ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.

Перейти донизу 
+91
Jeemye
Володислав
pristav22
paha
Kakoyto_paren__
supernova
all75
wakidzasi
volos
Oleksii
lefrin
Sauvage
staseg
Caonima
Armadilla
kh_fish
KHSN
РустВр
Flash212116
yehorf
andreyv1979
ditrih_
Влад Бежик
Skazo4nik
Alfed
Kitten911
ARTURIUS
vates
vicbro
Yevhen_85
egoist
Qwertyus
madgray60
Зодиак
STEEL
kruv
Kozachok
dr_vorushylo
Віталіk
volff76
Олександр Lutsk
Peshek
stinger
Андроний
by.Andrew
Daved
Volodymyr
user999
Женя
Toivo
Феникс
shavefun
razorsedge
shurick
Oleksandr U$A
Рома
fill
slonopotam
brawl
Imation
Дmитрий
alexzu37
Farikhan
AJ
NUMB
Andrewt
Саша Кавун
Сэм
trimmer
Сергій
Troto
Дмитрий2004
zabor
Mauser
Boroda88
Изотовец
Moshul
Evgen
Олександр Тернавский
Ros21
Maxim Mariupol
AndersonUA
Roman313
турист
Alter ego
StraightRazor
Denisus
Murkatavr
Ruslan
Моя Цірюльня
Стас
95 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Наступний
АвторПовідомлення
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 EmptyВт 30 Січ 2018 - 17:33

ROCKWELL 6C
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 EmptyВт 30 Січ 2018 - 17:54

Обрати внимание, что есть комбинированные  головы (с закрытой с одной стороны и открытой гребенкой с другой стороны), например Ikon. Вот такая или такая. Но тут уже вопрос доставки и цены.
Повернутися до початку Перейти донизу
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 EmptyВт 30 Січ 2018 - 18:23

Roman313 пише:
ROCKWELL 6C
Краще вже 6S, а же краще Timeless дві голови, але не в цьому житті ))) Я думав за роквел, але вирішив зупинитися на варіанті двох бритв.

Ruslan пише:
Обрати внимание, что есть комбинированные  головы (с закрытой с одной стороны и открытой гребенкой с другой стороны), например Ikon. Вот такая или такая. Но тут уже вопрос доставки и цены.
Більше питання доставки - ціна більш-менш в адекваті.
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 EmptyВт 30 Січ 2018 - 18:35

Выскажу свое мнение!
Если рассматривать покупку в интернет магазинах Украины, то я соглашусь с Русланом. Зря вы отмели 41-ю голову. Тем более что и 89-ю и 41-ю можно купить отдельно и к ним нержавеющую ручку от Разорок, и все это удовольствие обойдется в 50 долларов.

Еще один вариант, это купить один Фатип Пикколо он стоит +\- 500 грн. И от него уже в дальнейшем отталкиваться или, что весьма вероятно, оставить его и не знать горя.

И третий на мой взгляд вариант, опять же соглашусь с Русланом, это комби головы.
Или Айкон по 40 баксов или можно присмотреть что-то у китайцев например ТУТ  сам я этот станок не пробовал, но на бескрайних просторах есть положительные отзывы на этот станок. И цена 350 грн. с доставкой смешная.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 EmptyВт 30 Січ 2018 - 18:39

Тогда посоветую взять станок с закрытой гребенкой, который понравился больше всего, хотя бы по внешнему виду. Подобрать лезвие, которое именно в этом станке будет работать лучше всего (продаются специальные тестовые наборы). А там, глядишь, может открытая гребенка и не понадобится. Других вариантов не вижу. "Чисто гипотетически" можно перебрать все разновидности станков, взвешивая все плюсы и минусы. А толку? Мы сейчас затронули все приемлемые варианты. Нужно тестировать на практике. Еще как вариант, если у кого-то из форумчан будет возможность дать что-то на пробу. Но ты сам прекрасно понимаешь, что это будет не просто.
Повернутися до початку Перейти донизу
Maxim Mariupol
Частий гість
Частий гість
Maxim Mariupol


Повідомлень : 87
Репутація : 60
Дата реєстрації : 07.12.2017
Вік : 34
Звідки : Мариуполь

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 EmptyВт 30 Січ 2018 - 21:30

Ну как говорится раз пошла такая пьянка...=))) Скажу и я конечно своё мнение: мне отлично зашёл ROCKWELL 6C, он конечно возможно не настолько долговечней чем ROCKWELL 6s, но ощутимо дешевле. Идеально выбриваюсь на 4-й плите с Feather, Derby Extra и Astra зелёная. Так что мне кажется данный станок будет хорош и для новичка. Но так же хочу сказать, что хороший вариант предложил наш админ Just a Hobby: взять головы мюлле 41 и 49 и ручку из нержавейки, так же перекроет большой диапазон. Ну а вообще скажу так что каждый решает для себя, мы можем только обсудить минусы и плюсы каких то станков или других бритвенных принадлежностей, а уже новичку решать воспользоваться ли нашими советами или же пойти своим путём=)
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 EmptyВт 30 Січ 2018 - 21:55

І всетаки ROCKWELL 6C($50):
- в половину дешевший за 6S, якщо зайде купити 6S, а 6C буде варіант в дорогу чи на дачу
- навіть якщо ні одна плита не підійде, що мало ймовірно, буде варіант в дорогу чи на дачу
- 6 позицій агресії, зайде 1-2 голови Вам тре дивитися на Feather AS-D2, 2-3 голови тоді 89 і їй подібні, 4 голова - сланти і все що агресивніше за 89 голову, 5-6 голови - тоді Вам шлях до 41 голови і Wunderbar(симбіоз агресії з ніжністю) десь так
- з ROCKWELL ще один плюс Ви зможете поекспериментувати з лезами а саме чи лагідне в агресивній голові довподоби чи гостре в лагідній голові чи інший варіант
-і головне на відміну від тої ж 89 вчить правильної техніки гоління відразу бо після 89 Ви тільки думаєте що оволоділи технікою гоління Т-подібним станком.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ros21
Частий гість
Частий гість
avatar


Повідомлень : 71
Репутація : 31
Дата реєстрації : 28.01.2018
Звідки : Одесса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 EmptyВт 30 Січ 2018 - 23:24

А я бы посоветовал в качестве первого станка любой Injector Razor ,качество бритья намного лучше многих DE станков , не требуют каких либо навыков и техники бритья не травмоопасные как тот же 41 и т.п. легко менять лезвия ,лезвия SE за счёт узкой головы можно выбриться практически везде не зависимо от формы лица .Да главный минус что у нас их нет и всё придётся заказывать за границей .
Повернутися до початку Перейти донизу
Denisus
Бувалий
Бувалий
Denisus


Повідомлень : 266
Репутація : 553
Дата реєстрації : 18.12.2017
Вік : 48
Звідки : Одесса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 EmptyВт 30 Січ 2018 - 23:35

Just a Hobby пише:


Еще один вариант, это купить один Фатип Пикколо он стоит +\- 500 грн. И от него уже в дальнейшем отталкиваться или, что весьма вероятно, оставить его и не знать горя.


Добавлю по Фатипу, это был мой второй станок. Вследствие тяжелой для бритья щетины, решил что его агрессия для меня самое то, да и цена за такую качественную вещь вполне устраивала. Сейчас не понимаю, почему его часто советуют новичкам, он достаточно капризен и требователен к технике, иначе запросто можно лишиться, вполне нужного на лице, верхнего слоя кожи.
Повернутися до початку Перейти донизу
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Лют 2018 - 12:27

Питання закрите! Дякую всім небайдужим за поради та витримку (мене), чекайте на звіт в темі "Давайте Хвастаться" )))
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Лют 2018 - 12:29

Заинтриговал )))

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Maxim Mariupol
Частий гість
Частий гість
Maxim Mariupol


Повідомлень : 87
Репутація : 60
Дата реєстрації : 07.12.2017
Вік : 34
Звідки : Мариуполь

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 EmptyПт 9 Лют 2018 - 9:59

в развитии данной темы добавлю: уже месяц бреюсь rockwel 6c, понятное дело что qsheve (чайнафутур) ушёл на полку так сказать в нибытие, так вот начал с 3-й плиты на rockwel с лезвиями физер, так же зашли в этом станке ещё хренова туча лезвий которые лежали мёртвым грузом. Позже перешёл на 4-ю плиту и вот уже раза 3 брился на 6-й (проскачил 5-ю так как не вижу в ней смысле). Исходя из выше изложенного и мнения приведённого Roman313, следует вывод о том что скорее всего, та даже не скорее всего а буду обзаводится мюлле р41(возможно не готовым станком а отдельно буду брать голову и ручку)
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 EmptyПт 9 Лют 2018 - 11:49

Maxim Mariupol пише:
в развитии данной темы добавлю: уже месяц бреюсь rockwel 6c, понятное дело что qsheve (чайнафутур) ушёл на полку так сказать в нибытие, так вот начал с 3-й плиты на rockwel с лезвиями физер, так же зашли в этом станке ещё хренова туча лезвий которые лежали мёртвым грузом. Позже перешёл на 4-ю плиту и вот уже раза 3 брился на 6-й (проскачил 5-ю так как не вижу в ней смысле). Исходя из выше изложенного и мнения приведённого Roman313, следует вывод о том что скорее всего, та даже не скорее всего а буду обзаводится мюлле р41(возможно не готовым станком а отдельно буду брать голову и ручку)

Очень здравое решение, я именно так и поступил. Взял голову 41 и нержавую ручку Razorock Mission Handle Stainless Steel. Очень доволен. :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 EmptyНд 11 Лют 2018 - 17:36

Чтобы керамика не портила раковину
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 EmptyНд 11 Лют 2018 - 18:14

Повезло, что диаметр крышки совпал. Если кто буде себе заказывать изготовление керамической чаши, нужно на это обратить внимание.
Повернутися до початку Перейти донизу
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 EmptyВт 20 Лют 2018 - 11:17

щоб не засирати тему про леза, хочу спитати - хтось юзав леза BIC?
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 EmptyВт 20 Лют 2018 - 11:44

Murkatavr пише:
щоб не засирати тему про леза, хочу спитати - хтось юзав леза BIC?

Напишу так, що в станках де більшість лез працює добре (37 слант, роквел) вони працюють добре мяко, тверда середина, в станках з "гонором" (89, Baili BT171/191) вони зле працюють, запинаються, доплюсуйте сюди великий процент ризику купити підробку і висновок очевидний. Хоч маю професійних барберів які для шаветок в роботі тільки їх використовують, через незмінний рівень гостроти та мякість, кажуть єдині які тримають гостроту протягом одного сеансу гоління, про велику кількість підробок від них теж почув. Свої заказував тут
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
першу пачку з вересня ще не використав :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 EmptyВт 20 Лют 2018 - 12:35

Для меня нормальные лезвия, склонны к агрессивности, острые. Советовал бы использовать в мягких головах. Многим не зашли. Может те станок не подобрали под них.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 EmptyВт 20 Лют 2018 - 13:45

Murkatavr пише:
щоб не засирати тему про леза, хочу спитати - хтось юзав леза BIC?
У меня в Muhle r89 не зашли категорически. Для меня очень злые и кусаются, как впрочем и Gillette Rubie Plus .
Повернутися до початку Перейти донизу
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 EmptyВт 20 Лют 2018 - 14:08

Ruslan пише:
У меня в Muhle r89 не зашли категорически. Для меня очень злые и кусаются, как впрочем и Gillette Rubie Plus  .
цікаво, що в Fatip Piccolo леза Gillette Rubie Plus для мене найм'якіші та найкомфортніші :shock:
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 EmptyВт 20 Лют 2018 - 14:23

Murkatavr пише:
Ruslan пише:
У меня в Muhle r89 не зашли категорически. Для меня очень злые и кусаются, как впрочем и Gillette Rubie Plus  .
цікаво, що в Fatip Piccolo леза Gillette Rubie Plus для мене найм'якіші та найкомфортніші :shock:
Можливо Ruslan під кусачістю має на увазі те що вони запинаються за щитину і тоді таке враження виникає злої кусачості, бо для Muhle r89 ці леза як на мене не достатньо гострі, принаймні я це відчув на собі, а от для агресивнішого Fatip Piccolo в сам раз думаю, хоч не пробував поки що :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 EmptyВт 20 Лют 2018 - 14:56

ну, я поки що маю для порівняння Feather та Gillette Rubie: перші надто гострі, травмують шкіру (шия та підборіддя) місцями, а другі за ефективністю такі ж, але не так кусають за морду.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 EmptyВт 20 Лют 2018 - 15:21

Roman313, имел ввиду, что после себя оставляют мелкие порезы и раздражение, как будто наждаком по коже.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 EmptyВт 20 Лют 2018 - 15:41

Ruslan пише:
Roman313, имел ввиду, что после себя оставляют мелкие порезы и раздражение, как будто наждаком по коже.
Ну реально все індивідуально з лезами :D
Я в Muhle r89 комфортно можу поголитися лише Feather та Polsilver всі інші тупими видаються, доводиться надавлювати на станок легко, більше разів проходити, і подразнення лізуть :shock:
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 2 EmptyВт 20 Лют 2018 - 15:47

Кроме перечисленных тобой лезвий еще хорошо в 89 работают Персона, черная Дерби. Наверное эти четыре лезвия на сегодняшний день лучше всех. Вспомнил, еще Gillette 7O”Clock.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 34Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Наступний
 Схожі теми
-
» Підробки в світі голярської косметики та аксесуарів
» Определение/поиск голов для станка
» Нужна ваша помощь!
» Прошу помощь зала
» Бритьё в особо травмоопасных местах. Есть вопросы.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ДЛЯ НОВАЧКІВ, ОБМІН ДОСВІДОМ-
Перейти до: