ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Шанувальня гострих соусів

Перейти донизу 
+13
alex-kin
Жора
Minelay
MachinaMad
alexgrin7
Prometheus
Едуард
Ruslan
Sm1tty
xxtoyxx
Стас
Boroda88
Driller
17 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 EmptyСр 1 Серп 2018 - 13:24

Prometheus пише:
Не Мексика. Хотя и у мексиканцев кухня термоядерная.
Никогда не слышал об Аргентинской сильно острой кухне, нужно будет почитать. Спасибо.
Повернутися до початку Перейти донизу
Minelay
Частий гість
Частий гість
Minelay


Повідомлень : 71
Репутація : 26
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 39
Звідки : Харьков

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 EmptyНд 19 Серп 2018 - 1:23

Я вот заинтересовался острыми соусами, купил в магазине соус аджика. Но мне захотелось сделать свой и в интернете нашёл "Острый чили соус по рецепту Джими Оливера". Взял сделал из красного острого длинного перца, получился пикантный вкус, съел его. Решил сделать ещё, но уже из маленького красненького перчика. Получился острый, аж губы печёт.
Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 22945742

Но чтобы иметь представление о степени остроты, хочу купить соус Табаско (т.к. на нём указана острота в сковелах). Поэтому прошу знатоков посоветовать самый "не острый" сорт соуса Табаско!
Повернутися до початку Перейти донизу
Minelay
Частий гість
Частий гість
Minelay


Повідомлень : 71
Репутація : 26
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 39
Звідки : Харьков

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 EmptyВт 21 Серп 2018 - 22:26

Купил соус и попробовал. Я думал придётся брать огнетушитель, а он на вкус оказался пикантным. Острота на уровне томатного соуса для макарон.
Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 22986826
Уровень остроты: 600-1200 Сковилей.
Повернутися до початку Перейти донизу
Едуард
Бувалий
Бувалий
Едуард


Повідомлень : 139
Репутація : 134
Дата реєстрації : 27.02.2018
Вік : 56
Звідки : Transkarpatia ( Ужгород)

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 EmptyСр 22 Серп 2018 - 9:23

Minelay пише:
Купил соус и попробовал. Я думал придётся брать огнетушитель, а он на вкус оказался пикантным. Острота на уровне томатного соуса для макарон.
Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 22986826
Уровень остроты: 600-1200 Сковилей.

Вітаю.

Спробуйте червоний , це щось .
Я його розбавляю з чимось інакше не можливо.
Повернутися до початку Перейти донизу
Minelay
Частий гість
Частий гість
Minelay


Повідомлень : 71
Репутація : 26
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 39
Звідки : Харьков

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 EmptyСр 22 Серп 2018 - 9:48

В линейке красных соусов есть: Чипотле 1500-2500 Сковилей и Оригинал 2500-5000 Сковилей. Едуард, вы какой пробовали?
Повернутися до початку Перейти донизу
Едуард
Бувалий
Бувалий
Едуард


Повідомлень : 139
Репутація : 134
Дата реєстрації : 27.02.2018
Вік : 56
Звідки : Transkarpatia ( Ужгород)

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 EmptyСр 22 Серп 2018 - 9:53

Перепрошую, мав на вазі оригінальний (2500-5000) .
Повернутися до початку Перейти донизу
Minelay
Частий гість
Частий гість
Minelay


Повідомлень : 71
Репутація : 26
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 39
Звідки : Харьков

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 EmptyЧт 23 Серп 2018 - 0:27

В общем соус табаско халапеньо мне понравился:
- вкус пикантный с кислинкой;
- имеет аромат маринованного сладкого перца, если купить "Лечо" и понюхать - то очень похоже.
Из недостатков - цена 120 грн. за 60 мл. :evil:
Теперь на очереди соус табаско чипотле, он приготовлен из вяленых перчиков. Интересен вкус вяленых острых перчиков. :roll:
Повернутися до початку Перейти донизу
Minelay
Частий гість
Частий гість
Minelay


Повідомлень : 71
Репутація : 26
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 39
Звідки : Харьков

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 EmptyЧт 23 Серп 2018 - 12:32

Купил, попробовал соус Табаско Чипотле, с копчёным перчиком:
- вкус насыщенный и  "остренький";
- имеет аромат вяленого чернослива.
Повернутися до початку Перейти донизу
Sm1tty
Бувалий
Бувалий
Sm1tty


Повідомлень : 141
Репутація : 75
Дата реєстрації : 19.03.2018
Вік : 35
Звідки : Харьков

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 EmptyВт 13 Лист 2018 - 16:08

Долго не мог найти, и вот сегодня выхватил последнюю в Сильпо.
Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 AvoKw1b
Повернутися до початку Перейти донизу
Minelay
Частий гість
Частий гість
Minelay


Повідомлень : 71
Репутація : 26
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 39
Звідки : Харьков

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 EmptyСр 14 Лист 2018 - 9:53

Sm1tty расскажите какой он на вкус и насколько острый.
Повернутися до початку Перейти донизу
Sm1tty
Бувалий
Бувалий
Sm1tty


Повідомлень : 141
Репутація : 75
Дата реєстрації : 19.03.2018
Вік : 35
Звідки : Харьков

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 EmptyСр 14 Лист 2018 - 20:30

Minelay пише:
Sm1tty расскажите какой он на вкус и насколько острый.
На вкус похож на маму африку, но не такой насыщенный. По остроте, такой же или чуть-чуть острее. Мама Африка мне понравилась больше.
Повернутися до початку Перейти донизу
Жора
Бувалий
Бувалий
Жора


Повідомлень : 151
Репутація : 31
Дата реєстрації : 05.12.2018
Вік : 43
Звідки : Святопетрівське

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 EmptyПт 7 Груд 2018 - 22:03

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Img_0210 
Приветствую любителей перца!  :D 
Рекомендую пробовать сорта хабанеро и его братьев и сестер. После того , как год назад попробовал соус на основе хабанеро , без него и еда теперь пресная. Есть на ютюб канал "18 соток" беру у него сырые соусы ,по моему вкусу лучшие. А этот с фото и миксую, и в чистом виде приправляю еду. По информации изготовителя 2,2 млн. сковилей. Но как оказалось не так страшен чёрт. За год всё адаптировалось и , как писалось выше , хапнул вначале остренького и потом закусываешь с удовольствием. В общем - рекомендую!

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 EmptyСб 17 Черв 2023 - 17:08

Шановні камради, назвати себе поціновувачем екстрахот-соусів не можу, але середню ланку (до 35 тис. сковілей або, якщо не приймати цю шкалу, до середнього опіку) та щоб смачний чи оригінальний продукт був - інколи полюбляю вжити.

Зовсім недавно знайшов (ну як знайшов - мене знайшли: прочитав рекламу у ФБ) нашого українського крафтового виробника Fieryfox.
В них є інтернет-магазин https://hotsauce.in.ua/, відео на Ютюбі; окрім своєї продукції, вони також продають соуси, що засвітилися в такій смішній передачі The Hot Ones (американські зірки куштують соуси, - від самого лагідного до "двохмільонника" - кайфують, бігають навколо столу, матюкаються тощо).

Придбав для проби Dark Reaper (https://hotsauce.in.ua/products/gostrij-sous-dark-reaper-hot-sauce) - класна річ: виразний, з сильним перцевим ароматом, пече як треба. Хлопці надіслали його, а в пупирчатій плівці було щось ще: я розмотав і побачив маленький презент - засушений перчик сорту "Каролінський жнець" (Carolina Reaper, найгостріший перець у світі). З'їм з борщем! Якщо зможу.

Ruslan, Акулов, ARTURIUS, Ігор Стетхем та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 EmptyНд 18 Черв 2023 - 11:15

alex-kin, дякую за цікаву інформацію. Зробив закладочку на цей сайт.

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Prometheus
Постоялець
Постоялець
Prometheus


Повідомлень : 518
Репутація : 265
Дата реєстрації : 13.11.2017
Вік : 49
Звідки : м.Станіслав. (м.Станіславів, м.Івано-Франківськ,Івано-Мєнтовськ, г.Ивано-Франковск, франік, місто)

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 EmptyПн 19 Черв 2023 - 13:25

Суть аджик, соусів не гостроті, там космічній, що грузіни навіть їсти не можуть, можуть, нахаляву, а в смаку, кайфі, запаху, як підсилювач смаку, і універсальності, як приправи, закуска, до саломнєсо, в страви, на любу потребу, а супер гострий зробити елементарно, за 25 років навчився) В мене був кіт, рижий Бонус, той жер і аджики, і гострі перці, гірчицю Козацьку)а, згадав, чомусь картон, якісь вітаміни, лактозу хотів, а, і терзав помазки барсуки, мусив ховати.

stanislav-q та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 689
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 EmptyЧт 28 Груд 2023 - 15:43

Решил немного освежить тему. Выше упоминали сайт hotsauce и бренд Fiery fox. Пару недель назад встречался с коллегами, угостили вот таким соусом: тыц . Производитель пишет что острейший, рейтинг по их шкале 12 / 10 (што? lol! ). Острый, хороший, в целом понравился. Вкус самого соуса не очень, но уровень остроты высокий. Рассказал друзьям, а они решили мне на день Рождения задарить вот такую прелесть:

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Img_2039

коробка довольно симпатичная, подарочная же. Обрадовался, полез открывать, а там вот такие вкусняшки: 

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Img_2040

Упаковано на славу, 3 выдвигающихся коробочки, ничего не шатается, не стучит и тд.
Вот так выглядят сами бутылки поближе:

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Img_2041

По фото уже заметно что решил начать и уже открыл самый первый, который Starter hot sauce. 
Теперь пару слов о нем: приятный вкус, немного с кислинкой. Уровень остроты такой, что могу употреблять его только я  Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 3202928208 но в целом он и правда не очень острый и им хочется поливать все) думаю, рекомендовать для знакомства с брендом и в целом чем-то острым - отличное решение. Цена не очень кусается Starter hot sauce и, что вдвойне приятнее, производство в Украине

Ruslan, Сергій, Акулов, stanislav-q та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 EmptyЧт 28 Груд 2023 - 16:13

З першого погляду здалося, ніби Разороковські лосьони у коробці:)

STEEL, Акулов, alex-kin та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 689
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 EmptyЧт 28 Груд 2023 - 17:15

Ruslan пише:
З першого погляду здалося, ніби Разороковські лосьони у коробці:)
да!!! Точно так-же подумал  Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 3387126096 только тут 200 мл

Акулов та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 EmptyЧт 28 Груд 2023 - 17:20

STEEL пише:
Решил немного освежить тему. Выше упоминали сайт hotsauce и бренд Fiery fox. Пару недель назад встречался с коллегами, угостили вот таким соусом: тыц . Производитель пишет что острейший, рейтинг по их шкале 12 / 10 (што? lol! ). Острый, хороший, в целом понравился. Вкус самого соуса не очень, но уровень остроты высокий. Рассказал друзьям, а они решили мне на день Рождения задарить вот такую прелесть:

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Img_2039

коробка довольно симпатичная, подарочная же. Обрадовался, полез открывать, а там вот такие вкусняшки: 

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Img_2040

Упаковано на славу, 3 выдвигающихся коробочки, ничего не шатается, не стучит и тд.
Вот так выглядят сами бутылки поближе:

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Img_2041

По фото уже заметно что решил начать и уже открыл самый первый, который Starter hot sauce. 
Теперь пару слов о нем: приятный вкус, немного с кислинкой. Уровень остроты такой, что могу употреблять его только я  Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 3202928208 но в целом он и правда не очень острый и им хочется поливать все) думаю, рекомендовать для знакомства с брендом и в целом чем-то острым - отличное решение. Цена не очень кусается Starter hot sauce и, что вдвойне приятнее, производство в Украине
На мій особистий погляд, усі ці три соуси - маст хев. Я перепробував соусів 7 або 8 класних хлопців та дівчат з Fiery Fox, тому щось можу предметно написати.
Шановний STEEL все вірно підмітив: Starter hot sauce з виразною кислинкою (соус щось на кшталт шрірачі). Рівень жару (так пишуть в Fiery Fox, не посилаючись на шкалу Сковіла) - 3 з 10, але все вірно, перший "хапок" кусає ого-го. Потім - все добре.
Про Spicy Basil я навіть написав у відгуках на сайті: чітка нота базиліку + баланс. В мене цей соус не на кожний день (мені не можна багато гострого), але міг би бути.
Smokey Jay - копчений перець. Цим майже все сказано. Ходова річ, можна хоч і кожен день.
І "Базиль", і "Джей" налічують 4 з 10, але, на мій погляд, трошки відрізняються за гостротою від "Стартера". Однак, і це треба розпробувати, жар виникає в різних частинах роту (і не тільки, ха-ха).
Я спробував на свій ризик і екстрагострі речі шановних "Фоксів", але то не моє. Мені важливий смак, який є як раз у соусах 3-4 з 10. А він є, і різний, і класний.
PS. Ну і звичайно - "разороковські" пляшечки манять)))

Ruslan, STEEL, Юрий, Акулов та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 689
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 EmptyСб 10 Лют 2024 - 20:28

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Img_2052

Добил эту бутылку, теперь готов написать и отзыв.
Впервые попробовав стартер, я подумал, что ну вот что еще нужно? Острый вполне, ароматный, вкус супер. Ну что еще не хватает, да? Так вот после базилика понял, что это практически тоже самое, но на максималках. Он острее, ароматнее (+ базилик прям очень классно пахнет), вкус более насыщенный. Очень быстро улетел, я уверен что при случае еще закажу. Очень классная штука, вот прямо стартер++

Ruslan, Сергій, stanislav-q та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 689
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 EmptyСб 10 Лют 2024 - 20:33

Ну и небольшое пополнение:
Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Img_2053

Справа пакетик с арахисом, к которому добавили каролинского жнеца. Должно быть тепло  diablo

Ruslan, Сергій, Жора та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 EmptyПн 12 Лют 2024 - 5:51

STEEL пише:
Впервые попробовав стартер, я подумал, что ну вот что еще нужно?
Smokey Jay's! Гострий на рівні "Стартера" і "Базіліка" (до речі, підписуюся під кожним словом - класний соус), але копчений!

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 689
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 EmptyПн 12 Лют 2024 - 10:04

сейчас как раз Smokey Jay's открыл и использую, позже напишу впечатления  Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 3387126096

Ruslan, stanislav-q та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 689
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 EmptyСб 16 Бер 2024 - 15:45

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Img_2078

Итак, следующий соус тоже закончен. 

Краткое резюме: в моем понимании это тот самый, правильный, шашлычный кетчуп. По заявлению производителя, применяются только натуральные ингредиенты, т.е. тут нет жидкого дыма. Соус прямо вот как будто просится, чтоб его назвали именно шашлычным из-за копчености. Ну и острота на уровне базилика, что явно на много выше обычного шашлычного кетчупа.

Короче, любителям шашлычного кетчупа "поострее" рекомендовать можно  Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 3387126096

Ruslan, Сергій, alex-kin та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 689
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 EmptyСб 20 Квіт 2024 - 12:34

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 2 Img_2092

Закончил очередной соус. Очень понравился, у него острота уже довольно ощутимая. У меня насморк каждый раз начинался, но остановиться не возможно, ведь очень вкусно.
Решил начать добавлять еще состав, вдруг может кому-то будет интересно. Вот состав: перец халапеньо, перец серрано, болгарский перец, перец анчо, призрачный перец, перец каролинский жнец, смородина, апельсиновый сок, уксус, вода, сок лайма, чеснок, лук, мед и специи.
Пробовал этот соус даже с мороженным, было довольно необычно. Смородина и апельсин немного чувствуются, но не дают резко выраженного какого-то вкуса, но и кислинка присутствует.
Рекомендовать могу, но нужно учесть уровень остроты. Он уже явно выше чего-то среднего и может быть слишком острым.

Ruslan та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Шанувальня гострих соусів
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БАЗІКАЛКА-
Перейти до: