ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Ветшейверські програми для смартфона

Перейти донизу 
+9
razorsedge
ARTURIUS
Акулов
Ruslan
Изотовец
Oleksii
Olddad
Сэм
fill
13 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний
АвторПовідомлення
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1239
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 EmptyНд 24 Лют 2019 - 18:34

Единственный плюс который я в ней видел, это что можно было отследить на сколько сеансов хватает кремов, мыл, лосьонов. И то ценность этой информации такая себе :)

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 EmptyНд 24 Лют 2019 - 21:32

Хм, як варіант :-)

Щоправда, коли крема-мила майже ніколи не повторюються, сенсу в такій інформації дійсно не багато :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 EmptyПн 25 Лют 2019 - 9:46

Трошки покрутив прогу в метро.

З приємного, що пофіксисли, з’явилась можливість редагувати збережену інформацію про гоління.
Причому, як останнє, так і якесь з давніх.
Дивно, що цього не було в попередній версії - воно ж само собою просилося.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 EmptyПт 3 Січ 2020 - 14:06

Доброго дня, вельмишановне панство!

По-перше, користуючись нагодою, хочу привітати усіх з Новим роком і побажати шановним камрадам всіх і всяких гараздів! :-)

Ну а по-друге, хотів би поділитися річним досвідом користування програмами, про які мовится в цій темі.

Спершу коротко про Blade Reminder.
Власне, назвою програми все сказано - нагадувати про леза. 
Коли одна бритва, це не так актуально - не важко тримати в голові, скільки разів поголився даним лезом.
Але коли бритв кілька, а користуєшся ними поперемінно і не системно, така програма стане в нагоді - завжди можна звіритися, скільки разів вже використане те чи те лезо.
Програма має віджет, який показує дату останнього гоління і кількість використань останнього використаного леза. Загалом зручно.

З програмою Shaving Buddy все набагато цікавіше :-)
Як раз на минулий новий рік я обнулив базу і почав з читого аркуша вести облік своїх голінь цією програмою. Намагався вести все ретельно, не пропускаючи. 
І за рік отримав певну статистику. При чому, деякі результати не стали для мене сюрпризом, зате деякі інші виявилися несподіваними і цікавими.

Втім, про все по порядку:

1. Отже, за рік я мав 176 сеансів гоління. Це, в принципі, логічно, адже голюся я зазвичай через день. Часом бувало, що голився й щодня, а часом міг не голитися дні по три-чотири. Але за рік картина вирівнялася, і показник виявився на очікуваному рівні.

Далі цікавіше :-)

2. За рік я використав 11 інструментів для гоління.
В основному, звичайно ж, Т-шки - свої і взяті на затест. Але були ще трохи й шаветки і одноразові станки, коли літав кудись без багажа.
Лідером по використанню прогнозовано став улюблений станок Edwin Jagger з 89-ою головою - 53 гоління.
На другому місці несподівано для мене опинився RazoRock German 37 Slant - 35 голінь. Несподівано - бо я не можу віднести його до улюблених, поки не подружився з ним. Але, вочевидь, бажання його все ж таки зрозуміти призвело до того, що брав його в роботу досить часто.
Третє місце - теж трохи несподівно - посів Fine Marvel, 33 гоління. Цей станок з’явився у мене десь ближче до літа, тож я не гадав, що використовував його по факту досить часто.

3. Піноутворюючі (мила та крема)
Минулий рік був щедрим на новинки і тести. Варто лиш згадати зимовий затест мила ТДС - 7 пробників.
Загалом протягом року я використав 38 різних марок/моделей мила та кремів. Сам офігіваю! :-)
Найчастіше користувався милом від Оленки Литвин (Soap Lace) The Land of Druides - 24 рази. Реально класне мило, не міг зупинитися і змилив все до останньої краплі.
На другому місці  крем Tabac Original - 19 використань.
На третьому - лімітка від Стаса, котрий Just A Hobby, Tutti Frutti - 10 використань.
Багато чим іншим користувався в основному від 1 до 3 разів, тестував.

4. Леза.
Всього протягом року у мене побувало в роботі 23 марки/моделі лез.
Перше місце - Rapira Platinum Lux, 22 використання.
Маю сказати, що Рапіра в цьому році стала для мене одним із відкриттів. Певно вдалося нарешті потрапити на оригінальні леза, тож прикупив їх трохи про запас і з задоволенням користувався.
Друге й третє місця розділили Astra Superior Platinum (зелені) та Derby Premium (чорні) - по 17 використань.
З Дербі мені в принципі зрозуміло, а от що так часто користувався Астрою, навіть не думав. Але порграма все пам’ятає! :-)
Ще одним з відкриттів року стало американське лезо Personna. Поки що лише 6 голінь з ним. Але далі буде :-)

5. З помазками все просто і поргнозовано. Їх у мене всього чотири. При чому два з них куплені лише у другому півріччі. Тому очікувано вони не стали лідерами. Борсук від DS Cosmetics відпрацював 19 разів, а синтетика від тих самих DS Cosmetics (більш пізнє придбання) - 9 разів.
А лідером очікувано став улюблений синтетичний помазок від Yaqi, модель Heavy Metal - 108 використань.
Друге місце - кабанчик від Omega, модель 80280 - 40 вкористань.

6. В якості афтершеву за рік я використав 25 різних засобів. Одеколони, лосьони, бальзами - всяке було.
Найчастіше користувався лосьоном Denim Original - 37 разів.
Потім іде одеколон Alpa Chypre - 23 рази. І от першим голінням в новому році як раз закінчив флакон :-)
Третє заслужене місце в угорського лосьону Barbon від концерну Caola - 18 разів.

7. З прешевами - ще простіше, ніж з помазками. Я використовую їх рідко, загалом вийшло 15 разів за рік.
Найчастіше - олійку від The Bluebeard Revenge - 8 разів.
Ще 4 рази сrористався взятим на тест кремом перед голінням Proraso (зелена лінія).
І тричі спробував саморобну олійку-прешейв, подаровану мені нашим камрадом Владиславом з Одеси (Владе, дякую!) І, до речі, дуже пристойна олійка вийшла у Влада, мені сподобалася.

8. В якості додаткового догляду я найчастіше використвував бальзам після гоління українського виробництва Barbados - 72 рази. Зазвичай після користування спиртовим афтершейвом, особливо одеколоном, я для підживлення шкіри наношу другим шаром якийсь бальзам або крем. 
Для цілей використання в програмі я відношу такі засоби саме до додаткового догляду, а не до афтершейвів. Хіба що використовую лише бальзам - тоді це саме афтершейв.
Ще до додаткового догляду відношу всілякі кровоспинні.
Враховуючи, що програма дозволяє вносити в графу Additional Care кілька позицій, то й облік вона веде по всім використаним комбінаціям. Тож загалом Barbados-ом я користувався частіше, бо інколи він йшов у купі з якимось кровоспинним чи ще з чимось.

Ось, власне, такий досвід і така статистика.
Мені було цікаво і користуватися програмами, і врешті подивитися статистику за рік.

Oleksii, Олександр Тернавский, Vitgor, Proklus, romaan, Віталіk, madgray60 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 EmptyПт 3 Січ 2020 - 14:50

Основательно. Респект!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 EmptyПт 3 Січ 2020 - 15:07

Ruslan пише:
Основательно. Респект!!!

Дякую! Я старався :-)
Ну й програма добре допомогла.
Продовжуватиму й цього року, а за рік побачимо, що воно буде :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 EmptyВт 5 Січ 2021 - 18:47

Вітаю, панове!

Для початку хочу привітати всіх з Новим Роком і побажати всім, щоб цей рік став все ж таки більш схожим на нормальний, а не отето-от всьо :-)

Рік тому я ділився враженнями від користування програмами Blade Reminder та Shaving Buddy. Ось минув ще рік, і хочу розказати, що ж цікавого і новенького я дізнався завдяки цим програмам.

Ну, про Blade Reminder особливо говорити нема чого: чесний лічильник використань леза. Працює чітко і не напрягає. Власне, як і має бути.

А Shaving Buddy все ж більш інформативна річ. Тому про неї детальніше.

На жаль, програма не дає розділити статистику гоління по роках. Тож уся інформація збирається наростаючим підсумком.
Але оскільки за 2019 рік певний зріз я зробив, простим відніманням можна проаналізувати і рік 2020-ий.

Втім, про все по порядку:

1. За два роки у мене було 375 сеансів гоління: 176 сеансів у 2019 і 199 сеансів у 2020.
Мій звичайний режим гоління - через день. І статистика за два роки приблизно так і дає. А різниця між роками полягає в тому, що цьогоріч, під час весняного локдауну, були час і натхнення частіше голитися щодня або в режимі 2 через 1. Тому у 2020 загалом і набігло трохи більше голінь, ніж у 2019.

Далі, як і годиться, цікавіше :-)

2. Протягом двох років я використав 24 інструменти для гоління.
Перш за все це Т-шки. Але були й шаветки. Дещо було моїм, дещо брав на затести.
У 2019 таких інструментів було 11. Тобто, за рік - 13 нових бритв. Непогано, як я гадаю :-)

Беззаперечним лідером по використанню залишається улюблений Edwin Jagger DE89 - 109 сеансів за два роки (53 у 2019 і 56 у 2020).
Ну що я ще можу сказати за цю бритву, якщо від першого свого голосування у відповідній темі на форумі я жодного разу не міняв своєї думки?! :-)
Улюблена - вона і є улюблена :-)

Як і минулого року, на другій позиції розмістився RazoRock German 37 Slant - 61 сеанс за два роки (35 у 2019 і 26 у 2020). Маю сказати, що минулого року мені все ж вдалося підібрати ключик до цієї бритви. І для цього варто було лиш змінити ручку на більш легку :-)

Власне, і третє місце теж не змінилося - Fine Marvel, 49 голінь за два роки (33 у 2019 і 16 у 2020). 

Очевидно, що всі три лідери зробили хороший заділ протягом 2019 року, тож тестовані і недавно куплені бритви просто не мали шансів їх потіснити.

Далі за лідерами йдуть Fatip Piccolo (31 сеанс за два роки) і Muhle R41 (24 сеанси за два роки).
Враховуючи, що до Фатіпа я зараз дещо охолов, то 41-ша має всі шанси його обігнати, а може й увійти в трійку за підсумками 2021 року.

3. Піноутворюючі (мила та крема)
Минулий рік, як власне і позаминулий, був щедрим на новинки і тести. В Києві відбулося дві (якщо нічого не плутаю) зустрічі нашого локального осередку, тож обмін новинками був щедрим.

Отже, за минулі два роки я використав 75 різних марок/моделей мила та кремів: 38 у 2019, 37 у 2020 - стабільна статистика :-)

На відміну від бритв, лідер тут змінився  - з 39-ма сеансами перший рядок займає стік La Toja.
І цьому є причина: в якийсь момент я помітив, що стік вже змилений десь наполовину, а в запасі є ще один такий самий, але без туби. Тому, намагаючись трохи оптимізувати простір у шафці, я цілеспрямовано добивав старий стік. І врешті добив :-)

Крем Tabac Original спіткала та сама доля, що й Ла Тоху - треба було добити. Тож до 19-ти сеансів у 2019 році додалося ще 9 у 2020. І з результатом 28 сеансів за два роки Табак посідає другу сходинку рейтингу.

Ну а мило від Оленки Литвин (Soap Lace) The Land of Druides зі своїми 24 сеансами опустилося на 3-тє місце.

Впритул до трійки наблизилися ще три мила від Оленки Литвин (Soap Lace): Black Baccara (17 використань, закінчилося), Irish Tweed та Sherlock Holmes (12 і 9 використань відповідно, обидва ще в наявності і активно використовуються. Зокрема, три перших гоління 2021 року пройшли з Шерлоком Холмсом).

Лімітка від Стаса, котрий Just A Hobby, Tutti Frutti, що минулого року була на третьому місці, додала за рік лише одне використання (11 загалом) і опустилася на 6 місце.

Важко сказати, чи посуне хтось лідерів за підсумками 2021 року. Тут хіба що знову вирішу добити якесь мило - тоді воно матиме шанс.

4. Леза.
Лез різних марок і моделей теж трохи попробував. У 2019 році було їх використано 23 разних. У 2020 додалося ще 12. Загалом - 39.

Rapira Platinum Lux зберегла перше місце з результатом 46 використань (22 у 2019, 24 у 2020).
Власне, хороше лезо, надійне. Запас є - чого б і не покористуватися?

На другому місці опинилися Polsilver Iridium - 24 використання за два роки.
На третьому - Personna Platinum (Ізраїль) - 22 використання.

Леза, що минулого року обіймали 2-3 місця - Astra Superior Platinum (зелені) та Derby Premium (чорні) - відповідно опустилися нижче. Дербі додали два сеанси (загалом - 19), а Астрою я не користувався, тож так і залишилося 17.

І з тим же результатом - 17 голінь - йдуть Спутнік Тефлон і Personna Lab Blue (американські).

Минулого року казав, що відкрив для себе американську Персонну. А відкриттям цього року стали Derby USTA. Поки що в цього Дербі 16 використань. Але далі буде :-)


5. З помазками традиційно все простіше. Їх у мене мало :-)
Цього року, восени, додався ще один (борсук Two Band від DS Cosmetics) - і загалом їх стало 5.

Лідером очікувано залишився синтетичний помазок Yaqi Heavy Metal - 200 використань за 2 роки (108 у 2019, 92 у 2020).

77 викристань вийшло у синтетики DS Cosmetics (9 разів у 2019, 68 - у 2020). І це друге місце.
На третьому - кабан Omega 80280 (49 разів за два роки - 40 у 2019, 9 у 2020).

Борсук Pure Budger від DS Cosmetics загалом має 26 використань (19 у 2019, 7 у 2020).
Ну й стрімко наближається до нього борсук Two Band від тих же DS Cosmetics - 21 використання з осені 2020. І це явно не межа - цей помазок мені дуже подобається, і зараз став основним.


6. Афтершнйвами цього року теж не був обділений.
Загалом за два роки в цій якості використано 55 засобів (25 у 2019, 30 у 2020).
В основному, спиртові засоби - - лосьони, одеколони.

Першу сходинку рейтингу зберіг лосьон Denim Original - 59 використань за два роки (37 у 2019, 22 у 2020). Але з ним покінчено - флакон добив :-)

На друге місце з третього піднявся угорський лосьон Barbon від концерну Caola - 24 використання за два роки (18 у 2019, 6 у 2020)
На третє місце опустився одеколон Alpa Chypre з минулорічним результатом - 23 гоління (флакон теж вже добив/роздав).

А от далі йдуть придбання минулого року: лосьони STR8 Red Code (18 голінь) і Rosemary and Pepper (16 голінь). Давно не юзаний і невідомо коли ще буде юзаний знову одеколон Трйной Новая Заря теж має 16 голінь.

7. Прешевами минулого року я мав нагоду трохи погратися.
Загалом за два роки використав їх 77 разів. При цьому 62 рази - в 2020 році. Відповідно у 2019 - лише 15.
Примхи карантину :-) 

Беззаперечний лідер тут у мене олійка The Bluebeard Revenge - 33 використання за два роки (8 у 2019, 25 у 2020).

По 10 разів були використані: саморобна олійка, подарована мені нашим колегою Владом з Одеси (3 рази у 2019, 7 разів у 2020), Proraso синьої лінії та Vitos Crema pre-dopo barba mentolo (всі у 2020 році).


8. Як додатковий догляд у мене найчастіше йшов бальзам після гоління українського виробництва Barbados - 123 використання за два роки (72 рази у 2019, 51 у 2020). І це лише дані про використання його самого, без без інших засобів додаткового догляду.

Але ж інколи трапляються порізи, тому використовував щось кровоспинне + бальзам. На це є окрема статистика, але то вже надто довго і нудно.



Така-от, власне, історія.
Певно, багато хто скаже, що це все нафіг не потрібно. І я навіть погоджуся. :-)
Але я математик за освітою, тому всі ці циферки мені цікаві. Навіть якщо практичного застосування вони не мають ніякого :-)

Ruslan, trimmer, Oleksii, Олександр Тернавский, razorsedge, Peshek, Акулов і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 EmptyВт 5 Січ 2021 - 18:57

fill пише:
...Така-от, власне, історія...
Это не история, это ИСТОРИЯ! :cheers:

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 EmptyВт 5 Січ 2021 - 22:24

Ruslan пише:
fill пише:
...Така-от, власне, історія...
Это не история, это ИСТОРИЯ! :cheers:

Навіть не буду заперечувати :-)))

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Акулов
Бувалий
Бувалий
Акулов


Повідомлень : 479
Репутація : 519
Дата реєстрації : 31.07.2018
Звідки : Харків

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 EmptyСр 6 Січ 2021 - 21:37

fill пише:
... тому всі ці циферки мені цікаві.
:97: :97:
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 EmptyВт 12 Січ 2021 - 14:27

Доброго дня, панове!

Вже як взявся я писати про ветшейверські програми, то й продовжу.
Перед новим рокм надибав на Google Play ще одну. Трохи поганяв її, тож можу дещо про неї розповісти.

Отже, героєм сьогоднішнього опису буде програмулінка під назвою Shaving Collection:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ідейно ця програма нагадує неодноразово вже згадану мною Shaving Buddy.
Так само спочатку вносяться відомості про всі свої інструменти і розходники, а потім, після гоління, вибираючи зі списку можна зробити нотатку про гоління та оцінити його відповідною кількістю зірочок.

Тобто, все схоже, але не тотожнє. Shaving Collection має свої певні переваги. Але так само - недоліки і не зовсім зрозумілі речі.
Про це й поговоримо.
Я не оцінюватиму інтерфейс - він певною мірою схожий, а вибір кольорів і шрифтів - то смаки.

Тож, що сподобалося:
Shaving Collection дає можливість ввести більше інформації про інструменти і розходники, порівняно з Shaving Buddy. Так, приміром, про помазки можна ввести ввести не тільки марку та модель, а й тип ворсу, розміри вузла і навіть ціну.
Крім того, можна додати фото того чи іншого предмета і дати йому оцінку зірочками.
Загалом, це зручно і доречно.

Хм... Здається, з переваг це й все.

Далі йдуть не зрозумілі речі (для мене не зрозумілі, але, можливо, комусь це буде й ок) і те, що відверто не сподобалося:

- порядок сортування інструменів в колекції, а потім і в формі для введення інформації про гоління - за алфавітом. Тобто, спершу йдуть Aftershave і Additional Care, а вже згодом лезо, помазок, бритва тощо.
У Shaving Buddy сортування йде від харду (бритва, лезо, помазок) до софту (косметика) і по порядку використання (прешейв, мило, афтер, дод. догляд). Такий порядок видається мені більш логічним.

- немає можливості ввести той чи інший інструмент "по-гарячому". Тобто, коли ви заповнюєте форму для гоління, і виявилося, що щось з використаного ще не введено в колекцію, його можна додати "на ходу", не перериваючи введення іншої інформації. Так реалізовано в Shaving Buddy. Але у Shaving Collection доведеться вийти з форми, внести нові інструменти/розходники, а потім знову почати вводити інфо про гоління. І якщо ви щось забули додати, то знову вийти-внести-почати з початку.
Як на мене це не зручно.

- відсутній лічильник використання леза. Певно, це не є великою проблемою, якщо стоїть Blade Reminder, та все одно це якось не логічно. 

- відсутня можливість зробити бекап. Буде шкода загубити свої дані, якщо щось трапиться з програмою.

- абсолютно немає можливості розшарити інформацію про гоління. Shaving Buddy дає можливість розмістити SOTD в соц.мережах. Тут такого нема. Програма в собі.
Дивно.

- але і для програми в собі не все гаразд: немає зовсім ніякої статистики! В жодному вигляді не можна подивитися, чим ти користуєшся, як часто і т.п.
Для мене це повний нонсенс! 
Я не сильно в захваті від статистики, реалізованої в Shaving Buddy - хотілося б більше можливостей. Але тут її немає просто ніякої. Я, відтак, взагалі не бачу сенсу в такій програмі.

- ну й окремим пункотм з недоліків - реклама. Її тут понад всяку міру. Тут і банери, і спливаючі вікна - дратує неймовірно. І прибрати її, здається, не можливо. Є там кнопка "Support me", але невідомо, чи після внесення грошей на підтримку реклама прибереться чи ні. І сума підтримки не вказана. І перевести її можна тільки через PayPal. Гемор, корочє.

Резюмуючи:
Програма поки що є дуже сирою. Ідея не погана, хоч і не нова, але там ще пиляти й пиляти.

Чи переходити на неї з Shaving Buddy? - Точно ні!
Щонайменше можна задовбатися вводити весь всій зоопарк бритв, лез, мил. І це щоразу прориваючись крізь спливаючі вікна реклами. Таке собі задоволення, я вважаю.
Та й виграшу у функціоналі не буде ніякого.

Чи починати користуватися цією програмою, віддавши їй перевагу перед Shaving Buddy? - Теж ні.
Все ж таки, Shaving Buddy є більш функціональною програмою. Та й реклами (принаймні у платній версії) не містить.

Отакі-от загалом враження.
Зараз я оце допишу і знесу Shaving Collrction без жодного жалю.
Якщо не забуду, за рік ще раз поставлю - перевірю, чи щось змінилося. Може, допилять, і буде щось путнє.
А поки що - бувай-бувай!

Oleksii, Олександр Тернавский, Акулов, stinger, Proklus, dr_vorushylo, madgray60 та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2849
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 EmptyСб 10 Лип 2021 - 8:02

fill пише:

Shaving Buddy

На скільки я розумію, то в програму вмонтували лічильник для використання лез, чи я помиляюсь?
Дякую за тему та огляд! Дуже цікаво та корисно почитати Вашу історію використання предметів для гоління. 
good

_________________
Через терни до зірок!

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 EmptyСб 10 Лип 2021 - 16:19

Так, в Shaving Buddy є лічильник використання лез.
Може працювати в двох режимах: з перестановкою між бритвами і без.

Акулов та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2849
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 EmptyСб 10 Лип 2021 - 17:37

Було б класно, якби автор програми зав‘язав її з нашим форумом.)))
До речі, ця програма досить добре працює на айфон.

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 EmptyСб 10 Лип 2021 - 22:47

ARTURIUS пише:
Було б класно, якби автор програми зав‘язав її з нашим форумом.)))
До речі, ця програма досить добре працює на айфон.

Сказати по правді, не розумію як і навіщо.
Але ніщо не забороняє будь-кому охочому звернутися до автора проги, пояснити свою ідею і переконати втілити її в життя
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2849
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 EmptyСб 10 Лип 2021 - 22:59

Та ні, я по суті вирішив як пов‘язати програму з форумом, тобто яким чином копіювати інформацію в  тему SOTD. Це насправді дуже просто.

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 EmptyСб 10 Лип 2021 - 23:07

Ок, зрозумів, про що мова.
Можливо, якось і можна поєднати.

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2849
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 EmptyВт 10 Серп 2021 - 13:22

Придбав платну версію Shaving Buddy, тепер є можливість добавляти в коллекцію більше 5 елементів в кожен з розділів.
Користуюсь програмою регулярно, дуже зручно.

_________________
Через терни до зірок!

fill та Proklus Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 EmptyВт 4 Січ 2022 - 13:01

Вітаю, панове!
 
Для початку хочу привітати всіх з Новим Роком та побажати всім, щоб цей рік став для кожного з нас роком здійснених мрій і справджених сподівань, щоб зараза, що охопила світ, нарешті вгамувалася, а плішивий карлик щоб нарешті закляк і не зазіхав на нашу Неньку.
 
Ось уже два роки я ділився враженнями від користування програмами Blade Reminder та Shaving Buddy. Минув ще рік, і, вже за традицією, хочу розказати, що ж цікавого і нового я дізнався завдяки цим програмам.
 
Про Blade Reminder нічого нового не скажу, просто повторюсь: чесний лічильник використання лез. Працює чітко і не напрягає. Як і має бути.
 
Ну а Shaving Buddy дає певну поживу для роздумів. Тож, про нього й детальніше.
 
Як я вже раніше зазначав, програма не дає розділити статистику гоління по роках - уся інформація збирається наростаючим підсумком.
Але є трохи статистики за ранні роки (2019 та 2020), тож зможемо виокремити і 2021.
 
Втім, про все по порядку:
 
1. За три роки у мене було 557 сеансів гоління: 176 сеансів у 2019, 199 - у 2020 і 182 – у 2021.
Мій звичайний режим гоління - через день. Минулого року (2020), під час карантину, було більше часу і натхнення голитися щодня, тому показник трохи зріс. Але цього року (2021) все більш-менш усталилося, ритм відновився. Були, звичайно ж, випадки і щоденного гоління, і гоління через два дні на третій. Але за рік все вирівнялося. Тому 365/2=182,5 – все сходиться.
 
Але йдемо далі – там цікавіше :-)
 
2. Протягом трьох років я використав 32 інструменти для гоління.
Це Т-шки, шаветки і навіть одноразові сапки в коротких подорожах літаком. Щось було моє, щось давали друзі на тест, за що я їм безмежно вдячний!
У 2019 таких інструментів було 11, у 2020 - 13. На 2021 перепало 8 нових інструментів. І хоч кількість зменшилася, але були просто неймовірно цікаві для мене речі. Скажімо, King C. Gillette – новинка цього року, Rockwell 6S – культова бритва, дві бритви GEM – цікавезний привіт з минулого.
 
Але лідером по використанню був і залишається улюблений Edwin Jagger DE89 - 141 сеанс за три роки (53 у 2019, 56 у 2020 і 32 у 2021).
Для мене давно вже діє правило: не знаєш, чим голитися, голися 89-ою. На 100% це одна з двох бритв, які я не продам і ні на що не проміняю. Друга – це RazoRock German 37 Slant – подарунок батьків на 50-тиріччя.
 
І, до слова, RazoRock German 37 Slant все ще посідає другу сходинку рейтингу - 72 сеанси за три роки (35 у 2019, 26 у 2020 і 11 у 2021). Цього року він багато часу провів на тестах у друзів, тому сам я не часто мав нагоду ним покористуватися.
 
Третє місце за підсумками трьох років теж не змінилося - Fine Marvel, 64 гоління за три роки (33 у 2019, 16 у 2020 і 15 у 2021).

Ці бритви у мене давно, вони всі більш-менш регулярно бувають у мене в роботі. Інші бритви, особливо ті, що беру на тест, просто не мають шансів подолати цей гандикап. Деякі – поки що :-)

Так, впритул до лідерів наближаються Fatip Piccolo і Muhle R41 (по 42 гоління) та Yaqi Mellon – Крокодил (39 голінь).

Минулого року я передрікав, що Muhle R41 увійде у трійку лідерів, але поки що не судилося. Вона додала 18 голінь за рік (це більше ніж за рік було у Fine Marvel чи у RazoRock German 37 Slant, але все одно цього виявилося не достатньо).

Подивимося через рік, як воно буде :-)
 
3. Піноутворюючі (мила та креми)
О, тут рік знову вдався! :-)
І зустрічі Києво-Житомирського осередку були, і нові миловари – Areffa Soap та Andrea Caldoni – під боком з’явилися. А ще ж і Ігор Марков з Миколаєва.
Реально було де розгулятися!
Оце зараз замислився: здається, цього року я не купив жодного фабричного мила. Тільки артизанске і тільки українське.
Хоча креми купував, було таке – щось мене пробило на креми цього року. Тому колекцію поповнили креми Dapper Dan, TOBS, Esbjorg тощо.
 
Втім, повернімось до статистики.
За три минулих  роки я використав 108 різних марок/моделей мила та кремів: 38 у 2019, 37 у 2020 і 33 у 2021 (хм, здавалося, що більше :-) )

А от далі буде дещо нудніше.
Справа в тому, що лідерами у мене залишаються піноутворюючі, які я свого часу цілеспрямовано добивав. Це вимагало певної впертості в їх використанні. Згодом вони закінчилися, їх у мене давно вже нема – але вони продовжують залишатися лідерами. І я просто не можу розділити статистику по рокам, щоб побачити, хто ж реально був фаворитом цього року. Хіба що по пам’яті скажу: мила Areffa Soap “Smokey Midday” та Andrea Caldoni “Aquatica” – 16 і 15 використань за рік (а це 6 і 7 місця в загальному рейтингу).

А відтак, лідери не змінилися: стік La Toja – 41 використання (+2 за рік, маю запасний стік замість змиленого раніше, тож має шанси поліпшити результат), крем Tabac  - 28 використань (давно закінчився і в планах на придбання його не маю), The Land of Druids від Soap Lace – 24 використання (більше не випускається).
Далі, аж до 12-ої сходинки, їдуть піноутворюючі, яких у мене вже нема і не буде (більшість з них вже просто не випускаються). І лише на 13-ому місці опинився придбаний цього року і ще не добитий крем TOBS Jermyn Street (10 голінь). Ну, може він трохи додасть цього року і просунеться вперед.

Але! :-)
Було б зовсім сумно, якби не одне «але»: маю одну задумку, і якщо її реалізую, то це суттєво змінить картину через рік. Втім, про це буде окремий пост в окремій темі, десь за місяць-півтора :-)

А про ще одну задумку можу сказати зараз: у мене буде кремовий січень – протягом січня буду використовувати тільки креми. У мене їх шість штук, здається, зараз. І вони більше схильні до псування – тож, треба їх швиденько добивати :-)
 
4. Леза.
Тут рік теж порадував - 14 нових лез.
У 2019 році було їх використано 23 різних. У 2020 - ще 12.
А разом за три роки - 53.

І лідер тут змінився! :-)
З результатом 59 використань першу сходинку зайняли Derby USTA!
До свого минулорічного результату вони додали аж 43 гоління! Це більше, ніж будь-яке інше.

Ці леза стали для мене відкриттям 2020-ого року, я купив їх цілу сотню (вперше купив леза в такій кількості) і активно і з задоволенням користувався ними  протягом року.

Що казати, якщо попередній лідер Rapira Platinum Lux не додали за рік жодного сеансу. Хоча зі своїм результатом у 46 використань (22 у 2019, 24 у 2020) все ще лишаються в трійці – на другому місці.

Минулого року трійку замикали Personna Platinum (Ізраїль) з 22 використаннями. Цього року вони додали ще 7 (до 29) і так само замикають трійку.

На четверте місце опустилися Polsilver Iridium - 24 використання за три роки, жодного у 2021.
А на п’яте піднялися Спутник Тефлон – 23 використання (+6 за рік).
 
Ну й не обійшлося без леза – відкриття року.
У 2019 це була американська Personna. У 2020 - Derby USTA.
А цього року я нарешті наважився спробувати Feather.
Не рватиму на собі волосся, що не спробував його раніше. Гадаю, потрібен був час, щоб навчитися його оцінити. І от цього року це сталося! Я спробував Feather, і це було прекрасно! Це точно було варте кількарічного очікування :-)
І це стало другим лезом, якого я купив собі сотню :-)
Поки що у нього 12 використань. Але все ще попереду.
 
5. Помазки.
З помазками цього року стався, можна сказати, прорив :-)
З моєї полички пішли в інші руки два помазки від DS Cosmetics (борсучок і синтетика). Зате їхнє місце заступили кабани Omega 10098 і Proraso, міксований Vulfix 404, синтетичний Omega Roma Colosseo і борсук Zenith Silvertip на 506-ій ручці.
Тож тепер у мене 8 помазків. І, судячи з настрою, це ще далеко не кінець :-)
Якось так сталося, що помазки мене зараз цікавлять більше, ніж бритви.


Лідером все ще залишається синтетичний помазок Yaqi Heavy Metal. Цього року він додав 20 використань і зараз загалом має їх 220 за три роки (108 у 2019, 92 у 2020).

Срібного призера минулого року – синтетики DS Cosmetics в мене вже нема. Але загалом у нього 80 використань (+3 до минулорічного показника, 9 разів у 2019, 68 - у 2020)
 
Стариганчик кабан Omega 80280 додав за рік 12 використань і з результатом 61 використання за три роки посідає заслужене третє місце (40 у 2019, 9 у 2020).
 
Додавши 24 заходи до минулорічного результату (всього – 45)  на четвертій сходинці розмістився борсук Two Band від DS Cosmetics.

Ну й інші потроху підтягуються: Vulfix 404 – 37, Omega 10098 – 25, Zenith 506 A Extra – 22, Omega Roma Colosseo – 19, Proraso - 17.
Думаю, цього року нові помазки трохи додадуть, а згодом з’являться ще новіші :-)
 
6. Афтершейви.
В цьому плані рік виявився теж непоганим. Нових засобів було 17. Не так багато, як кожного минулого (25 у 2019, 30 у 2020), але все одно не погано.
Загалом за три роки використано 82 засоби, в основному спиртові.
 
Перед ведуть добиті вже Denim Original - 59 використань (+0, закінчився), Barbon Caola – 24 (+0, закінчився) та Rosemary and Pepper – 25 (+9, вже нема)
Alpa Chypre опустився на четверту сходинку - 23 використання (+0, вже нема). І трохи підтягнувся STR8 Red Code – 21 використання (+3).

Потім, аж до 12-ого місця йде всяке таке, чого в мене вже нема. А з того, що ще є і поки буде – лосьони 4711 та індзамовлення від Areffa Soap - Montale Vetiver des Sables (по 13 використань загалом кожен). Ці два засоби однозначно мають перспективу поліпшити свій показник протягом 2022 року. І не тільки вони :-)
 
7. Прешейви.
Це ще один прорив минулого року.
Мене просто проперла ця тема.
Якщо за попередні  два роки я використав прешейв 77 разів (15 у 2019, 62 у 2020), то протягом 2021 – 146!
Тобто, цього року лише одне з п’яти голінь у мене обходилося без прешейвів. І це в більшості своїй було або ж голінням у подорожах (куди прешейв просто не везеш), або ж голінням зі стіком (коли прешейв якось не зрозуміло, як використовувати).
 
За три роки у мене було 15 прешейв-засобів.
Лідер тут однозначний -  олійка The Bluebeard Revenge. За три роки вона має 74 використання (8 у 2019, 25 у 2020, 41 у 2021). Зараз вже пляшка закінчилася, тож з цією олійкою поки що пауза. Але, певно, не на довго - надто вже вона мені подобається, планую згодом взяти ще.

Інші минулорічні лідери змінилися повністю.
Так, на другому місці з результатом 32 використання опинилася польська олійка Bond.
На третьому – олійка Smokey Midday від Areffa Soap (20 використань).

Далі ще йдуть креми-прешейви Montale Vetiver des Sables від Areffa Soap та RasoZero Barbacco (по 15 використань на брата).
І якщо Vetiver-а у мене був пробник, і його лишилося буквально на раз (а на момент написання цього посту – вже й не лишилося), то всього іншого в мене ще повно – всі вони мають шанс піднятися в топі.

Ну й окремо хочу згадати прешейв-масло Varesino 1945 Burro di Karite (масло ши). Поки що я ним мало користувався (3 рази), але згодом воно буде все більше і більше у вжитку. Тож, зважаючи на йог великий об’єм і малу витратність, за 2-3 роки це масло має шанс пробитися в трійку.
 
 
8. Додатковий догляд.
Тут історія менш цікава навіть для мене самого.
Додатковим доглядом для мене є один або комбінація з трьох типів засобів:
- кровоспинне (за потреби)
- другий шар (щось, що я наношу після спиртового лосьону/одеколону, зазвичай це бальзам після гоління, який може бути і самостійним засобом)
- швидка допомога (це коли наголився капєц-капєц і треба якось хутенько все заспокоїти, тут в діло йде комбінація різних особливо сильних заспокійливих засобів).

За три роки мною використано 59 різних комбінацій додаткового догляду.
Від простого бальзаму другим шаром Barbados (123 використання самостійним засобом) чи в купі з турецьким кровоспинним стіком I.H.A. Styptic Stick (28 раз) – до якоїсь дикої комбінації двох кровоспинних та бальзаму швидкої допомоги PREP (1 раз – але ж це, як можна зрозуміти, був піпєц який жорстокий раз!!!).

З цікавинок цього року можу виділити хіба що два засоби, які я використовую переважно як другий шар – італійський бальзам Barberia Bolognini Fluido Dopobarba та бальзам Noxzema Sensitive.
Другий – це класичний бальзам з хорошими доглядальними властивостями, часто зустрічається на західних SOTD.
А от перший – щось трохи дивне для мене, нагадує мед за консистенцією і кольором. Спершу я його якось не допер. Але згодом розпробував, оцінив – і зараз він у мене один з улюбленців. Він досить своєрідний, реально не кожному зайде - але мені подобається.
 
 
 
Та й таке, власне кажучи.
Рік минув - не найгірший рік у плані гоління. Багато чого цікавого було в роботі. Багато про що дізнався зі статистики.
Програмою Shaving Buddy планую користуватися й надалі. Тож, певно, через рік напишу ще щось :-)

trimmer, Олександр Тернавский, razorsedge, Акулов, stinger, romaan, Kozachok і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Акулов
Бувалий
Бувалий
Акулов


Повідомлень : 479
Репутація : 519
Дата реєстрації : 31.07.2018
Звідки : Харків

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 EmptyВт 4 Січ 2022 - 18:54

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], Дякую! Класно!  :cheers:

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 EmptyВт 4 Січ 2022 - 22:18

Сергей Акулов пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], Дякую! Класно!  :cheers:

Сергію, раджу спробувати - реально багато цікавого дізнаєшся про своє гоління через рік-два-три. Інколи вилазять просто дуже несподівані речі :-)

А якщо набридне, завжди можна знести прогу і забути про неї :-)

Акулов, Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 EmptyВт 4 Січ 2022 - 22:23

чудова статистика!
щороку читаю з захопленням, думаю самому було б варто нотувати, але ніяк.

fill та Акулов Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 EmptyСр 5 Січ 2022 - 8:30

razorsedge пише:
чудова статистика!
щороку читаю з захопленням, думаю самому було б варто нотувати, але ніяк.

Рік тільки почався, чим не нагода? :-)

razorsedge, Акулов та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2849
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 EmptyСр 5 Січ 2022 - 9:54

fill пише:
razorsedge пише:
чудова статистика!
щороку читаю з захопленням, думаю самому було б варто нотувати, але ніяк.

Рік тільки почався, чим не нагода? :-)
Дякую Вам. Маю брати з Вас приклад в роботі з цією програмою, бо вона дуже доцільна.
Статистика цікава.

_________________
Через терни до зірок!

fill та Акулов Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ветшейверські програми для смартфона   Ветшейверські програми для смартфона - Сторінка 2 EmptyСр 5 Січ 2022 - 11:53

ARTURIUS пише:
fill пише:
razorsedge пише:
чудова статистика!
щороку читаю з захопленням, думаю самому було б варто нотувати, але ніяк.

Рік тільки почався, чим не нагода? :-)
Дякую Вам. Маю брати з Вас приклад в роботі з цією програмою, бо вона дуже доцільна.
Статистика цікава.

Тут нічого складного. Просто не забувати заносити відомості в програму.
Я зазвичай роблю це в метро по дорозі на роботу.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Ветшейверські програми для смартфона
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 4Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: СТАТТІ ТА НОВИНИ :: Корисні статті на тему гоління-
Перейти до: