ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Мыло для бритья от Denisus

Перейти донизу 
+34
Андроний
Олександр Тернавский
Georg
Toivo
Olddad
Yurst 63
bulat22
Oleksii
Peshek
Сергій
brawl
fill
Budget Shave
Живчик
Сэм
Maestro
Изотовец
stinger
Vados1980
Моя Цірюльня
razorsedge
Елена
tagir.dn
Moshul
Стас
Дзюба Юрий
Ruslan
Roman313
турист
Denisus
STEEL
Alter ego
Maxim Mariupol
Денис К.
38 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Наступний
АвторПовідомлення
Гість
Гість
Anonymous



Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья от Denisus   Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 EmptyСб 13 Квіт 2019 - 0:15

Toivo пише:
Чудові розрахунки. Але вони спрацьовують точно виключно у тому випадку, якщо горошина має правильну сферичну форму. Тому, панове, вчимося чавити з туби не якийсь там циліндр, і навіть не еліпсоїд обертання, а саме кулю. І не забуваємо робити перерахунок, коли сопло туби відрізняється від стандарту. Окрім того, треба зважити на те, що щільність (а тому й питома вага) кремів також не є сталою. Тому, замість примітивної арифметики з самими константами, слід застосовувати функцію, можливо й систему рівнянь — одне для крему з урахуванням щільності й діаметру сопла, а друге для властивостей води (її жорсткість сама є функцією від географічного розташування крану та якості водогону). Механіка суцільних середовищ брутально втручається у цю іділію і змушує взяти поправку на мікроперепади щільності  та хімічного складу у кремовій масі. І тут на допомогу бритвоману-досліднику поспішають матриці та тензори... Це жарт, звісна річ. З базовими розрахунками шановного fill згоден.

Так это.
Если что, то мы можем и интеграл по поверхности взять.
Повернутися до початку Перейти донизу
Toivo
Бувалий
Бувалий
Toivo


Повідомлень : 218
Репутація : 357
Дата реєстрації : 09.05.2018
Вік : 55
Звідки : Одесса, Harjumaa (Eesti)

Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья от Denisus   Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 EmptyСб 13 Квіт 2019 - 0:21

Не-не. Тройной по объёму. По поверхности — это для общей площади пены, включая ту, которая примыкает к стенкам чаши или щекам.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья от Denisus   Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 EmptyСб 13 Квіт 2019 - 0:24

Toivo пише:
Не-не. Тройной по объёму. По поверхности — это для общей площади пены, включая ту, которая примыкает к стенкам чаши или щекам.

Тогда будем дифферинцировать.

В первую очередь щёки.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья от Denisus   Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 EmptyСб 13 Квіт 2019 - 12:32

Це вже тактика, панове.
А я - стратег! :-)))

Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья от Denisus   Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 EmptyСб 13 Квіт 2019 - 16:01

Получил посылку с пробниками от DimaV.
После извлечения и осмотра того, что Дмитрий положил от себя, подумываю открыть барбершоп класса люкс.

В принципе, мыла от Дениса уже не так важно для меня.
Но, всё-таки.

Следующий в очереди Oleksii?

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья от Denisus   Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 EmptyВт 16 Квіт 2019 - 22:00

bt пише:
Получил посылку с пробниками от DimaV.
После извлечения и осмотра того, что Дмитрий положил от себя, подумываю открыть барбершоп класса люкс.

В принципе, мыла от Дениса уже не так важно для меня.
Но, всё-таки.

Следующий в очереди Oleksii?

Отправлено через Topic'it
Так, естафету прийняв, дякую! 
Сьогодгі спробував "Уго". Підтримую відгук DimaV - консистенція густого крему, економне, чудова піна, ковзання і дія на шкіру. А от запах на мій ніс - мускусно-мшистий (є ніби ноти від Old Spice Musk i Wars Classic), мені подобається, але я би не сказав, що він парфумний.
Цілком годний продукт, враження лише приємні.
Завтра планую тест лавандового. 
Хто наступний спробувати?
Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья от Denisus   Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 EmptyСр 17 Квіт 2019 - 11:29

Сьогодні спробував La Tranquillite - лавандове мило від Denisus. Як і "Уго", показало себе на дуже високому рівні у роботі і у сприйнятті шкірою. Запах лаванди люблю, і це додало балів продукту у моїх очах. Єдине, тут лаванда ніби трохи з гірчинкою, важкувата, що, можливо (?) пов'язано з її натуральним походженням.
Недавно Олександр Подолян виклав на своєму каналі огляд з цим милом, мої враження схожі з його.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья от Denisus   Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 EmptyСр 17 Квіт 2019 - 14:07

Oleksii пише:

...
Хто наступний спробувати?

Согласно [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], следующие потенциальные тестировщики: Андроний, STEEL, Aklex.
Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья от Denisus   Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 EmptyПт 19 Квіт 2019 - 15:21

Естафету передав камраду Андроний і далі, за планом - Aklex. Очікуємо відгуків.

Тим часом спробував також мило від DimaV, яке він сам виготовив і до пробників Denisus доклав на пробу колезі bt, який також поділився зі мною.
Коротко:
Мило чисто-білого кольору, консистенція майже твердого, без запаху, дуже економне.
Піна - густа, пишна, стійка. Одразу не варто передавати воду - може стати надто пухкою. Разом з тим, таки любить воду, яку треба додавати по ходу збивання. З додаванням води зростає і ковзкість. Ковзання на хорошому рівні, але не максимальне - 8 з 10.
І цей продукт мені теж сподобався. Тепер можна експериментувати із запахом.

Авторам продуктів - респект!
Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья от Denisus   Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 EmptyПт 19 Квіт 2019 - 23:11

Oleksii пише:
Тим часом спробував також мило від DimaV, яке він сам виготовив і до пробників Denisus доклав на пробу колезі bt, який також поділився зі мною.
Коротко:
Мило чисто-білого кольору, консистенція майже твердого, без запаху, дуже економне.
Піна - густа, пишна, стійка. Одразу не варто передавати воду - може стати надто пухкою. Разом з тим, таки любить воду, яку треба додавати по ходу збивання. З додаванням води зростає і ковзкість. Ковзання на хорошому рівні, але не максимальне - 8 з 10.
І цей продукт мені теж сподобався. Тепер можна експериментувати із запахом.

Авторам продуктів - респект!
Дякую за такий приємний відгук. :oops: але за ковзання, Олексій, мені здається, Ви накинули мені пару балів авансом )). Моє перше мило, зварив пару тижнів назад. Мило комбіноване з норковим жиром. Основна задача була зварити мило, яке не сушить після гоління, але з піною й ковзанням є деякі проблеми.
Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья от Denisus   Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 EmptyПн 22 Квіт 2019 - 10:21

Образец 2. "Лавандовое". Консистенция уже ближе к мылу, но к мягкому мылу. Пена и пенообразование аналогично с Уго. Скольжение и постскольжение мне показалось немного хуже. Также мыло показалось не таким жирным и не так хорошо увлажняет после бритья (подойдет больше обладателям нормальной кожи). Запах сухой лавандовый, но база пахнет так же как и в Уго, чем то мускусно-животным отдает, не смог определить. В общем понравилось немного меньше чем "Уго", но мыло тоже великолепное. Оба образца сделаны МАСТЕРОМ, с пониманием дела и любовью. Денису респект.
Повернутися до початку Перейти донизу
Андроний
Постоялець
Постоялець
Андроний


Повідомлень : 623
Репутація : 79
Дата реєстрації : 20.05.2018
Звідки : Черкассы

Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья от Denisus   Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 EmptyСр 24 Квіт 2019 - 21:29

попробовал и я мыло Уго - мыло без запаха (как мне показалось, по крайней мере острого чтобы в нос било точно нет). После прохода умываешь лицо влажной рукой - особого пост скольжения нет. Мылом пользовался после длительного использования мыло Cella, так итальянец просто растворялся на влажном лице редкой пеной, что не скажешь про Уго. У этого мыла пена густая, взбивается хорошо, расход маленький, после бритья кожу не сушит, бритье с этим мылом очень хорошее. Резюмируя - очень хороший продукт
Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья от Denisus   Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 EmptyЧт 25 Квіт 2019 - 9:46

Андроний пише:
попробовал и я мыло Уго - мыло без запаха (как мне показалось, по крайней мере острого чтобы в нос било точно нет)

Ого! Ну тут 2 варианта: либо запах улетучился, либо у тебя нос заложен :-) На сколько я помню аромат был и довольно сильный

А может с моим мылом перепутал, моё без запаха и твердое?


Останній раз редагувалося: DimaV (Чт 25 Квіт 2019 - 23:08), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья от Denisus   Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 EmptyЧт 25 Квіт 2019 - 10:56

DimaV пише:
Андроний пише:
попробовал и я мыло Уго - мыло без запаха (как мне показалось, по крайней мере острого чтобы в нос било точно нет)

Ого! Ну тут 2 варианта: либо запах улетучился, либо у тебя нос заложен :-) На сколько я помню аромат был и довольно сильный

Как по мне, несильный, мягкий.
Но устойчивый и хорошо ощутимый.
И интересный, жене понравился.

Кстати, кто-то может описать чем пахнет?

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Моя Цірюльня
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 271
Репутація : 350
Дата реєстрації : 04.11.2017
Вік : 49

Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья от Denisus   Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 EmptyЧт 25 Квіт 2019 - 21:36

Запах Уго - кофе + лимон
Повернутися до початку Перейти донизу
https://www.youtube.com/channel/UCuKrVV9BnNPU4WWZ7stEkRg?view_as
Гість
Гість
Anonymous



Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья от Denisus   Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 EmptyПт 26 Квіт 2019 - 0:59

Моя Цірюльня пише:
Запах Уго - кофе + лимон

Спасибо.
Неожиданно.

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Андроний
Постоялець
Постоялець
Андроний


Повідомлень : 623
Репутація : 79
Дата реєстрації : 20.05.2018
Звідки : Черкассы

Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья от Denisus   Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 EmptyПт 26 Квіт 2019 - 7:10

DimaV пише:

Ого! Ну тут 2 варианта: либо запах улетучился, либо у тебя нос заложен :-) На сколько я помню аромат был и довольно сильный

А может с моим мылом перепутал, моё без запаха и твердое?

Ну мне мыло досталось уже через несколько рук прошедшее, поэтому я склоняюсь что запах улетучился (на нюх пока не жалуюсь)

Твое мыло пока лежит ждет очереди, тоже в пробниках приехало, испробую - отпишусь
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6964
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья от Denisus   Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 EmptyНд 31 Травень 2020 - 15:36

Два новых мыла, сваренные Денисом: Karakoy и DruZHok с одноименным бальзамом.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Трудно объективно описывать вещи, которые очень нравятся. Поэтому и мой маленький обзорчик получился субъективным.
Мыла "упакованы" в стандартную для продукции Дениса баночку. Жаль только, что на упаковке нет состава. Поэтому подескутировать о ингридиентах не получится. Мыла мягкие, легко продавливаются пальцем. Перед использованием замачивать не нужно. На работу помазком отзываются очень охотно. Пена получается легко и без малейших проблем, так как я люблю :D . Пена жирная, сливочная, на коже к концу прохода не подсыхает, в чаше тоже. Скользит здОрово, постскольжение мне показалось чуть похуже. Но когда во время бритья постоянно натягиваешь кожу, это даже не плохо.
Karakoy пахнет свежестью, очень приятной свежестью. Запах Дружка цитрусовый, похож на аромат лосьона 4711. Я их в связке и использую. В конце наношу бальзам. В составе бальзама чувствуется спирт, но его там не много. При нанесении на кожу липнет до 10 минут. Запах идентичен мылу.
Вообще в отношении запахов это очень-очень мое ИМХО, т.к. я большее, что могу сказать, это нравится/не нравится. А оттенки и нотки - это к художникам с музыкантами.
Хочу отметить, что краяняя генерация мыльной продукции Дениса оказалась на уровне. А в плане ароматической составляющей мыловар сделал уверенный шаг вперед. Ну и дебют бальзама тоже получился удачным.
Не кидайтесь тапками, если что lol, но Karakoy и DruZHok для меня расположились где-то на уровне зарубежных артизанов.
Очень хочется, чтобы Денис сварил коммерческую партию и эти замечательные мыла смогли попробовать как можно больше камрадов.
Есть же и у нас в стране ребята, которые могут.

svanenkov, ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Моя Цірюльня
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 271
Репутація : 350
Дата реєстрації : 04.11.2017
Вік : 49

Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья от Denisus   Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 EmptyНд 31 Травень 2020 - 23:53

Мне эти продукты тоже очень нравятся
Повернутися до початку Перейти донизу
https://www.youtube.com/channel/UCuKrVV9BnNPU4WWZ7stEkRg?view_as
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6964
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья от Denisus   Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 EmptyЧт 24 Черв 2021 - 17:41

Благодаря товарищу egoist попал ко мне пробничек мыла под названием Comrade.
Скорее это реинкарнация старого кофейного Камрада только теперь в виде мягкого крем-мыла с банановым ароматом.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Мыло имеет перламутровый оттенок и более выраженный и устойчивый аромат, чем все, что было раньше. Мне так показалось. Аромат мыла я бы обозвал "Банановая свежесть" и по моему глубокому убеждению юзать Камрада нужно исключительно летом.
Набрал в чашу 3 грамма, получилось вот столько:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Но этого оказалось много, где-то грамм в чаше остался после бритья.
Пена получилась сливочная, чуть жидковатая. Сделал такую специально. Но при этом она плотно, без пропусков покрывает кожу. Скольжение отличное, кожу после бритья не стягивает. Аллергической реакции не было. Не щипало/ не пекло. Аромат банана наполнял ванную комнату на протяжении всей процедуры. Не думал, что запах банана можно сделать таким приятным. Если я не ошибаюсь по ароматике в нем есть отголоски Karakoy.
Отличное, беспроблемное мыло от нашего камрада :D

Андроний, Peshek, Акулов, wakidzasi, Qwertyus, egoist та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2874
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья от Denisus   Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 EmptyЧт 9 Вер 2021 - 12:47

Ruslan пише:
Два новых мыла, сваренные Денисом: Karakoy и DruZHok с одноименным бальзамом.
Руслан, скажите как можно приобрести это мыло?

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6964
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья от Denisus   Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 EmptyЧт 9 Вер 2021 - 13:19

ARTURIUS пише:
Ruslan пише:
Два новых мыла, сваренные Денисом: Karakoy и DruZHok с одноименным бальзамом.
Руслан, скажите как можно приобрести это мыло?
Сейчас никак. Периодически Денис варит небольшую партию мыла и выставляет на форуме на продажу. Но это бывает очень редко.

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2985
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья от Denisus   Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 EmptyЧт 9 Вер 2021 - 13:36

Ребят, Денис сейчас не расположен к мыловарению, но когда он сварит, он мне отправит, а я раздам желающим.

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2874
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья от Denisus   Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 EmptyЧт 9 Вер 2021 - 13:38

Ясно, я тогда в долях! А то то у меня уже "Зилля" заканчивается..))

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья от Denisus   Мыло для бритья от Denisus - Сторінка 7 EmptyЧт 9 Вер 2021 - 15:11

Мужчины, если уж очень хочите порпобовать "Дениса", могу отправить, за вас счет на тесты. Одно условие, чтобы по итогу ко мне вернулись все 4 банки с содержимым ходя бы 20%. Для меня это мыло представляет, так скажем коллекционную ценность!

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Акулов, egoist та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
 
Мыло для бритья от Denisus
Повернутися до початку 
Сторінка 7 з 8Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Наступний
 Схожі теми
-
» Мыло для бритья от AR
» Мыло для бритья L'Occitane
» Мила Soap Lace
» Мыло для бритья Вилкинсон
» Мыло для бритья Arko

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: