ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+20
citrus48
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
ARTURIUS
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
24 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Наступний
АвторПовідомлення
citrus48
Частий гість
Частий гість
citrus48


Повідомлень : 71
Репутація : 1
Дата реєстрації : 05.02.2023
Вік : 40
Звідки : Запоріжжя

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyПн 1 Квіт 2024 - 17:01

Oleksii пише:
Повезло тобі з Derby Extra. Мені воно тупе вже з першого сеансу.
А якою бритвою користуєтесь?
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyПн 1 Квіт 2024 - 18:34

vicbro пише:
Когда написал - появилось в нормальном виде. Какой-то тайм-аут...
У меня такая же проблема наверное с 22ого года уже, но с впн все норм.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyВт 2 Квіт 2024 - 12:45

STEEL пише:
Подтвердилась моя мысль насчет extra, ну теперь будем знать. Различаются упаковками  good 
Как по мне, то идеальная замена лезвия от P&G. Острота ниже, конечно, но все еще достойная. Цена, увы, у нас кусается и это минус

Саме так, різниця лише в упаковці :-)

І мені простіше - я ніколи не любив леза від P&G. Звичайно ж щось було і щось ще лишилося. Але, на щастя, заміну їм мені шукати не треба :-)
І особисто для себе я б дивився у бік Шарків/Лордів/Аско - вони виявилися напрочуд приємними.
І це якщо мова про недорогі леза. З дорожчих я б віддав перевагу Personn Red, наприклад.
Але то я :-)

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyВт 2 Квіт 2024 - 12:48

Oleksii пише:
Повезло тобі з Derby Extra. Мені воно тупе вже з першого сеансу.

Певно в тебе Extra другого покоління. Пригадую, ти їх пропонував на зустрічі. Я тоді не взяв, бо в мене про них теж не надто приємні спогади.
Хоча треба було взяти - зараз би провів ширший тест :-)

Але от ці, більш сучасні, третього покоління, вже помітно приємніші. Не те, щоб зіркові, але голять нормально.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyВт 2 Квіт 2024 - 12:49

citrus48 пише:

А якою бритвою користуєтесь?
Тестував з 11 станками різної агресивності. Особливо погано з більш агресивними станками. Гострота леза недостатня, принаймні для мене.

WetShaver, fill, Yura_ та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
citrus48
Частий гість
Частий гість
citrus48


Повідомлень : 71
Репутація : 1
Дата реєстрації : 05.02.2023
Вік : 40
Звідки : Запоріжжя

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyВт 2 Квіт 2024 - 21:47

Oleksii пише:
Тестував з 11 станками різної агресивності. Особливо погано з більш агресивними станками. Гострота леза недостатня, принаймні для мене.
Так,в мене ці леза тільки в EJ89 і працювали. В інших станках не дуже.

Oleksii та WetShaver Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyСр 3 Квіт 2024 - 12:15

03-04-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby Premium
Brush: DS Cosmetic Two Band
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: Ogallala Bay Rum Cologne
Additional Care: Areffa Soap Summertime Milk

Коротко, певно, не вийде :-)

В принципі, змін не багато, але результат цікавий :-)

Пре-шейв, мило, помазок - все по старій схемі. Як і минулого разу, перед збиванням піни змочив кінчики помазка. Попередній досвід мені сподобався - так мило легше і швидше збивається. Піна вийшла негустою і слизькою, дуже приємною в роботі.

Власне, єдиною зміною є лезо: продовжую великий тест Derby, і сьогодні черга дійшла до Derby Premium.

З інтернетів:
Леза Derby Premium компанія почала випускати ще в часи існування Extra другого покоління. Воно пропонувалось, як дешеве одноразове лезо для перукарень. Існує як у повноцінній DE версії, так і в половиках.
Втім, як з’ясували користувачі, воно не сильно відрізняється від Extra. Воно містить все той самий набір покриттів - вольфрам, хром, кераміка і далі по списку. Щоправда, компанії вдалося зробити покриття тоншим і краще його закріпити. Від цього лезо здається трохи гострішим.
Ще замість дешевої китайської сталі, Derby Premium виготовляють зі шведської. Але дивним чином це не збільшує строк його служби. Адже шведська сталь відома тим, що добре тримає заточку. У випадку з Premium це чомусь не так.

Скоріше за все вихід у світ Derby Premium має суто маркетингові причини - краще мати на ринку дві моделі, ніж одну.

З мого досвіду:
Якщо з якимось з Derby я зміг подружитися менше, ніж з Extra, то це саме з Premium. Для мене воно було ще травматичнішим і зовсім не комфортним. Але час іде, щось могло змінитися у сприйнятті, тож саме час перевірити :-)

І маю сказати, мені варто переглянути свої попередні погляди на Derby Premium :-)

З першого ж руху стало зрозуміло, що повної схожості з Extra нема і близько. Лезо зовсім по-іншому відчувається на шкірі. Якщо, описуючи Extra, я вдавався до виразу грубуватий комфорт, що свідчить про певну тупуватість леза, то Premium відчувається менш комфортно і більш гостро.

Не можна говорити про дискомфорт, як такого його немає, лише менший комфорт, порівняно з Extra. А от про гостроту можна говорити впевнено - Premium таки гостріше. І це не лише відчуття на шкірі, але й ефективність в роботі. Так, після двох проходів, залишки щетини були помітно меншими, порівняно з двома проходами з Extra. І це при тому, що тиск на бритву був меншим - було просто стрьомно тиснути хоч якось сильно.

Далі було важливо не налажати на третьому проході, який у мене є шліфовочним, коли обличчя доводиться до потрібної чистоти. Приємно усвідомлювати, що впорався. Лезо чіпонуло щось в одному місці, але навіть не до крові. В усьому іншому - чисто і без наслідків.

Одеколон Ogallala Bay Rum Cologne звичайно ж припік, але він такий, що пече завжди - так діє бей рум. Якщо оцінити силу припікання, то десь на середньому рівні для цього продукту, що є непогано.

Стан шкіри після афтершейву не викликав жодних нарікань. І молочко Areffa Soap Summertime, як часто останнім часом, було лише для годиться :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, trimmer, Oleksii, vicbro, _yk_, andreyv1979, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 303
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyСр 3 Квіт 2024 - 12:29

Одно время рассматривал к покупке этот станок Edwin Jagger с гранёной рукояткой (по форме напоминает карандаш), смотрел обзоры, только у него кажется была маркировка DE86?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyСр 3 Квіт 2024 - 12:34

Meo пише:
Одно время рассматривал к покупке этот станок Edwin Jagger с гранёной рукояткой (по форме напоминает карандаш), смотрел обзоры, только у него кажется была маркировка DE86?

Сказати по правді, вже й не пригадаю, яке було маркування на коробці. Можливо й DE86 з купою інших цифр і літер. Та суті це не міняє - це все одно 89-та голова. Все інше в тому маркуванні стосується ручки - її кольору, довжини, форми, матеріалу тощо.
Для себе я просто позначаю цю бритву, як DE89, не вдаючись до зайвих подробиць.

Ця ручка, що в мене, мені подобається. Коли купував бритву, перемацав в магазині кілька варіантів. Цей ідеально ліг в руку, тож його і взяв.
Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 303
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyСр 3 Квіт 2024 - 13:27

fill пише:


Сказати по правді, вже й не пригадаю, яке було маркування на коробці. Можливо й DE86 з купою інших цифр і літер. Та суті це не міняє - це все одно 89-та голова. Все інше в тому маркуванні стосується ручки - її кольору, довжини, форми, матеріалу тощо.
Для себе я просто позначаю цю бритву, як DE89, не вдаючись до зайвих подробиць.

Ця ручка, що в мене, мені подобається. Коли купував бритву, перемацав в магазині кілька варіантів. Цей ідеально ліг в руку, тож його і взяв.

Тоже она понравилась, а заинтересовала тем, что по своему дизайну чем-то тогда напомнила перьевую ручку от Faber Castell серии Ondoro, эта компания продаёт канцтовары, но в первую очередь славится своими карандашами, которые производят кажется с 19 века, и они выпустили ручку в форме карандаша (точнее целую серию, есть разные и в чёрном цвете, и в деревянном корпусе). Но не стал спешить, а вообще хотел её взять чтобы заменить ручку на Кинг С или если больше понравится, то перейти на классический DE89. Наверное немного оффтоп получился :)

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyСр 3 Квіт 2024 - 14:06

Meo пише:


Тоже она понравилась, а заинтересовала тем, что по своему дизайну чем-то тогда напомнила перьевую ручку от Faber Castell серии Ondoro, эта компания продаёт канцтовары, но в первую очередь славится своими карандашами, которые производят кажется с 19 века, и они выпустили ручку в форме карандаша (точнее целую серию, есть разные и в чёрном цвете, и в деревянном корпусе). Но не стал спешить, а вообще хотел её взять чтобы заменить ручку на Кинг С или если больше понравится, то перейти на классический DE89. Наверное немного оффтоп получился :)

Та ну, який же оффтоп?!
Навпаки, зав’язується цікава розмова на тему гоління. Ба більше - мова про мою улюблену бритву :-)

Звичайно ж, у кожного свої руки і свої уподобання. Та от ця ручка лягла мені в руки просто, як влита. Спочатку я думав взяти інший варіант, трохи дешевший на той час. Але вже від каси повернувся, щоб таки взяти цю - хай і дорожчу, але зручнішу.

А от стандартна ручка мені як раз і не сподобалась. Вона об’ємніша, але вона порожня всередині. Тримати її мені було не дуже зручно, не вистачало якоїсь монолітності, відчувалося, що це якась обманка.

Якщо порівнювати 89-ту і King C, то можу сказати, що 89-та цікавіша. King - він дуже м’який. Інколи хочеться і такого, але в переважній більшості випадків до нього не тягне. King-у, на мою думку, не вистачає ефективності. З ним можна отримати щось подібне до BBS, але для цього треба докласти чималих зусиль. Воно того не варте. В DFS він виголює без проблем, хоча теж треба постаратися.

Натомість 89-та - дуже збалансована бритва. Вона має середню агресивність, чи навіть трохи меншу. Вона краще, ніж King, відчувається на обличчі, і це відчуття рівно настільки, щоб мати зрозумілий зворотний зв’язок - не більше.
Мені важко пригадати лезо, яке не зайшло б у 89-ій, якщо воно взагалі мені зайшло де інде.
Голюся я в три проходи, і з 89-ою отримую прогнозовано хороший результат. Можу травмуватися, звичайно ж - це часто залежить від леза, але по чистоті все ок.
Тому я всім її раджу. Це і хороший старт у ВКГ, і бритва, якою приємно буде користуватися, навіть маючи ще сотню інших в колекції :-)


А Faber Castell - це реально крута контора, яка робить круту канцелярію. Поважаю їх. Свого часу щільно сидів на олівцях серії Grip - зручні і якісні. Зараз подумую при нагоді прикупити і чорнильну ручку цієї серії.
Ondoro виглядає бомбезно, реальний шикардос. Але ціна трохи відлякує. Я, на щастя, ще не поринув у світ авторучок так з головою, щоб купувати подібне. Та раптом все ж порину - це хороший кандидат на придбання. Дякую за наводку! :-)

ARTURIUS, ditrih_, Batman та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyСр 3 Квіт 2024 - 14:57

Meo пише:


Тоже она понравилась, а заинтересовала тем, что по своему дизайну чем-то тогда напомнила перьевую ручку от Faber Castell серии Ondoro, эта компания продаёт канцтовары, но в первую очередь славится своими карандашами, которые производят кажется с 19 века, и они выпустили ручку в форме карандаша (точнее целую серию, есть разные и в чёрном цвете, и в деревянном корпусе). Но не стал спешить, а вообще хотел её взять чтобы заменить ручку на Кинг С или если больше понравится, то перейти на классический DE89. Наверное немного оффтоп получился :)
У Джаггера такой не помню если честно, у Мюле есть подобная линейка Hexagon.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

WetShaver, fill та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 303
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyСр 3 Квіт 2024 - 16:47

fill пише:


Та ну, який же оффтоп?!
Навпаки, зав’язується цікава розмова на тему гоління. Ба більше - мова про мою улюблену бритву :-)

Звичайно ж, у кожного свої руки і свої уподобання. Та от ця ручка лягла мені в руки просто, як влита. Спочатку я думав взяти інший варіант, трохи дешевший на той час. Але вже від каси повернувся, щоб таки взяти цю - хай і дорожчу, але зручнішу.

А от стандартна ручка мені як раз і не сподобалась. Вона об’ємніша, але вона порожня всередині. Тримати її мені було не дуже зручно, не вистачало якоїсь монолітності, відчувалося, що це якась обманка.

Якщо порівнювати 89-ту і King C, то можу сказати, що 89-та цікавіша. King - він дуже м’який. Інколи хочеться і такого, але в переважній більшості випадків до нього не тягне. King-у, на мою думку, не вистачає ефективності. З ним можна отримати щось подібне до BBS, але для цього треба докласти чималих зусиль. Воно того не варте. В DFS він виголює без проблем, хоча теж треба постаратися.

Натомість 89-та - дуже збалансована бритва. Вона має середню агресивність, чи навіть трохи меншу. Вона краще, ніж King, відчувається на обличчі, і це відчуття рівно настільки, щоб мати зрозумілий зворотний зв’язок - не більше.
Мені важко пригадати лезо, яке не зайшло б у 89-ій, якщо воно взагалі мені зайшло де інде.
Голюся я в три проходи, і з 89-ою отримую прогнозовано хороший результат. Можу травмуватися, звичайно ж - це часто залежить від леза, але по чистоті все ок.
Тому я всім її раджу. Це і хороший старт у ВКГ, і бритва, якою приємно буде користуватися, навіть маючи ще сотню інших в колекції :-)


А Faber Castell - це реально крута контора, яка робить круту канцелярію. Поважаю їх. Свого часу щільно сидів на олівцях серії Grip - зручні і якісні. Зараз подумую при нагоді прикупити і чорнильну ручку цієї серії.
Ondoro виглядає бомбезно, реальний шикардос. Але ціна трохи відлякує. Я, на щастя, ще не поринув у світ авторучок так з головою, щоб купувати подібне. Та раптом все ж порину - це хороший кандидат на придбання. Дякую за наводку! :-)

Интересно, а снизу не откручивается заглушка? По идее полую трубку можно было бы наполнить и отрегулировать утяжелителем, однажды так сделал с одним инструментом, стал куда более комфортным.

Спасибо за такую ценную информацию, что-то такое я и подозревал, что уже вырос из Кинг С и нужно переходить на более серьёзный станок. Из того что рассматриваю по деньгам было бы вообще не накладно взять 89, кроме этого на Алиэкспресс увидел что продаются титановые SE, с возможностью на выбор комбинировать ручку и плиту под себя, из англичан еще нравится 3 one 6, и еще один претендент это Leaf Twig :)

Тоже есть несколько их цветных карандашей Polychromos, производителей такого уровня можно по пальцам пересчитать, светостойкость у них более 100 лет и грифели не крошатся не ломаются благодаря специальной технологии производства.

Их серии ручек я пару лет назад просматривал, выбирал для подарка, но по итогу нашёл маленькую мастерскую и взял хоть и чуть дороже, хендмейд ручку из окисленного стерлингового серебра с лаконичным рисунком, а на колпачке был профиль известного итальянского писателя, и это была именно гравировка (возможно при помощи кислоты), как бы цельный кусок металла с процарапанным рисунком. Как небольшое чудо, когда благодаря интернету удаётся найти что-то поистине оригинальное и не за все деньги мира, но пришлось понервничать из-за таможни :)

Изотовец пише:
У Джаггера такой не помню если честно, у Мюле есть подобная линейка Hexagon.

Здорово, он есть еще в светлом варианте и дополнительно продаётся белая шестиугольная чаша для мыла, и при этом станок из алюминия что для меня только плюс, если остановлю выбор на 89, то однозначно выберу его. Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 3387126096
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyСр 3 Квіт 2024 - 18:03

Meo пише:



Здорово, он есть еще в светлом варианте и дополнительно продаётся белая шестиугольная чаша для мыла, и при этом станок из алюминия что для меня только плюс, если остановлю выбор на 89, то однозначно выберу его. Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 3387126096
Там алюминиевая только шестиугольная часть ручки вроде, все остальное замак как и у остальных. Там и помазок еще такой есть.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

WetShaver та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 303
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyСр 3 Квіт 2024 - 19:02

Изотовец пише:

Там алюминиевая только шестиугольная часть ручки вроде, все остальное замак как и у остальных. Там и помазок еще такой есть.

В таком случае есть неуверенность что он сбалансирован, нужно посмотреть обзоры. Предпочитаю лёгкие станки и видел хорошие отзывы про тот же алюминиевый Karve. А так нравится что можно собрать комплект, и в SOTD и в целом на форуме его ни у кого не видел, может хоть какая-то своя фишка будет)

fill, сердечно прошу прощения за оффтоп, если память не изменяет, то Вам не нравилось когда в бортовике начинались дискуссии не по делу) friends
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyСр 3 Квіт 2024 - 19:26

Meo пише:


В таком случае есть неуверенность что он сбалансирован, нужно посмотреть обзоры. Предпочитаю лёгкие станки и видел хорошие отзывы про тот же алюминиевый Karve. А так нравится что можно собрать комплект, и в SOTD и в целом на форуме его ни у кого не видел, может хоть какая-то своя фишка будет)

fill, сердечно прошу прощения за оффтоп, если память не изменяет, то Вам не нравилось когда в бортовике начинались дискуссии не по делу) friends

Полностью алюминиевая около 89 это Standard Razors или Hone 15а смотреть нужно тогда, но там дизайн минималистичный. Еще Razorock MJ-90 на стандартной плите, но ручку нужно колхозить тогда от Lupo, Eco или Hawk, потому что стандартная в комплекте там вроде из нержавейки.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva
Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 303
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyСр 3 Квіт 2024 - 21:08

Изотовец пише:


Полностью алюминиевая около 89 это Standard Razors или Hone 15а смотреть нужно тогда, но там дизайн минималистичный. Еще Razorock MJ-90 на стандартной плите, но ручку нужно колхозить тогда от Lupo, Eco или Hawk, потому что стандартная в комплекте там вроде из нержавейки.

На сайте у Hone увидел еще станок из латуни, идея в том что со временем он будет неравномерно темнеть и покрываться индивидуальным рисунком, обрастать своей историей.
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyЧт 4 Квіт 2024 - 8:37

Meo пише:
Спасибо за такую ценную информацию, что-то такое я и подозревал, что уже вырос из Кинг С и нужно переходить на более серьёзный станок. Из того что рассматриваю по деньгам было бы вообще не накладно взять 89...
Не забываем делать поправку, что все в ВКБ индивидуально. Сергей высказал свое мнение относительно 89 и Кинга. У других пользователей мнения отличаются, естественно , вплоть до диаметрально противоположных: что Кинг эффективней чем 89. Какой станок будет эффективней на вашей щетине/коже - никто не знает, пока не попробуете обе бритвы. Возможно, что все перечисленные станки будут - "не то...", и нужно смотреть на 41 ))) ... 
И что значит "вырос"? Я понимаю "вырос", это когда Кинг брил в ББС, брил, а потом перестал выбривать в ББС (щетина стала жестче или еще что-то поменялось с возрастом).
А если, просто различную косметику (мыло/крем) и лезвия (Feather, BIC, Nacet, Personna) перепробовали с Кингом и желаемого результата не достигли, то это не "вырос", это - неудовлетворен результатом.

fill, Batman, citrus48 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyЧт 4 Квіт 2024 - 9:58

Meo пише:



fill, сердечно прошу прощения за оффтоп, если память не изменяет, то Вам не нравилось когда в бортовике начинались дискуссии не по делу) friends

Жодних проблем!

Я не люблю, коли починають переходити на особистості і ображати одне одного.
А коли розмова змістовна, то це ж прекрасно!
Я не завжди можу доєднатися до такої розмови - чи то не компетентний в питанні, чи то просто не маю часу. Але завжди з задоволенням читаю і щось цікаве для себе дізнаюся :-)

Meo Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyЧт 4 Квіт 2024 - 10:04

Meo пише:



Интересно, а снизу не откручивается заглушка? По идее полую трубку можно было бы наполнить и отрегулировать утяжелителем, однажды так сделал с одним инструментом, стал куда более комфортным.



Наскільки я знаю, не відкручується.
Та й який в тому сенс? Стандартна ручка не є такою аж надто цікавою. Краще підібрати якусь іншу ручку під себе. У Джаґґерів їх дуже багато різних. А можна ж і якусь іншу взяти, іншого виробника.

І пару слів щодо 3ONE6: у мене є така, дуже її хотів. Але по факту вона виявилася трохи заагресивна для мене. Треба буде її ще покрутити уважніше, є таке в планах на другу половину року.
Повернутися до початку Перейти донизу
mad_fish
Бувалий
Бувалий
mad_fish


Повідомлень : 162
Репутація : 10
Дата реєстрації : 24.11.2022
Звідки : Запоріжжя

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyЧт 4 Квіт 2024 - 10:37

fill пише:

І пару слів щодо 3ONE6: у мене є така, дуже її хотів. Але по факту вона виявилася трохи заагресивна для мене. Треба буде її ще покрутити уважніше, є таке в планах на другу половину року.
Саме таке ж зараз враження, стосовно 3ONE6. Починав за кинга, та тоді здалось, що не дуже ефективний, захотілось щось агресивніше. Але зараз почав голитись майже кожен день, і відносно м'які бритви зараз те що треба Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 3387126096  Зараз мій фаворит оверлендер, на кожен день саме те для мене )

fill, all75 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyЧт 4 Квіт 2024 - 10:50

mad_fish пише:

Саме таке ж зараз враження, стосовно 3ONE6. Починав за кинга, та тоді здалось, що не дуже ефективний, захотілось щось агресивніше. Але зараз почав голитись майже кожен день, і відносно м'які бритви зараз те що треба Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 3387126096  Зараз мій фаворит оверлендер, на кожен день саме те для мене )

О, так, 3ONE6 на кожен день не кожному підійде. Той же Кінг тут буде кращим. Чи 89-та. Але в моєму випадку це вже крайнє по агресивності, що можна брати на щодень. Все що агресивніше - буде жестяк.
За Оверлендер лише чув, не мав ще нагоди спробувати. Якщо він м’якенький, то це цікаво.
Повернутися до початку Перейти донизу
mad_fish
Бувалий
Бувалий
mad_fish


Повідомлень : 162
Репутація : 10
Дата реєстрації : 24.11.2022
Звідки : Запоріжжя

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyЧт 4 Квіт 2024 - 10:56

fill пише:
За Оверлендер лише чув, не мав ще нагоди спробувати. Якщо він м’якенький, то це цікаво.
Завтра Оверлендер, вирушає до Кості в Київ, як він награється, можете взяти теж на пробу в нього, як що є таке бажання.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyЧт 4 Квіт 2024 - 10:58

mad_fish пише:

Завтра Оверлендер, вирушає до Кості в Київ, як він награється, можете взяти теж на пробу в нього, як що є таке бажання.

Ух ти, дякую!
З задоволенням спробую і поверну в найкращому вигляді :-)

Костя - це Костя Козачок?

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
mad_fish
Бувалий
Бувалий
mad_fish


Повідомлень : 162
Репутація : 10
Дата реєстрації : 24.11.2022
Звідки : Запоріжжя

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyЧт 4 Квіт 2024 - 10:59

fill пише:
Костя - це Костя Козачок?
Так )

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 17 з 21Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: