ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ

Перейти донизу 
+27
Изотовец
fill
romaan
Nils
CNPOMAHELL
Янеж
alex-kin
_yk_
Alfed
AMAROK
Batman
Prometheus
Yura_
Kozachok
ARTURIUS
Ruslan
creativeresponse
all75
egoist
Самуїл
trimmer
andreyv1979
stanislav-q
vicbro
Kitten911
ditrih_
zuluz
31 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 9 ... 14, 15, 16
АвторПовідомлення
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 17:33

zuluz пише:
Доброго дня, шановні колеги!
Дякую що заглянули в цю тему, а якщо лишили пораду, то поюс в карму величезний.
Пошук себе в світі гоління привів мене до «косорізів»  але виявилося що в магазинах держави обмежений вибір , відносно класичних станків, ну от прям дефіцит.
З тих марок що на слуху, є в наявності фатіп закритий/відкритий, меркур37 та й ще паркер. Я мріяв про разорок слант але його як то кажуть «дньом с огньом» не знайдеш. Благо камради в особисті запронували декілька варіантів , їх розглядаю але ще не вирішив.
Отож суть посту, питання наступне чи буде плита фатіпа агресивніша відкрита за закриту, і чи взагалі є сенс фатіп порівнювати з меркуром?
Бо трохи маю ваду перфикционізму, а судячи по відгукам фатіп то лотерея з якості, можливо зразу йти на меркур?
Якось так.
Мене взагалі звичайний Фатіп Піколо влаштовує з погляду ефективності гоління. Не бачу якусь там перевагу у сланту взагалі)

zuluz Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 376
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 17:47

Привет. Могу продать голову от Razorock german 37 slant. Если ручка какая-то есть (резьба стандартная на разороке), то ее сможешь использовать без проблем.

WetShaver, Kitten911 та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 457
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 23:13

В мене в паркер лезо стає нормально, в герман згоден

zuluz Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3530
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 23:18

andreyv1979 пише:
В мене в паркер лезо стає нормально, в герман згоден
У меня оно и в паркере требовало немного правки.
В герман сланте сильнее требовало конечно, но паркер тоже не идеальный ( мой по крайней мере)

zuluz Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 149
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 EmptyПт 19 Квіт 2024 - 6:44

З Фатіпом - як повезе, в мене FOCS (слант відкритий) то лезо стає нерівномірно, з цим не заморочуюсь. А голить - ефективніше ніж інші два, що маю (Меркур 37С та Дніпро-3). Всі три сланти подобаються у використанні.

all75 та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 283
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 EmptyПт 19 Квіт 2024 - 9:49

Wolfskin пише:
Мене взагалі звичайний Фатіп Піколо влаштовує з погляду ефективності гоління. Не бачу якусь там перевагу у сланту взагалі)

З погляду ефективності, так, Фатіп Піколо чудовий станок. Але, для мене, у сланта є перевага в плані маневреності. В мене тонка і худа шія з різкими радіусами. І були проблемні ділянки на шіі, які важко було пройти іншими станками (особливо впоперек), і відповідно там майже завжди залишався ДФС. Так от з FOCS ці ділянки проходити значно легше, відповідно виголюю їх до стану ББС.
Це важко пояснити і уявити. Але це у мене так виходить і лише на двох маленьких ділянках шії. Інші, можливо, і не відчувають різницю в маневреності ))) Все індивідуально.
І ще одна невеличка перевага, FOCS більш м'який за Фатіп Піколо, при тій самій ефективності (важче нанести собі пошкодження).

Wolfskin, Yura_, Meo та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 116
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 EmptyЧт 25 Квіт 2024 - 22:14

Вітання колеги!
На разі тестую слант від разорок,  доволі цікава виходить всторія.
Дякую при нагоді , камраду, який не пройшов мимо мого прохання, та поступився слантом з колекції, стан я б сказав як з магазину.
Перше гоління було на gsb та proraso мило, лосьон floid.
Ну як не крути, а слант то трохи інша історія ніж роквел, і треба трошки переналаштуватися.
Закінчив гоління, виски підправив кінгом, бо скільки не тулився разороком, в голові не складаєтся воно, ну типу як вперше здавати задом на авто.
Звичайно порізався, але то мій косяк сто відсотків, станок не винуватий, губу різанув.
Два здивування, перше то флойд, це просто якась магія, спочатку накриває аромат церкви, починає трохи типу підпікать але без дискомфорту, потім трансформація в ментолову маску і аромат починає змінюватися, потім все в секунду стає бархатним і шкіра і аромат, і ти такий типу як вдома у мами, тобі гарно і в старих штанах на лавці під яблунею.
Друге здивування це чистота гоління, та потім ріст щетини, він сповільнився в рази, це чітко видно, прямо відчуваєтся як загальмувався ріст волося і воно якесь не так як завжди, не можу описати, ну мабуть охайніше росте, якось так.

Не судіть строго, я тільки вчуся, ось нарешті приіхала моя cella червона, мило та лосьон , завтра вже тест зроблю.

fill, Wolfskin, stanislav-q, _yk_, ARTURIUS, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 149
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 EmptyЧт 25 Квіт 2024 - 23:11

Який саме Флойд купили?
Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 116
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 EmptyЧт 25 Квіт 2024 - 23:38

Genuine

Yura_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ArtemSeaman
Новачок
Новачок
ArtemSeaman


Повідомлень : 28
Репутація : 0
Дата реєстрації : 03.01.2021
Вік : 31
Звідки : Украина , г.Винница ; Польша , Краков

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 EmptyПт 26 Квіт 2024 - 11:03

Yura_ пише:
Який саме Флойд купили?

Мені здається що зараз : MentoladoVigarosso , знайти на рівні виграти джекпот . А ті що перепродають на скільки знаю багато браку , або перелитих

Yura_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2849
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 EmptyПт 26 Квіт 2024 - 22:38

Перепробував різні Флойди. Більше всього подобається новий. Він збалансований по аромату та доглядовим. Реально крута річ!

Wolfskin та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 116
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 EmptyПт 26 Квіт 2024 - 23:52

Хлопці, в класифікації флойдів ще не розібрався.
Але той шо маю, працює на відмінно.

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2849
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 EmptyСб 27 Квіт 2024 - 14:22

zuluz пише:
Хлопці, в класифікації флойдів ще не розібрався.
Але той шо маю, працює на відмінно.
Є тема на Форумі, можна дізнатись більше і розібратись.) Там все є.
Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 116
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 EmptyНд 28 Квіт 2024 - 11:08

ARTURIUS пише:

Є тема на Форумі, можна дізнатись більше і розібратись.) Там все є.
Так дякую, зазвичай так і роблю, щоб не задавати дурних питань, які вже обсмоктали мільйон разів.
А вже коли сам не вивожу, то питаю поради, бо одна голова то гарно, але досвід всіх то мудрість.

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 EmptyПн 29 Квіт 2024 - 0:57

stanislav-q пише:
Привет. Могу продать голову от Razorock german 37 slant. Если ручка какая-то есть (резьба стандартная на разороке), то ее сможешь использовать без проблем.
Приветствую, а сколько голова от Razorock German 37 slant будет стоить?)
Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 116
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 EmptyПт 3 Травень 2024 - 14:33

Вітаю, як то кажуть, шалом православні!
Нарешті я добрався до cella, придбав комплект червоне мило та червоний лосьон.
При викорастанні мила питань немає, стійкий та крепкий аромат, сумашедша піна, головне з водою не перелить і ок, по якостям типу ковзання та післяковзання, хз, мило та й мило. Не маю такого індікатора, щоб мені давав якісь оцінки.
На свій скромний розсуд мило оцінюю по піні, якшо як сметана домашня, то зашибісь.
А от лосьон не зайшов, маю надію що поки що.
Використовував в комплекті з косорізом разорок, тому гадаю, він трохи та й агресивний же, і мабуть зняв єпідермісу якийсь відсоток, а лосьон вже підпік , можливо треба обкатать данного набору декілька раз, щоб шкіра звикла, та й по всьому.
Як казав один блохер, після лосьона села можна і в люди вийти, і мені приємно і їм приємно, бо після флойду особо не в тіятр не сходиш.
Також принагідно дякую Великому меценату в нашій нелегкій справі, який вислав мені пробників мила півмішка і тепер я буду тестувать його добрі півроку, бо придбать кота в мішку не дуже хотілось, але зірки склалися в мою користь і тепер маю змогу оцінити переваги чи недоліки арефи, перла, стрлнга тощо.
В цілому маю сказати, що вибір то мабуть і є великий кайф ВКГ, коли ти зранку вибрав собі сєт, і цілий день ходиш і сяєш, після гоління.
Так шо голімося і будьмо крєпкі!

Wolfskin, stanislav-q, _yk_, Kitten911, Yura_, all75, mad_fish і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 116
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 EmptyНд 5 Травень 2024 - 10:05

Христос Воскрес!

Не можу не написати в таке свято, пару строк і про наше свято, ВКГ.
Спробував на роквелі схему, два проходи на 4, третій на 2, проти росту який. Не сподобалось, проти росту лишаються самі моцні волоски, які не зняли два попередні проходи, тому зменшувати агресію діла не буде. Я наступного разу б взагалі навпаки зробив, буде цікаво мабуть.
В цілому візуально чисто але рукою недобривки відчувалися явно, а через пару годин й поготів.
Але нема худа без добра, для себе відкрив мило арефа, пару раз його користував до цього, не звернув уваги, бо був більше станками зайнятий, тепер же дійшовши до дзєна, шо станок то півсправи, а решта то мило, звернув увагу на цей виріб.
Не беру до розгляду надписи після слова ареффа, ну типу воно все стабільно дає якісну густу піну, сметану яб сказав і дійсно допомагає в голінні, тут без приколів та сарказму, продукт якісний.
Лишилось обрати тільки ароматизуючу сторону його та жирову складову і вперед.
Так шо, мило є то й буде чисто.

З Паскою Вас, Люди!

Ruslan, Wolfskin, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, Yura_, Batman і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 EmptyНд 5 Травень 2024 - 10:27

Воїстину воскрес!
Ще хочу додати, що мил від Арефа дуже на довго вистачає. Тому навіть є сенс купити пробників по 15 г. Голотися ними будете довго.

zuluz Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 149
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 EmptyНд 5 Травень 2024 - 11:53

Переважно голюсь у два проходи. Якщо використовую регульований станок, то на другий прохід збільшую агресивність на одиничку. Правда - деколи забуваю збільшити регулювання.

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 116
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 EmptyНд 5 Травень 2024 - 14:52

Я як побачив в ютубі , якийсь англомовний хлоп робив, три проходи потихеньку, з толком, і результат відповідний.
Хоча я гадаю треба від щетини плясати, типу якшо трохи пробилась, а треба мати обличчя, то три проходи знесе єпідерміс, а не тіки волосся.
Тому мабуть кожному своє, маю на увазі кілкість проходів.

Yura_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 116
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 16 EmptyСьогодні в 16:01

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Всі пояснення до фото будуть на вечір.

andreyv1979 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ
Повернутися до початку 
Сторінка 16 з 16Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 9 ... 14, 15, 16
 Схожі теми
-
» Стартовий набір новачка. Як варіант...

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: