ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ

Перейти донизу 
+27
Изотовец
fill
romaan
Nils
CNPOMAHELL
Янеж
alex-kin
_yk_
Alfed
AMAROK
Batman
Prometheus
Yura_
Kozachok
ARTURIUS
Ruslan
creativeresponse
all75
egoist
Самуїл
trimmer
andreyv1979
stanislav-q
vicbro
Kitten911
ditrih_
zuluz
31 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Наступний
АвторПовідомлення
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 114
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyНд 24 Груд 2023 - 12:18

Вітання Всім!

Продовжую єксперименти з плитами роквелу, маю сказати, що на мій розсуд, роквел закриває мабуть всі потреби в станках, подальше придбання різних агрегатів для гоління то мабуть вже коллеціювання більш, ніж потреба в самому станку. 
Просто помимо роквелу маю ще три станки і от брати іх в руки взагалі не цікаво, чомусь.

Значить після отримання легкоі степені дерматіту на підборідді, після 6 плити\ табак мило та лосьон, зробив перерву на тиждень, та вернувшись на другу плиту спробував поголитись, а вийшло як в рекламі:
- Чи можно поголитись другою плитою на роквелі?
- Ні синку, це фантастика )

Як Ви зрозуміли, друга плита не спромоглась дати результат, була з позором вигнана з ручки та на заміну вийшла третя, з новим, тільки з пачки, лезом дербі преміум. Його гострота мені здалася прямо непомірною, щось на кшалт фізера, голитись було некомфортно, але зараді єксперименту довів до логічного фіналу справу і отримав три порізи, три Карл !
Але не отримав сип, то й що треба було.

Так тихим сапом дійшов до звичного сету, четверта плита та дсб, косметика по настрою.
Мабуть ще не готовий я до шостоі плити, хоча маю думку, що так просто склалися зірки та фактори, а саме використання шостоі плити було на старті перших морозів, до нього светр з високим коміром, який тре іменно в місці висипання, спиртова косметика, нове лезо, агресивна плита коротше кажучи занадто багато факторів, сплелися в єдиний момент, який і перетворився в результат такий.

На разі ніяких проблем немаю, окрім що буває сам рукою смикнеш чи натиснеш, але цей процес мозок моментально фіксує та запалює чек) типу пригальмуй, тут проблєм і рука на автоматі знижує тиск та швидкість проходу.

На цей час по станку та лезам я гадаю що достатньо буде, а от якщо порадите мило якесь достойне, буду вдячний, користую найчастіше червоний прорасо, чомусь воно мені найбільш імпонує по всім характеристикам.

Дякую, що дочитали до кінця посту, принагідно Вітаю з Різдвом , хай Мир та спокій вже нарешті прийдуть в наш дім.

Ruslan, fill, stanislav-q, andreyv1979, ditrih_, Yura_, Alejandro і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyНд 24 Груд 2023 - 12:27

zuluz пише:
... а от якщо порадите мило якесь достойне...
За гідним милом напевно тобі сюди.

CNPOMAHELL та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 155
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyНд 24 Груд 2023 - 13:57

zuluz пише:
Вітання Всім!

маю сказати, що на мій розсуд, роквел закриває мабуть всі потреби в станках, 

У мене дешевий Gilete King C в парі з власними лезами або Shark chrome закриває всі потреби: без червоних цяток на шиї і 99% BBS. На рахунок мила то краще безпомазковий гель/крем, якби мені на початку це підказали був би радий бо місити піну це жах, не дочекаюся поки закінчиться Blue lable від Razorock.

stanislav-q, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 114
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyНд 24 Груд 2023 - 14:30

Мені подобаєтся процес замісу піну та взагалі підготовки до гоління, хоч якась маленька але радість лишилась.

Ruslan, Wolfskin, stanislav-q, Yura_, all75, Batman та Cawa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 114
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyВт 26 Бер 2024 - 14:23

Доброго дня, шановніі любителі гострого бриття!
Не писав довго, бо не було про що.
Рука набита, сет зібраний, все працює.
Був і відрядженні, кинув в сумку кінга, ну думаю для зміні відчуттів хай пару раз поголюся, голюся і відчуваю, не то після 6с, взагалі не то, ні третя, ні тим паче четверта не схожі, кінг такий більш дитячий, легкий і пропускає, треба добривки. Хоча може щетина «дубіє» від більш агресивного станку.
Зелена астра зайшла, дуже прямо, але чомусь сідає швидко типу на третій  раз вже відчуваю не ту гостроту .

Намагався в нашу секту перехрестити шанувальників всяких збочень пластикових та піни хімозної, дзузьки мабуть з десяти людей один тіки до кінця дослухав спіч, решта на початку вже стрілку переводила, типу не цікаво, буду краще оце небритим як бомж, головне без подразнень, а тож вашими лезами і ніс відріжеш та й вуха так само.
Кинув я цю не благодарну справу, кому треба, той сам як я, знайде однодумців та й буде комфортно спілкуватися.

Маю питання, мабуть риторичне, але вже ж напишу, хто пройшов цей шлях, напишіть.
Що Ви купляли після роквелу та що дійсно сподобалось.

Ruslan, Wolfskin, stanislav-q, Yura_ та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3528
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyВт 26 Бер 2024 - 14:44

zuluz пише:
Доброго дня, шановніі любителі гострого бриття!
Не писав довго, бо не було про що.
Рука набита, сет зібраний, все працює.
Був і відрядженні, кинув в сумку кінга, ну думаю для зміні відчуттів хай пару раз поголюся, голюся і відчуваю, не то після 6с, взагалі не то, ні третя, ні тим паче четверта не схожі, кінг такий більш дитячий, легкий і пропускає, треба добривки. Хоча може щетина «дубіє» від більш агресивного станку.
Зелена астра зайшла, дуже прямо, але чомусь сідає швидко типу на третій  раз вже відчуваю не ту гостроту .

Намагався в нашу секту перехрестити шанувальників всяких збочень пластикових та піни хімозної, дзузьки мабуть з десяти людей один тіки до кінця дослухав спіч, решта на початку вже стрілку переводила, типу не цікаво, буду краще оце небритим як бомж, головне без подразнень, а тож вашими лезами і ніс відріжеш та й вуха так само.
Кинув я цю не благодарну справу, кому треба, той сам як я, знайде однодумців та й буде комфортно спілкуватися.

Маю питання, мабуть риторичне, але вже ж напишу, хто пройшов цей шлях, напишіть.
Що Ви купляли після роквелу та що дійсно сподобалось.

Роквелл и покупают для того, чтобы определиться со степенью агрессии)))
Я тоже с него начинал и потом перепробовал массу всего, но по соотношению комфорт/эффективность/агрессия в топе всегда были и есть разорок, вот получается у них сочетание самых важных качеств!

Ruslan, citrus48 та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 114
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyВт 26 Бер 2024 - 14:58

У мене оптимальна 4 плита, що по якості, що по агресії
Повернутися до початку Перейти донизу
romaan
Бувалий
Бувалий
romaan


Повідомлень : 363
Репутація : 72
Дата реєстрації : 26.03.2020
Звідки : Kyiv

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyВт 26 Бер 2024 - 15:04

zuluz пише:

Маю питання, мабуть риторичне, але вже ж напишу, хто пройшов цей шлях, напишіть.
Що Ви купляли після роквелу та що дійсно сподобалось.

Vector)

ARTURIUS та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1078
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyВт 26 Бер 2024 - 15:13

Опишу свои мысли.
Если Роквелл 6С подходит по всем параметрам, то нет никакого смысла пробовать Меркур 33/23 и т.п., Мюле Р89, Кинг С и подобные бритвы. Ни одна из них не даст чего-то нового и лучшего, чем Роквелл. Конечно, если не хочется что-то более легкое (КингС не учитываем). Пробовать можно бритвы, которые иначе выполнены, возможно они принесут какие-то новые впечатления. Я имею в виду тип головы. Например, Разорок Мамба / ББС, Хенсон, YPM и др, сланты. У них отличаются углы лезвия от стандартных и, соответственно, другие ощущения при бритье. Сатисфакция по комфорту, например, в большинстве случаев гарантирована. Но это не означает, что будет получена сатисфакция по качеству бритья. Все нужно пробовать.
Резюме. Роквел 6С закрывает почти все потребности в бритье. Если просто хочется чего-то другого, а это желание нам всем не чуждо, то смотреть нужно в сторону другого типа головы, а не просто на другой подобный станок (как КингС, например).

Ruslan, fill, stanislav-q, Yura_, all75, SurferUa та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyВт 26 Бер 2024 - 15:35

zuluz пише:


Намагався в нашу секту перехрестити шанувальників всяких збочень пластикових та піни хімозної, дзузьки мабуть з десяти людей один тіки до кінця дослухав спіч, решта на початку вже стрілку переводила, типу не цікаво, буду краще оце небритим як бомж, головне без подразнень, а тож вашими лезами і ніс відріжеш та й вуха так само.

Це фактично безперспективна справа. Більшості людей ВКГ не потрібно. З різних причин.

Мені вдалося навернути кількох людей. Але це було не одномоментно, не за одну розмову. Протягом року чи двох я їм потроху щось розповідав, щось дарував з ніштяків. Зрештою, вони навернулися.
Але кілька людей, яким я навіть подарував інструменти і косметику, так і не перейшли на класичне гоління, весь інструментарій в них десь пилом припадає.
Буває :-)

П.С. А щодо бритв тобі вже слушно порадили - шукай інший тип голови

WetShaver, vicbro, stanislav-q та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1239
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyВт 26 Бер 2024 - 16:03

Если все и так работает и ок, то лучше купи какого-нибудь мыла/кремов/лосьонов/бальзамов, там больше шансов будет получить и новые впечатления, и удовлетворение одновременно.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

Wolfskin, vicbro, romaan, stanislav-q, all75, SurferUa, Batman та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1078
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyВт 26 Бер 2024 - 16:06

zuluz пише:
Намагався в нашу секту перехрестити шанувальників всяких збочень пластикових та піни хімозної, дзузьки мабуть з десяти людей один тіки до кінця дослухав спіч, решта на початку вже стрілку переводила, типу не цікаво, буду краще оце небритим як бомж, головне без подразнень, а тож вашими лезами і ніс відріжеш та й вуха так само.
Кинув я цю не благодарну справу, кому треба, той сам як я, знайде однодумців та й буде комфортно спілкуватися.
Проблема в следующем. Желание что-то изменить есть у многих. Желание что-то делать чтобы что-то изменить нет у большинства. Большинство людей хочет (а это и есть наличие желания), чтобы за них выздоровел врач или таблетка, похудели бады всякие, побрили бритвы и т.д. Сами же они ничего не хотят делать. Отсюда и такой результат в агитации. Все просто.

fill, citrus48 та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1239
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyВт 26 Бер 2024 - 16:27

Агитация в ВКБ это вообще тонкая тема. Я не думаю, что большинству присутствующих на форуме понравилось и нужно было бы, если их знакомые агитировали в то же веганство.
ВКБ это лишь хобби, а те результаты бритья, которые достигаются в ВКБ можно достичь и "богомерзкими" пластиковыми тяпками и химозными балонными пенами. Почему не достигается в массе это уже другой вопрос, а именно из-за стереотипов по типу "мужик должен быть чуть красивее обезьяны" и принципа "сильных и независимых". Нельзя помочь тем, кто не хочет, чтобы им помогали.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

Ruslan, fill, Wolfskin, vicbro, stanislav-q, ARTURIUS, Yura_ та SurferUa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyВт 26 Бер 2024 - 16:54

Изотовец пише:
... Я не думаю, что большинству присутствующих на форуме понравилось и нужно было бы, если их знакомые агитировали в то же веганство...
Дуже слушне порівняння. Нещодавно мене агітували і я розумію, як це сприймається.

WetShaver та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyВт 26 Бер 2024 - 17:01

zuluz пише:
Доброго дня, шановніі любителі гострого бриття!
Не писав довго, бо не було про що.
Рука набита, сет зібраний, все працює.
Був і відрядженні, кинув в сумку кінга, ну думаю для зміні відчуттів хай пару раз поголюся, голюся і відчуваю, не то після 6с, взагалі не то, ні третя, ні тим паче четверта не схожі, кінг такий більш дитячий, легкий і пропускає, треба добривки. Хоча може щетина «дубіє» від більш агресивного станку.
Зелена астра зайшла, дуже прямо, але чомусь сідає швидко типу на третій  раз вже відчуваю не ту гостроту .

Намагався в нашу секту перехрестити шанувальників всяких збочень пластикових та піни хімозної, дзузьки мабуть з десяти людей один тіки до кінця дослухав спіч, решта на початку вже стрілку переводила, типу не цікаво, буду краще оце небритим як бомж, головне без подразнень, а тож вашими лезами і ніс відріжеш та й вуха так само.
Кинув я цю не благодарну справу, кому треба, той сам як я, знайде однодумців та й буде комфортно спілкуватися.

Маю питання, мабуть риторичне, але вже ж напишу, хто пройшов цей шлях, напишіть.
Що Ви купляли після роквелу та що дійсно сподобалось.
Були думки придбати Роквелл, але пізніше зрозумів, що він мені просто непотрібен. Є чим голиться. Чимось на відмінно, чимось на 4+. Але станків вистачає і більше щось купляти в цьому напрямку не маю потреби.

ARTURIUS, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyВт 26 Бер 2024 - 17:07

Ruslan пише:

Дуже слушне порівняння. Нещодавно мене агітували і я розумію, як це сприймається.

От тому треба не агітувати, а зацікавлювати: щось розповідати, щось показувати, щось давати спробувати тощо. І в жодному разі не тиснути чи, не дай Боже, знецінювати попередній досвід.

Крок за кроком, спокійно, не часто, ненав’язливо, спроквола і без внутрішніх сподівань на успіх.

Це довгий шлях, але таким чином людина прийме власне рішення і зробить це з задоволенням :-)

Ruslan, WetShaver, ARTURIUS, Yura_ та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2848
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyВт 26 Бер 2024 - 18:08

zuluz пише:

Маю питання, мабуть риторичне, але вже ж напишу, хто пройшов цей шлях, напишіть.
Що Ви купляли після роквелу та що дійсно сподобалось.
В мене був Роквелл 2С, який я подарував товаришу, він ним голиться і радіє.)
Брав на пробу 6С. Особисто було цікаво порівняти його з р41 та Рокою. Що одна бритва, що друга сподобались мені більше за Роквелл.
Якщо є бажання рухатись ще далі, то можна глянути в сторону Ятес 911 та Блекленд Дрізд.
Мені добре підійшов Вектор, на ньому й зупинився.

Wolfskin, romaan та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyВт 26 Бер 2024 - 18:09

fill пише:

От тому треба не агітувати, а зацікавлювати: щось розповідати, щось показувати, щось давати спробувати тощо. І в жодному разі не тиснути чи, не дай Боже, знецінювати попередній досвід.

Крок за кроком, спокійно, не часто, ненав’язливо, спроквола і без внутрішніх сподівань на успіх.

Це довгий шлях, але таким чином людина прийме власне рішення і зробить це з задоволенням :-)
Ніби дівчину зваблюєш :)

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyВт 26 Бер 2024 - 18:12

Ruslan пише:

Ніби дівчину зваблюєш :)

Ще тонше! :-)

Дівчині ж зазвичай теж хочеться, просто треба трохи поламатися - ритуал такий :-)
А тут треба підвести людину до думки, що це її власний, свідомий, осмислений вибір. Що це він все сам, а ти просто поруч стояв :-)

Ruslan, WetShaver, ARTURIUS, Kitten911, Stormfild, citrus48 та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Акулов
Бувалий
Бувалий
Акулов


Повідомлень : 479
Репутація : 519
Дата реєстрації : 31.07.2018
Звідки : Харків

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyСр 27 Бер 2024 - 6:01

"збочень пластикових", "пластиковыми тяпками" - 
навіщо застосовувати ці фікції?
Адже зрозуміло що гостре лезо та зручний тримач-фіксатор під нього це первинне.
Усе інше вторинне.

Нещодавно спробував [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] – 
результат рівня Mühle R41.

trimmer, stanislav-q та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 114
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyСр 27 Бер 2024 - 14:08

На рахунок іншоі форми голови, то є слушна думка, я так дечь поряд і міркував, що умовно кажучи придбана рока по суті конструктивно така ж як і роквел, і що можно очікувати від неі нового.
А от оці станки, де лезо стає навкоси, не знаю як називаются, косоріз мабуть, поправте якщо помиляюсь, за рахунок викривленого леза можуть і дать інші відчуття..
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2848
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyСр 27 Бер 2024 - 21:25

zuluz пише:
умовно кажучи  придбана рока по суті конструктивно така ж як і роквел, і що можно очікувати від неі нового.
А от оці станки, де лезо стає навкоси, не знаю як називаются, косоріз мабуть, поправте якщо помиляюсь, за рахунок викривленого леза можуть і дать інші відчуття..
Рока і Роквелл це різні бритви за характером гоління. Так само і сланти бувають різні, потрібно пробувати та підбирати під себе.
Знову ж, можу дати наступну рекомендацію зі свого досвіду, не поспішати купувати нові бритви. В мене їх лежить в коробочках вже більше десятка, хоча я не колекціонер.). Краще домовитись і взяти бритву на пробу у когось з форумчан.

_________________
Через терни до зірок!

fill, Wolfskin, Kitten911 та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 283
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyЧт 28 Бер 2024 - 10:09

zuluz пише:
Маю питання, мабуть риторичне, але вже ж напишу, хто пройшов цей шлях, напишіть.
Що Ви купляли після роквелу та що дійсно сподобалось.
Тут є дві крайнощі. 
Одні купили Роквел, з метою - один станок на все життя, бо він дійсно закриває всі потреби, і інші станки не потрібні.

Інші купляли цей станок щоб визначитися з потрібним рівнем агресії. І потім купити станок з потрібним рівнем агресії.
Але це не допомогло/мало допомогло. Змінюються звички, навички, бажання. Інколи хочеться більш агресивного, інколи менш агресивного. 
І допоки не перепробуєш купу станків - не зрозумієш який найбільше тобі сподобається/підходить. А потім змінились навички, щетина стала більш жорсткою, та ще якісь фактори змінились... І захотілось більш агресивного/менш агресивного гоління, або більш комфортного і т.д. І починається нове коло пошуку - знову потрібно підбирати, який станок зайде/влаштує саме тебе.
Тому, підтримаю пораду Артура, не поспішай купувати нові станки - цей процес може стати нескінченним (купівля нових станків), бо постійно хочеться чогось новенького.
Це є синдром GAS...

Якщо по ділу, і хочеться нових вражень, то раджу спробувати косоріз (слант). Я отримав нові емоції і задоволення від сланта Фатіп - FOCS (або обери будь який інший, який сподобається візуально і влаштує за рівнем агресії/комфорту/чистоті гоління).

WetShaver, Kitten911, Yura_ та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 114
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 14:56

Доброго дня, шановні колеги!
Дякую що заглянули в цю тему, а якщо лишили пораду, то поюс в карму величезний.
Пошук себе в світі гоління привів мене до «косорізів» але виявилося що в магазинах держави обмежений вибір , відносно класичних станків, ну от прям дефіцит.
З тих марок що на слуху, є в наявності фатіп закритий/відкритий, меркур37 та й ще паркер. Я мріяв про разорок слант але його як то кажуть «дньом с огньом» не знайдеш. Благо камради в особисті запронували декілька варіантів , їх розглядаю але ще не вирішив.
Отож суть посту, питання наступне чи буде плита фатіпа агресивніша відкрита за закриту, і чи взагалі є сенс фатіп порівнювати з меркуром?
Бо трохи маю ваду перфикционізму, а судячи по відгукам фатіп то лотерея з якості, можливо зразу йти на меркур?
Якось так.

stanislav-q та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3528
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 15 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 16:37

Если перфекционист, то Фатип не надо!
Меркур из этого списка будет наверное самым лучшим выбором!
Ну а если планку поднимать, то конечно суперслант от разорок, там уже станок другого уровня!
Что в паркер что в 37 герман, лезвия становятся правильно только с помощью рук, учитывайте этот момент!
Суперслант как по мне вне конкуренции в соотношении цена /качество и эффективность/комфорт

Meo та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ
Повернутися до початку 
Сторінка 15 з 16Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Наступний
 Схожі теми
-
» Стартовий набір новачка. Як варіант...

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: