ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.

Перейти донизу 
+91
Jeemye
Володислав
pristav22
paha
Kakoyto_paren__
supernova
all75
wakidzasi
volos
Oleksii
lefrin
Sauvage
staseg
Caonima
Armadilla
kh_fish
KHSN
РустВр
Flash212116
yehorf
andreyv1979
ditrih_
Влад Бежик
Skazo4nik
Alfed
Kitten911
ARTURIUS
vates
vicbro
Yevhen_85
egoist
Qwertyus
madgray60
Зодиак
STEEL
kruv
Kozachok
dr_vorushylo
Віталіk
volff76
Олександр Lutsk
Peshek
stinger
Андроний
by.Andrew
Daved
Volodymyr
user999
Женя
Toivo
Феникс
shavefun
razorsedge
shurick
Oleksandr U$A
Рома
fill
slonopotam
brawl
Imation
Дmитрий
alexzu37
Farikhan
AJ
NUMB
Andrewt
Саша Кавун
Сэм
trimmer
Сергій
Troto
Дмитрий2004
zabor
Mauser
Boroda88
Изотовец
Moshul
Evgen
Олександр Тернавский
Ros21
Maxim Mariupol
AndersonUA
Roman313
турист
Alter ego
StraightRazor
Denisus
Murkatavr
Ruslan
Моя Цірюльня
Стас
95 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Наступний
АвторПовідомлення
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 EmptyВт 20 Лют 2018 - 15:55

Ну тоді я втратив логічний звязок :D
Ви пишете що Big та Gillette Rubie Plus засильно агресивні для Вас у 89 голові,
потім підтверджуєте мій факт, що Feather та Polsilver добре заходять + 7O”Clock та Персона, кожне з цих лез є на порядок агресивнішим за першу пару, тому я запутався :?:
Можливо треба ввести для лез поняття сумісності зі станком окрім поняття агресивності чи гостроти, тоді все б стало на місце :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6964
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 EmptyВт 20 Лют 2018 - 16:37

Я написал ключевое слово "У меня". Именно у меня в 89 голове эти лезвия работают и ощущаются именно так. Может мы немного не разобрались в терминологии. :roll: . Я считаю лезвие агрессивным, если после себя оно оставляет вспаханое поле. Возможно кто-то в понятие "агрессивность" вкладывает что-то другое, свое?
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 EmptyВт 20 Лют 2018 - 20:22

Руслане, так дійсно Ви праві, на мою думку ми вкладаємо в поняття агресивності лез різні значення.
Якщо Ви не проти спробую пояснити. Для мене агресивність=гострота леза, Feather саме агресивне лезо, а РПЛ найменш агресивне і замикає мою шкалу агресивності. В мому понятті Feather саме агресивне лезо не залежно від станка в якому його застосовувати, тобто я розмежував для себе агресивність лез від їх поведінки в тому чи іншому станку(це я називаю звязка бритва/лезо) і вибудував для себе свою шкалу агресивності на базі Роквела. Тому інколи забуваю від неї абстрагуватися, щоб зрозуміти пости на шквалт як Ваш вище, виправлюся lol
Але важливим є інше, і це цікаво, ми обидвоє зійшлися в тому що для нас у 89 голові є комфортними наступні леза: Feather, Polsilver, Персона, чорна Дербі, Gillette 7 O”Clock. А також нам обидвом не сподобалося голитися 89 коли в неї вставлено Big та Gillette Rubie Plus. Тому пропоную створювати скоріш розділ звязка бритва/лезо :bounce:


Останній раз редагувалося: Roman313 (Вт 20 Лют 2018 - 23:55), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 EmptyВт 20 Лют 2018 - 20:38

Вставлю свои пять....
Для меня!!!!!!!
Острота - это острота))) показатель насколько лезвие легко срезает щетину и точка.
Агрессивность - показатель который определяет насколько лезвие травмирует кожный покров.
Комфорт - ту по аналогии с остротой. Относительный показатель "бархатности" работы. Может включать в себя первые два!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 EmptyВт 20 Лют 2018 - 20:50

Ну думаю запутали ми всіх порядно :D :D :D
Тому пропоную створювати скоріш розділ звязка бритва/лезо  :bounce:
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6964
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 EmptyСр 21 Лют 2018 - 14:44

Стас, поддерживаю, тут наши взгляды совпали. Предлагаю, чтобы избежать путаницы в дальнейшем при характеристике лезвия озвучивать все его свойства:
-острота,
-травматизация либо нетравматизация кожи,
-комфортность ( на сколько приятно бриться лезвием)
-стойкость лезвия (сколько сеансов бритья выдерживает лезвие не доставляя дискомфорта при
 стандартных трех проходах)
Ну, примерно так, конечно в сочетании с конкретным станком.
Думаю такая оценка сильно облегчит восприятие, особенно у тех кто только пришел к классике.



Останній раз редагувалося: Ruslan (Ср 21 Лют 2018 - 14:48), всього регувалося 1 раз(-и)

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6964
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 EmptyСр 21 Лют 2018 - 14:47

Roman313 пише:

Але важливим є інше, і це цікаво, ми обидвоє зійшлися в тому що для нас у 89 голові є комфортними наступні леза: Feather, Polsilver, Персона, чорна Дербі, Gillette 7 O”Clock. А також нам обидвом не сподобалося голитися 89 коли в неї вставлено Big та Gillette Rubie Plus. Тому пропоную створювати скоріш розділ звязка бритва/лезо :bounce:
Полностью все правильно, именно эти лезвия так себя и ведут и у меня в 89 голове.
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 EmptyСр 21 Лют 2018 - 15:39

Добавил бы ещё мягкость лезвия. Слишком мягко - это когда комфортно, но не бреет с привычной эффективностью и чистотой.
Да и эффективности тоже нет в оценке. Одним лезвием можно в 2 прохода + подбривки выбриться, другим, в той же голове в 4 прохода выбриться невозможно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 EmptyСр 21 Лют 2018 - 16:50

Ruslan пише:
Стас, поддерживаю, тут наши взгляды совпали. Предлагаю, чтобы избежать путаницы в дальнейшем при характеристике лезвия озвучивать все его свойства:
-острота,
-травматизация либо нетравматизация кожи,
-комфортность ( на сколько приятно бриться лезвием)
-стойкость лезвия (сколько сеансов бритья выдерживает лезвие не доставляя дискомфорта при
 стандартных трех проходах)
Ну, примерно так, конечно в сочетании с конкретным станком.
Думаю такая оценка сильно облегчит восприятие, особенно у тех кто только пришел к классике.



Підтримую :bounce:
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 EmptyСр 21 Лют 2018 - 18:38

Ruslan пише:
Стас, поддерживаю, тут наши взгляды совпали. Предлагаю, чтобы избежать путаницы в дальнейшем при характеристике лезвия озвучивать все его свойства:
-острота,
-травматизация либо нетравматизация кожи,
-комфортность ( на сколько приятно бриться лезвием)
-стойкость лезвия (сколько сеансов бритья выдерживает лезвие не доставляя дискомфорта при
 стандартных трех проходах)
Ну, примерно так, конечно в сочетании с конкретным станком.
Думаю такая оценка сильно облегчит восприятие, особенно у тех кто только пришел к классике.


Запропонує оптимізований варіант до 3 пунктів та 5 бальної шкали(ГАВ ©️ by Roman313  :D ) як Вам?:

1. Гострота - леза поводять себе в станку як гострі(ефективні) або як тупі(не ефективні);
2. Агресивність - травматична чи не травматична дія на шкіру обличчя, відповідно сюди і включене поняття комфортності, якщо травматична дія, тобто лезо агресивне, то ясно що комфортність мала і навпаки. Не бачу необхідності
розмежовувати ці поняття вони взаємоповязані як на мене;
3. Витривалісь - тут все просто на скільки голінь вистачає леза без очевидних змін його характеристик.

Тепер щодо мякості та ефективності:
Олександр Тернавский пише:
Добавил бы ещё мягкость лезвия. Слишком мягко - это когда комфортно, но не бреет с привычной эффективностью и чистотой.
Да и эффективности тоже нет в оценке. Одним лезвием можно в 2 прохода + подбривки выбриться, другим, в той же голове в 4 прохода выбриться невозможно.
Як на мене  то ефективність і включена в гостроту коли йдеться про характеристику роботи леза в парі зі станком, не просто так ми пишемо, що РПЛ в 41 голові голить ефективно чи РПЛ показує в 41 голові гостроту FEATHER.
А от щодо мякості то вона включена в аналіз перших двох пунктів. Поясню:
якщо ми пишемо для прикладу, що лезо в якомусь станку поводить себе з гостротою-5 та агресивністю-1, то розуміємо що воно дає нам надзвичайно ефективне, комфортне та одночасно мяке гоління.(РПЛ у 41 голові для більшості користувачів)
Якщо ж ГАВ=553 то ми маємо ефективно гостру роботу леза з некомфортним і травматичним голінням і вистачає його протягом 3 разів(FEATHER в 41 голові для більшості користувачів);
ГАВ=113 - лезо в станку поводиться як тупе, неефективне зато надзвичайно мяко і вистачає його протягом 3 разів. (РПЛ у 89 голові для більшості користувачів).

Ото видав, самому страшно чи смішно :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6964
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 EmptyСр 21 Лют 2018 - 20:12

Задумка хорошая, фундаментальная, прекрасно выглядела бы при рассмотрении годового отчета, уверен, сюда можно еще и нехилый график прикрутить.
Мне удобней это все описать обычными словами, да и слов-то много не нужно. А с буквенно-цифровой аббревиатурой я реально запутался, без обид.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 EmptyСр 21 Лют 2018 - 20:29

Ruslan пише:
Задумка хорошая, фундаментальная, прекрасно выглядела бы при рассмотрении годового отчета, уверен, сюда можно еще и нехилый график прикрутить.
Мне удобней это все описать обычными словами, да и слов-то много не нужно. А с буквенно-цифровой аббревиатурой я реально запутался, без обид.
Вся та писанина довга криє короткий зміст  - для опису роботи леза в станку цілком достаньо трьох параметрів, а не чотирьох як пропонуєте Ви, та й ті три ще й пояснюють два параметра запропоновані камрадом Олександр Тернавский. Все інше "для пущей важности" так би мовити lol
Хоч з графіком смішніше було б дійсно :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 EmptyСр 21 Лют 2018 - 20:56

Соглашусь.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6964
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 EmptyЧт 22 Лют 2018 - 13:22

Roman313 пише:
Ruslan пише:
Задумка хорошая, фундаментальная, прекрасно выглядела бы при рассмотрении годового отчета, уверен, сюда можно еще и нехилый график прикрутить.
Мне удобней это все описать обычными словами, да и слов-то много не нужно. А с буквенно-цифровой аббревиатурой я реально запутался, без обид.
Вся та писанина довга криє короткий зміст  - для опису роботи леза в станку цілком достаньо трьох параметрів, а не чотирьох як пропонуєте Ви, та й ті три ще й пояснюють два параметра запропоновані камрадом Олександр Тернавский. Все інше "для пущей важности" так би мовити lol
Хоч з графіком смішніше було б дійсно :D
Мы на форуме договаривались друг к другу на "ты". По поводу трех параметров - двумя руками "За", ГАВ мне очень понравилось как выжимка из всего уже обговоренного. Если к ГАВу добавлять цифровые значения - вот тут я думаю, легко будет запутаться.
Ну а график можно будет построить где-то через пол годика, когда статистика поднаберется. lol
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 EmptyЧт 22 Лют 2018 - 15:50

Ruslan пише:
Roman313 пише:
Ruslan пише:
Задумка хорошая, фундаментальная, прекрасно выглядела бы при рассмотрении годового отчета, уверен, сюда можно еще и нехилый график прикрутить.
Мне удобней это все описать обычными словами, да и слов-то много не нужно. А с буквенно-цифровой аббревиатурой я реально запутался, без обид.
Вся та писанина довга криє короткий зміст  - для опису роботи леза в станку цілком достаньо трьох параметрів, а не чотирьох як пропонуєте Ви, та й ті три ще й пояснюють два параметра запропоновані камрадом Олександр Тернавский. Все інше "для пущей важности" так би мовити lol
Хоч з графіком смішніше було б дійсно :D
Мы на форуме договаривались друг к другу на "ты". По поводу трех параметров -  двумя руками "За", ГАВ мне очень понравилось как выжимка из всего уже обговоренного. Если к ГАВу добавлять цифровые значения - вот тут я думаю, легко будет запутаться.
Ну а график можно будет построить где-то через пол годика, когда статистика поднаберется. lol
Згідний. Про домовленість звертатися на "ти" забуваю весь час, обіцяю тобі виправитися :D
З ГАВ можна робити таким чином, для прикладу Г4А1В3 - POLSILVER в мому розумінні :D , ідея сироватенька тре додумати:D
Нашому форуму не вистачає якоїсь тільки йому притаманної речі-фішки, і по ній, з часом, ми зможемо судити на скільки форум популярний в світі, уявляєш за рік на майшейвкрапкару чи на шейвнуку всі ГАВкати почнуть от і зробимо висновок що не даремно клавіатуру протираємо. До речі я ще закидував термін "Захисна довжина гарди" PLG(protective length of gard)©️️Roman313 :D , але не зачіпило нікого :(
Як тобі керунок моєї думки видається вірним чи ні, підтримуєш?
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6964
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 EmptyЧт 22 Лют 2018 - 16:15

По поводу ГАВ сразу сказал, что понравилось, оригинально и по сути. Г4А1В3 - большой вопрос, лично для меня сложность в восприятии. Надо идею ГАВ как-то додумать, может быть упростить, не знаю. По поводу PLG вообще не видел такой информации, видимо пропустил. Расшифруй, что ты имеешь в виду.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 EmptyЧт 22 Лют 2018 - 16:17

Ruslan пише:
По поводу ГАВ сразу сказал, что понравилось, оригинально и по сути. Г4А1В3 - большой вопрос, лично для меня сложность в восприятии. Надо идею ГАВ как-то додумать, может быть упростить, не знаю. По поводу PLG вообще не видел такой информации, видимо пропустил. Расшифруй, что ты имеешь в виду.
Ось тут є:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6964
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 EmptyЧт 22 Лют 2018 - 16:29

Почитал. Ты думаешь, это поможет новичку в выборе станка? Да, если попадется человек с твоим типом мышления, несомненно ему это будет полезно. В большинстве своем новичек теряется от обилия различных вариантов.Когда я выбирал себе станок (разумеется читал и отзывы и форумы), то не знал, что мне подойдет, поэтому выбирал ориентируясь на усредненные показатели + качество исполнения, что в итоге и вылилось в R89. Думаю, основная масса так же выбирает себе первый станок, как что-то среднее + возможности кошелька. Скорее эта таблица с твоим дополнением подойдет наоборот более продвинутым ребятам, у кого за спиной не один килограмм взбитой пены. А с бывалыми, конечно, можно и пообсуждать различные параметры.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 EmptyЧт 22 Лют 2018 - 17:07

Згідний. Коли купляєш перший станок очі горять, коліна підкошуються і тут не до PLG :)
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6964
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 EmptyПт 23 Лют 2018 - 13:09

А как тебе зарубежный аналог ГАВ?
Sharpness
Aggression
Durability
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 EmptyПт 23 Лют 2018 - 13:35

Однозначно краще :)
Ти мене випередив, то саме хотів запропонувати :)
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6964
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 EmptyПт 23 Лют 2018 - 13:37

Roman313 пише:
Однозначно краще :)
Ти мене випередив, то саме хотів запропонувати :)
Приятно, когда мыслишь с человеком в одном направлении :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 EmptyПт 23 Лют 2018 - 15:45

Каждому по плюсу)))
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 EmptyПт 23 Лют 2018 - 18:43


SAD
Copyright ©️ 2018 shaveua.com. All rights reserved.
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 3 EmptyНд 25 Бер 2018 - 20:35

Хорошие рекомендации:
men007.ru/klassicheskoe_britie/
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 34Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Наступний
 Схожі теми
-
» Підробки в світі голярської косметики та аксесуарів
» Определение/поиск голов для станка
» Нужна ваша помощь!
» Прошу помощь зала
» Бритьё в особо травмоопасных местах. Есть вопросы.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ДЛЯ НОВАЧКІВ, ОБМІН ДОСВІДОМ-
Перейти до: