, а не 500-600)))
Ну надо уметь пользоваться Али,собирать купоны,монеты и ждать распродаж,которые очень частые...Я лично ее взял за 9 долларов,что примерно 360 гр,но то была распродажа на день рождения али и такие распродажи редки,а в разделе за монеты сейчас без распродаж она стоит 649 гр,что даже за ручку из нержавейки неплохо.Это я ещё не заморачивался и не вводил промокод, который гривень 50 дополнительно срежет 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только Yaqi - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 5 EmptyСб 27 Квіт 2024 - 13:25

Якщо заморочуватись і відслідковувати різні акції, то да - можна зекономити пару баксів) Я так собі помазка взяв Які синтетика за 7$, там типу брак якийсь був у вигляді візерунка на ручці чи щось таке, хоча мені там все ок і ніякого браку я там не помітив)))) а ціна була на 50% меньшою за його звичайну вартість) Сьогодні голився Кінгом з його рідним лезом і це був просто треш в порівнянні з головою від Які Меркурі. За ростом цей Кінг взагалі нічого не збрив, крім зони вус та на щоках. Бороду і підбородок взагалі таке враження що і не голив там нічого. Лише коли поперек і проти росту пішов, то почало знімати, але човгав довго і нудно. Зрозумів, що в порівнянні з Які Меркурі Кінга можна викидати. Не просто так він так дешево коштує. Ним дійсно треба бакенбарди оівняти ну і щоки ще поголити))) Часу витратив в три рази довше, ніж з Меркурі) Кажуть, що EJ DE89 десь на 50% агресивнішим буде за Кінга. Буду тестити його скоро...
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3530
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Только Yaqi - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 5 EmptyСб 27 Квіт 2024 - 13:48

blind_d пише:
Якщо заморочуватись і відслідковувати різні акції, то да - можна зекономити пару баксів) Я так собі помазка взяв Які синтетика за 7$, там типу брак якийсь був у вигляді візерунка на ручці чи щось таке, хоча мені там все ок і ніякого браку я там не помітив)))) а ціна була на 50% меньшою за його звичайну вартість) Сьогодні голився Кінгом з його рідним лезом і це був просто треш в порівнянні з головою від Які Меркурі. За ростом цей Кінг взагалі нічого не збрив, крім зони вус та на щоках. Бороду і підбородок взагалі таке враження що і не голив там нічого. Лише коли поперек і проти росту пішов, то почало знімати, але човгав довго і нудно. Зрозумів, що в порівнянні з Які Меркурі Кінга можна викидати. Не просто так він так дешево коштує. Ним дійсно треба бакенбарди оівняти ну і щоки ще поголити))) Часу витратив в три рази довше, ніж з Меркурі) Кажуть, що EJ DE89 десь на 50% агресивнішим буде за Кінга. Буду тестити його скоро...

Думаю тут скорее всего дело в технике, не может станок щеки брить, а шею не брить)))
с кингом нужно уметь держать  угол, в ббс он конечно не выбривает, но в хороший дфс без проблем, тем более с родными лезвиями, они как по мне очень даже острые и хорошие.

clint Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только Yaqi - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 5 EmptyСб 27 Квіт 2024 - 14:05

Kitten911 пише:

Думаю тут скорее всего дело в технике, не может станок щеки брить, а шею не брить)))
с кингом нужно уметь держать  угол, в ббс он конечно не выбивает, но в хороший дфс без проблем, тем более с родными лезвиями, они как по мне очень даже острые и хорошие.
Ну, шию він також бриє. Я про те, що за ростом в зоні бороди він взагалі нічого не збрив!!!) Я аж приунив трохі))) Намазав ще мила і знову пішов за ростом і те ж саме - нічого він не збрив (ну може пару якихось волосків). З Які Меркурі такого взагалі не було - там як танком: зробив один рух і вже бачиш якийсь результат. Да і кут я тримаю правильний! Просто в мене, значить, в тому місці щетина дуже жорстка - того і не справляється, бо сам по собі станок м'який. Якось так...))
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3530
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Только Yaqi - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 5 EmptyСб 27 Квіт 2024 - 15:11

Бреет не станок, а лезвие и эти лезвия точно могут брить любую щетину, повторюсь ещё раз, не верный угол атаки выставляете, попробуйте без движения найти угол, поставьте станок на верхнюю крышку к щеке и медленно меняйте угол до тех пор пока не почувствуете лезвие на коже и вот тогда начинайте вести по коже, думаю сразу начнёт брить)))

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только Yaqi - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 5 EmptyСб 27 Квіт 2024 - 15:17

Kitten911 пише:
Бреет не станок, а лезвие и  эти лезвия точно могут брить любую щетину, повторюсь ещё раз, не верный угол атаки выставляете, попробуйте без движения найти угол, поставьте станок на верхнюю крышку к щеке и медленно меняйте угол до тех пор пока не почувствуете лезвие на коже и вот тогда начинайте вести по коже, думаю сразу начнёт брить)))
Я вже багато разів так пробував, але лезо на шкірі так і не відчув))) Ну і справа в тому, що коли веду поперек і проти росту, то вона бриє - значить з кутом атаки там все ок) Просто цей станок за ростом не дуже голить (навіть у відгуках на просторах Ютуба читав шо у Мюле р89 також з цим є проблеми і багато хто просто перестає голитись цим станком і розчаровується...)
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3530
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Только Yaqi - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 5 EmptyСб 27 Квіт 2024 - 15:37

Ок...
Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только Yaqi - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 5 EmptyСб 27 Квіт 2024 - 15:41

Kitten911 пише:
Ок...
Наступного разу спробую поексперементувати з кутом атаки за ростом і тоді вже на всі 100% зможу винести вердикт щодо цього моменту))
Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 223
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только Yaqi - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 5 EmptyСб 27 Квіт 2024 - 18:59

Добавил подставку для 7 бритв из бука YAQi Beech Wood Razor Holder(WRS2309)
Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 223
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только Yaqi - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 5 EmptyПн 29 Квіт 2024 - 19:28

Добавил ручку YAQI Harlequin Polished 303 Stainless Steel Men Safety Razor Handle(RAS2347)
Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 223
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только Yaqi - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 5 EmptyСб 4 Травень 2024 - 18:36

Добавил Yaqi Katana Single Edge(SRH041-C)

fill, Stormfild та Vlad_S Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Vlad_S
Частий гість
Частий гість
Vlad_S


Повідомлень : 67
Репутація : 0
Дата реєстрації : 15.02.2023
Звідки : Kyiv

Только Yaqi - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 5 EmptyСб 4 Травень 2024 - 19:10

Polosatiy пише:
Добавил Yaqi Katana Single Edge(SRH041-C)
Кайфовая голова, особенно с острыми лезвиями по типу Бика, Вилкинсонов, Джилеток. Брился от верхней кришки, так заходило на ура, и лезвия в ней дольше живут  doubleUP  Правда, и вылет лезвия не малый, пару раз даже резался из-за спешки, или не должного внимания к ней. Но это только юзэр фолт

all75, Stormfild, Meo та Polosatiy Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 223
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только Yaqi - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 5 EmptyВт 7 Травень 2024 - 19:51

Добавил Yaqi Mellon-Cob(SRH017)

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Только Yaqi - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 5 EmptyВчора в 10:45

Polosatiy пише:
Добавил Yaqi Mellon-Cob(SRH017)

Схоже, це якийсь гібрид Yaqi Mellon (верхня плита) і Yaqi Cobbed (нижня плита).

У мене є власне Yaqi Mellon, він виглядає інакше знизу:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

SurferUa та Polosatiy Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 223
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только Yaqi - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 5 EmptyВчора в 11:43

Цікаве рішення, але не зовсім зрозуміле для мене. Той самий Сов ,за такими ж характеристиками (на пару грам легше). Ще буду тестувати, але перше враження -вони однаково голять.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Только Yaqi - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 5 EmptyВчора в 11:55

Polosatiy пише:
Цікаве рішення, але не зовсім зрозуміле для мене. Той самий Сов ,за такими ж характеристиками (на пару грам легше). Ще буду тестувати, але перше враження -вони однаково голять.

Якщо ти про гібрид Mellon і Cob, то скоріше за все це такий нехитрий спосіб розширити асортимент :-)

Я мав можливість свого часу порівняти обидві бритви, мені вони здалися різними.
Cob - схожий на 89-ту, трохи агресивніший.
Mellon - м’яка і комфортна голова, і нею неможливо виголитися в BBS. Вірніше так: можливо, але це буде дуже боляче :-)

Гібрида мені зараз нема з чого зробити, тож про нього нічого не скажу.

SurferUa та Polosatiy Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Только Yaqi
Повернутися до початку 
Сторінка 5 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5
 Схожі теми
-
» SOTD листопад 2020
» Уход за кожей лица 40+ и не только
» Internet Radio (только музыка / music only)
» О помазках, нанесении пены, опасных бритвах и не только.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: