ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Перший раз

Перейти донизу 
+23
creativeresponse
ARTURIUS
Yura_
all75
mad_fish
CNPOMAHELL
Lopar
Nils
stanislav-q
Kitten911
Bonbon
Изотовец
Акулов
stinger
vicbro
Ruslan
Oleksii
Caonima
Santa
ditrih_
Alfed
KHSN
Олександр Lutsk
27 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Наступний
АвторПовідомлення
Олександер
Новачок
Новачок
Олександер


Повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.11.2022
Вік : 40
Звідки : Покровськ

Перший раз  Empty
ПовідомленняТема: Перший раз    Перший раз  EmptyНд 6 Лист 2022 - 16:40

Доброго дня!
Історія така! Розпочав я голитися років більше 20 тому назад. Починав з Mach 3, але досвіду ніякого, голився проти росту і т.д., в результаті постійне подразнення і білі прищики. Не пам'ятаю скільки років тривало це знущання, і вирішив купити електричний Braun. Ситуацію це не змінило ніяк, знову гоління один раз на 3-4 дні, щоб шкіра могла відновитися. Після цього я плюнув на це все і почав використовувати одноразові станки, для чого платити більше, якщо результат той самий. Ну пробував міняти косметику, але в основному це були Gillete та Nivea for man. Зауважив що після гоління більше пасує лосьйон ніж бальзам або крем, шкіра жирна.
Час від часу мене турбувало питання, як люди можуть голитися щодня і виглядають так ніби в них на обличчі взагалі нічого не росте!!!??? Одного разу навіть стався міні-конфлікт з директор, бо прийшов на важливу подію в фірмі невиголений...
І от може місяц-півтора тому я знайшов інформацію в Інтернеті що тешка це найкращий варіант для людей з такими проблемами, довго я міркував і замовив. Meuhle r89, Proraso Green крем і лосьен, леза Meuhle, Feather та Bluebeards. Дочекався і з нетерпінням вперед голитися!!!
Сказати, що розчарований це нічого не сказати, два рази погодився лезом Meuhle, мало того, що не вибриває з першого і другого разу, так і подразнення гірше чим після одноразових станків.
Як думаєте, причина в зміні стилю гоління, відсутності досвіду, або взагалі моя шкіра не сприймає гоління лезом?

Oleksii та Олександр Lutsk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 605
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

Перший раз  Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  EmptyНд 6 Лист 2022 - 17:03

Вітаю! Лезо Muhle пробував, воно мені сподобалось в принципі, але як для першого разу то я не впевнений, що це найкращий вибір. 
 Будь-хто, хто в темі по класичному голінню скаже. Що найперше залізобетонне правило- НЕ ТИСНУТИ НА БРИТВУ!!!. ВЗАГАЛІ!
І Друге- Проти росту волосся не голитись перших декілька разів.

Ruslan, stinger, KHSN, Kitten911, ditrih_ та Олександер Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Перший раз  Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  EmptyНд 6 Лист 2022 - 18:04

Поддерживаю! По ходу и "в бок", но не против шерсти. Поробуй BIC с р89, токо без нажима и спешки.

Олександр Lutsk та Олександер Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександер
Новачок
Новачок
Олександер


Повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.11.2022
Вік : 40
Звідки : Покровськ

Перший раз  Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  EmptyНд 6 Лист 2022 - 18:15

Спасибо за советы! Против роста не брился, знаю, что табу. Bic обязательно попробую.

Олександр Lutsk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександер
Новачок
Новачок
Олександер


Повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.11.2022
Вік : 40
Звідки : Покровськ

Перший раз  Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  EmptyНд 6 Лист 2022 - 18:17

Олександр Lutsk пише:
Вітаю! Лезо Muhle пробував, воно мені сподобалось в принципі, але як для першого разу то я не впевнений, що це найкращий вибір. 
 Будь-хто, хто в темі по класичному голінню скаже. Що найперше залізобетонне правило- НЕ ТИСНУТИ НА БРИТВУ!!!. ВЗАГАЛІ!
І Друге- Проти росту волосся не голитись перших декілька разів.
Тобто леза Muehle занадто агресивні?
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександер
Новачок
Новачок
Олександер


Повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.11.2022
Вік : 40
Звідки : Покровськ

Перший раз  Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  EmptyНд 6 Лист 2022 - 18:18

Тоді я так розумію, до Feather взагалі поки краще не доторкатися))
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 605
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

Перший раз  Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  EmptyНд 6 Лист 2022 - 18:33

Найбільш збалансовані леза вважаються Gillette будь-якої модифікації. Чи Astra. Хоча з лезами то складніше питання. Воно як кому. Комусь і фезер з першого разу заходить аж бігом). Думаю, тут ще не мало порад напишуть досвідчені камради).

stinger, Олександер та bars Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Перший раз  Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  EmptyНд 6 Лист 2022 - 18:47

Думаю, что с р89 мягкие лезвия дадут несколько проходов в одном месте, что для него, не очень хорошо. Feather не простит "кривые" руки и неправильны угол. BIC тоже не подарок, но под р89 нужно, что-то острое. Я последнее время практикую Treet platinum. Мне кажеться остро и мягко, можно порекомендовать.

Олександер Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Перший раз  Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  EmptyНд 6 Лист 2022 - 18:52

Забыл. От зеленого Proraso  в начале пути, тож было покраснения. Мне кажеться, что кожа сейчас привыкает к лезвию, мылу (крему) после касет и пены, поэтому недели 2-3 ))))) будут следы. попробывать все, что под рукой Arco? Nivei, и выйти на то что подходит. Заканчивать лосьоном или одеколоном и терпеть))).

Ruslan, ditrih_ та Олександер Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Перший раз  Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  EmptyНд 6 Лист 2022 - 18:53

Да и бриться на ночь, кожа отдахнет, да и второй половине будет приятно такое внимание)))))

ditrih_ та Олександер Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 154
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Перший раз  Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  EmptyНд 6 Лист 2022 - 19:11

Якщо з mach 3 було подразнення та інші прищі то це від негострих лез(довго використовував уже затупівше лезо і з часом бруд на них), або хромала техніка/механіка бриття.

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Перший раз  Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  EmptyНд 6 Лист 2022 - 19:32

Полностью согласен с Александром и всеми участниками дискуссии))

Основная проблема при переходе с электробритвы (какая бы она ни была крутая) или с Мак3 или с одноразок - давить на станок.

Вторая - мало/много пены и не подготовленное лицо (увлажнение, размягчение и поднятие щетины перед нанесением пены).

И третья проблема - длинные проходы станком по лицу. А понял, что это не правильно, когда начал бриться клинковой бритвой.

Если присмотритесь, и уберёте эти три проблемы у себя, то познаете дзэн со станком!)))


P. S. И насчёт кожи и бритьё т-образным станком. У меня гиперчувствительная кожа, восточный тип. А щетина як у кабаняки)) 30 лет мучился ровно как и вы, но мой уклад жизни, позволял вообще забивать на бритьё как таковое)) Когда так же как и вы перелез с электробритвы, хотя и говорил всем, что мою, привезли прямиком с Марса)) настолько я считал её крутой, привычка давить на инструмент перешла и в классическое бритьё... Мучения длились, пока не убрал три вышеуказанные проблемы. Да, были определённые сложности с пониманием какой станок и какое лезвие мне подходит. Но когда осознал свои проблемы.... когда понял их корень, соответственно отпал вопрос чем бриться. Можно побриться любым станком и любым лезвием (в разумных пределах любым)

Ruslan, Oleksii, fill, Олександр Lutsk, Qwertyus, Kitten911, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Santa
Частий гість
Частий гість
Santa


Повідомлень : 79
Репутація : 28
Дата реєстрації : 08.10.2018
Звідки : Івано-Франківськ

Перший раз  Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  EmptyНд 6 Лист 2022 - 22:11

Олександер, не заморочуйтесь із лезами та бритвою, ви взяли хороші. Feather не такі страшні, як видається новачкам.

Два залізних правила: не тиснути на бритву (водіть, ніби пір'їною по обличчю) та витримуйте кут головки (так зване гоління від верхньої плити).

fill, Акулов, Олександр Lutsk, ditrih_ та Олександер Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 30.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Перший раз  Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  EmptyНд 6 Лист 2022 - 23:43

Спробуйте промивати станок холодною водою. В мене була така сама проблема. І теж R89 і Feather.
 При чому стало гірше, коли я спробував перед голіням розпарити лице.
 Все стало на свої місця, коли станок промиваю холодною водою і вмиваюсь після гоління теж холодною водою.
 Перед голіням обовʼязково вмиваюсь з милом теплою водою.

Олександр Lutsk, ditrih_ та Олександер Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександер
Новачок
Новачок
Олександер


Повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.11.2022
Вік : 40
Звідки : Покровськ

Перший раз  Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  EmptyПн 7 Лист 2022 - 6:03

Дякую за відповіді!
Якщо з подразненням, є більш менш якась ясність, потрібно не тиснути, тримати кут і поменше ялозити бритвою по одному місці ( думаю з часом опаную цю техніку)).
То може хтось зтикався з проблемою білих прищиків) Вони зазвичай з'являються на 2 день після гоління, не відразу. І не виглядають як запалення, просто такі білі крапочки малого розміру і доки не побачиш їх у дзеркалі вони навіть не турбують. Може якась інфекція, або інша проблема зі шкірою, або волоссям?
Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Перший раз  Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  EmptyПн 7 Лист 2022 - 7:02

Олександре, велкам ту зе клаб )
Колеги вище все правильно порадили. Але головна порада - все індивідуально, тому все одно буде метод проб і помилок. Додам від себе.
1. Обов'язково треба готувати шкіру - пробуйте компрес і без компресу, з кремовим або олійним прешейвом і без.
2. Пробуйте різні мила/креми, хоча би десяток різних. Тут на форумі, знайдуться люди, які вам вишлють купу пробників. Я особисто готовий надіслати, якщо є такий запит.
3. Для вибору єдиного станка одного станка мало - варто взяти хоча би на пробу (не обов'язково купляти) ще кілька штук. 
4. Обрані леза хороші, але вони не покривають спектр джентльменського набору. Рекомендую спробувати Perma-Sharp, Gillette Silver Blue, Astra Superior Platinum, Dorco ST-300/301, Treet Platinum.
5. Не прагніть вибритися в нуль - у багатьох випадках низько зрізана щетина потім росте не назовні, а під шкіру. Це основна причина "бампів". Коли випрацюється техніка (а це 1-2 місяці), тоді результат буде видно. На початковому етапі тренуйтеся одним проходом по росту, або з другим поперек.
Успіхів! Все вийде.

Ruslan, fill, Олександр Lutsk, wakidzasi, Олександер та bars Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Перший раз  Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  EmptyПн 7 Лист 2022 - 7:20

Олександер пише:
Дякую за відповіді!
Якщо з подразненням, є більш менш якась ясність, потрібно не тиснути, тримати кут і поменше ялозити бритвою по одному місці ( думаю з часом опаную цю техніку)).
То може хтось зтикався з проблемою білих прищиків) Вони зазвичай з'являються на 2 день після гоління, не відразу. І не виглядають як запалення, просто такі білі крапочки малого розміру і доки не побачиш їх у дзеркалі вони навіть не турбують. Може якась інфекція, або інша проблема зі шкірою, або волоссям?
Не знаю, чи ти так робиш, але перед голінням треба обов'язково мити обличчя з милом.
Також зверну увагу, що потрібен деякий час, +/- місяць, аби шкіра звикла до новой бритви та леза.
Але найкращій варіант - звернутися до дерматолога.


Останній раз редагувалося: Ruslan (Вт 8 Лист 2022 - 8:33), всього регувалося 1 раз(-и)

Олександр Lutsk, wakidzasi, KHSN та Олександер Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1075
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Перший раз  Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  EmptyПн 7 Лист 2022 - 7:56

Во фразе "белые прыщики" есть много вопросов. Белый цвет - это как гнойный прыщик или иначе? Здесь что-то трудно сказать, это может быть индивидуально по Вашей коже. Появляются на второй день, а  проходят или нет, и если да - то через сколько?
С такими вещами постарайтесь не экономить время и тщательно промывать станок и лезвие после бритья. Я лично после каждого бритья разбираю станок, лезвие промываю под водой пальцами по обеим сторонам, станок мою мягкой зубной щеткой с хоз. мылом и промываю. Затем все тщательно вытираю салфеткой (кроме лезвия, ему достаточно подуть, но не вытирать) и собираю. Этим исключается источник неприятностей для кожи от инструмента.
По углу, пока советую просто на своем предплечье станком без лезвия выставить такой угол, чтобы гарда и крышка касались кожи, попытаться примерно зафиксировать его и стараться применять при бритье. От крышки наУчитесь позже т.к. если до конца не понимать этот процесс, то в некоторых случаях без подтягивания кожи можно навредить себе. Пока лучше выбирайте угол средний (как выше написал) или ставьте станок так, чтобы ручка  была параллельно коже и поворачивайте его до касания лезвия кожи. Это будет более безопасно пока. И старайтесь движения делать короткие и относительно резкие. Ну и не давить!
Эти слова новички не всегда правильно понимают после кассетников. Представьте, что станок - это перо и Вам нужно этим перышком снять пылинку с капли воды. При этом капля должна остаться на месте. Или как написал комрад fill (мне понравилось) представьте, что Вам нужно побрить участок обожженной кожи и минимизировать контакт лезвия с ней... Терпение, осмысление всех действий и отсутствие спешки приносят результат.

fill, Олександр Lutsk, Yura_ та Олександер Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stinger
Бувалий
Бувалий
stinger


Повідомлень : 124
Репутація : 95
Дата реєстрації : 15.10.2018
Звідки : Дніпро

Перший раз  Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  EmptyПн 7 Лист 2022 - 13:13

Білі прищі можливо стафілокок. Якщо так, то вилікуватись складно. Але якщо голитися без пошкоджень і добре підібрати антисептик то можна звести це до мінімуму.
Тому мені здається підібрати лезо (щоб без мікропили), підібрати лосьон. Можливо спробувати галун. Підготувати шкіру до гоління. Як вже сто разів казали - не давити, бо це хвороба після касетників.  Після гоління використовувати окремий чистий рушник. 
Потім можливо підібрати станок. Можна знайти варіанти щоб один проход за ростом. Так, це не буде ббс, але наближено до дфс буде. 
Ну взагалі то треба гратися. Чим класичне гоління гарне - завди можна підібрати під себе процедуру.

fill та Олександер Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 154
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Перший раз  Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  EmptyПн 7 Лист 2022 - 13:42

stinger пише:
Білі прищі можливо стафілокок. Якщо так, то вилікуватись складно. Але якщо голитися без пошкоджень і добре підібрати антисептик то можна звести це до мінімуму.
Тому мені здається підібрати лезо (щоб без мікропили), підібрати лосьон. Можливо спробувати галун. Підготувати шкіру до гоління. Як вже сто разів казали - не давити, бо це хвороба після касетників.  Після гоління використовувати окремий чистий рушник. 
Потім можливо підібрати станок. Можна знайти варіанти щоб один проход за ростом. Так, це не буде ббс, але наближено до дфс буде. 
Ну взагалі то треба гратися. Чим класичне гоління гарне - завди можна підібрати під себе процедуру.
Які марки лез без мікропили?

Олександер Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stinger
Бувалий
Бувалий
stinger


Повідомлень : 124
Репутація : 95
Дата реєстрації : 15.10.2018
Звідки : Дніпро

Перший раз  Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  EmptyПн 7 Лист 2022 - 14:22

ну по перше підбирати саме під себе. усі ми різні.  по друге - деякі леза тримають тільки одне гоління, деяки три до появи зубців.
із тих що мені сподобались :
жілет сільвер блу, накет, перма-шарп, астра, супутник-тефлон (вже мабуть не знайти). каі - бімба але недешево.
що мене дряпає завжди більше або меньше - зелені дербі (для мене - жах), вся турція і египет. (ну шарк хром іноді перший раз нормально).

Alfed та Олександер Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Акулов
Бувалий
Бувалий
Акулов


Повідомлень : 479
Репутація : 519
Дата реєстрації : 31.07.2018
Звідки : Харків

Перший раз  Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  EmptyПн 7 Лист 2022 - 14:33

Santa пише:
Олександер, витримуйте кут головки (так зване гоління від верхньої плити).

+1

Олександр Lutsk та Олександер Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександер
Новачок
Новачок
Олександер


Повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.11.2022
Вік : 40
Звідки : Покровськ

Перший раз  Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  EmptyПн 7 Лист 2022 - 15:12

Дякую за поради. Буду експерементувати.


Останній раз редагувалося: Олександер (Пн 7 Лист 2022 - 15:23), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександер
Новачок
Новачок
Олександер


Повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.11.2022
Вік : 40
Звідки : Покровськ

Перший раз  Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  EmptyПн 7 Лист 2022 - 15:17

Стафілокок??? Це ще що за херня?? Прищики, як я писав з'являються на другий день. Не болять, чи проходять самі важко відповісти, видавлюю щоб не портили зовнішній вигляд!
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Перший раз  Empty
ПовідомленняТема: Re: Перший раз    Перший раз  EmptyПн 7 Лист 2022 - 15:26

Олександер пише:
Стафілокок??? Це ще що за херня??
Це не херня. Це Вам камради надають поради. Якщо поради Вас не влаштовують, не запитуйте.

Олександер Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Перший раз
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 8Перейти до сторінки : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Наступний
 Схожі теми
-
» С Днем рождения, Перший Український бритвений форум!

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ДЛЯ НОВАЧКІВ, ОБМІН ДОСВІДОМ-
Перейти до: