ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 HIGH PROOF RAZOR

Перейти донизу 
+5
Alfed
trimmer
CNPOMAHELL
Kitten911
ARTURIUS
9 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
АвторПовідомлення
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2869
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

HIGH PROOF RAZOR Empty
ПовідомленняТема: HIGH PROOF RAZOR   HIGH PROOF RAZOR EmptyНд 11 Черв 2023 - 23:17

Вітаю, шановні!
Блукаючи просторами інтернету наткнувся на цю, досить цікаву бритву.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ось, що пишуть про неї на сайті продавця:[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

High Proof — це  надзвичайна однолезова бритва! Ви можете це чітко відчути з першої миті, коли берете бритву в руки.
Бритва виготовлена ​​з алюмінію дуже тонкої обробки і важить лише 22 г.
Є кілька речей, які роблять бритву High Proof абсолютно унікальною:

1) Лезо бритви
У бритві використовується звичайне DE лезо з двома краями, яке ламається посередині.
Це означає, що бритва надзвичайно дешева у використанні.

2) Магнітні деталі
Лезо та верхня пластина утримуються магнітом - це означає, що лезо можна надзвичайно легко та швидко змінити, коли це необхідно.
Ви просто знімаєте магнітну верхню пластину, кладете лезо на місце в магнітну виїмку та клацаєте верхню пластину назад.

3) Гнучка голівка
Бритва має гнучку голівку, завдяки чому повторює контури обличчя під час гоління. На відміну від багатьох інших гнучких бритв, тут немає пружин чи інших механізмів, які можна зламати.
Це також контролюється парою маленьких магнітів, які забезпечують потрібний опір.

4) Підставка в комплекті
Бритва поставляється з невеликою практичною підставкою, яку можна прикріпити подвійним скотчем, наприклад, до дзеркала, стіни, дверцят шафи або душової ніші, щоб ви завжди могли дістатися до бритви, не захоплюючи її. місця на столі або в ящику. Підставка магнітна в найкращому стилі High Proof :-)

Ця версія виготовлена ​​з чорного алюмінію.
З бритвою High Proof у вас є бритва на все життя, а завдяки дуже низькій ціні за лезо бритви ціна бритви швидко покривається.
Ціна приблизно від 100$ до 130$.
Бритва виготовлена в США.

Інформацію взяв тут:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Можливо у когось з форумчан є досвід використання цієї бритви і він залюбки ним з нами поділиться.

_________________
Через терни до зірок!

Ruslan, Oleksii, Alex, creativeresponse, Kitten911, ditrih_, CNPOMAHELL та Wład Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

HIGH PROOF RAZOR Empty
ПовідомленняТема: Re: HIGH PROOF RAZOR   HIGH PROOF RAZOR EmptyНд 11 Черв 2023 - 23:54

Интересно, DE кассетник таки придумали! Честно говоря цена как за супер слант мне кажется не гуманной совсем, тем более алюминиевый, а не нержавейка, но попробовать было бы интересно такую диковинку!

Ruslan, Alex, ARTURIUS, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

HIGH PROOF RAZOR Empty
ПовідомленняТема: Re: HIGH PROOF RAZOR   HIGH PROOF RAZOR EmptyПн 12 Черв 2023 - 0:14

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Там під половинку леза. Напевно Артур мав на увазі, що звичайне лезо, можна поламати навпіл.

У всякому разі, на самому сайті, з фоток видно, що бритва під половинки. Ба, навіть продають із блоком половинних лез Derby по бажанню.

Чи ви про якійсь гіпотетичний DE кассетник зараз?
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

HIGH PROOF RAZOR Empty
ПовідомленняТема: Re: HIGH PROOF RAZOR   HIGH PROOF RAZOR EmptyПн 12 Черв 2023 - 0:23

CNPOMAHELL пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Там під половинку леза. Напевно Артур мав на увазі, що звичайне лезо, можна поламати навпіл.

У всякому разі, на самому сайті, з фоток видно, що бритва під половинки. Ба, навіть продають із блоком половинних лез Derby по бажанню.

Чи ви про якійсь гіпотетичний DE кассетник зараз?
Да, я понял, что он под половинки, но половинки DE лезвий!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

HIGH PROOF RAZOR Empty
ПовідомленняТема: Re: HIGH PROOF RAZOR   HIGH PROOF RAZOR EmptyПн 12 Черв 2023 - 0:30

Kitten911 пише:
Да, я понял, что он под половинки, но половинки DE лезвий!
Та да. Якщо б воно було під "інжекторні" леза чи ширші, під шавєттки -то губиться сенс купівлі.

А от мене інше бентежить. То верхня кришка там тільки на магніті тримається. Якось воно ненадійненько виглядає. Лезо ж там мабуть теж на магніті та упорах і нічим не тримається.

Хотя.. У "листку" (Leaf Razors) щось подібне ж з кріпленням? І ніхто не скаржився поки що.
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

HIGH PROOF RAZOR Empty
ПовідомленняТема: Re: HIGH PROOF RAZOR   HIGH PROOF RAZOR EmptyПн 12 Черв 2023 - 5:50

На баджере пишут что, были случаи саморазбирания во время бритья.

Ruslan, ARTURIUS, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2869
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

HIGH PROOF RAZOR Empty
ПовідомленняТема: Re: HIGH PROOF RAZOR   HIGH PROOF RAZOR EmptyПн 12 Черв 2023 - 7:41

З офіційного сайту:
Компанію High Proof Razor Copmany започаткували Девід Елліг та Енді Аубл.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Обидва засновники живуть у Монтані та ведуть власний бізнес за межами компанії High Proof Razor.
Девід розробив цю бритву в 2020 році і з тих пір вдосконалює її. Девід втомився від низькоякісних бритв, виготовлених за кордоном, які викликали у нього вросле волосся та подразнення шкіри, тому він вирішив зробити власну. На початку 2022 року Девід та Енді вирішили працювати разом, щоб вивести цей продукт на ринок, і тепер ця бритва американського виробництва доступна для вас!
Також є декілька відгуків від відомих користувачів:


ДЖОШ ПЕРКІНС SUBIE SHAVES 
«Ми отримали ФАНТАСТИЧНІ послуги від High Proof, і їхня бритва є неймовірною сучасною адаптацією для безпечної бритви! Я був одним із перших тестувальників і виявив, що гоління інтуїтивно зрозуміле та легке».


КЕН КІРКУП (KENSURFS)
«Це дуже поблажлива бритва, вона додає контури моєму обличчю, саме те, що мені подобається. У мене було кілька днів зростання, яке воно збило, без проблем».


БРАЯН (СІНАТРА ЛЕННОН)
"Все це зроблено в США. Для американців це важливо, щоб підтримувати місцевий бізнес. Після початкових інвестицій у бритву це економить вам багато грошей!"

Офіційний сайт: highproofrazor.com

Oleksii, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 157
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

HIGH PROOF RAZOR Empty
ПовідомленняТема: Re: HIGH PROOF RAZOR   HIGH PROOF RAZOR EmptyПн 12 Черв 2023 - 8:09

Огляд цієї бритви:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Ruslan, wakidzasi, ARTURIUS, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

HIGH PROOF RAZOR Empty
ПовідомленняТема: Re: HIGH PROOF RAZOR   HIGH PROOF RAZOR EmptyПн 12 Черв 2023 - 9:11

Цитата :
у нього вросле волосся та подразнення шкіри, тому він вирішив зробити власну.
Як же вони люблять легенди вигадувати. Ще нормально, що не додали які-небудь +200 рочків історії, викупивши, або й просто присвоївши, права на якого-небудь голярського бідолагу, що загнувся у 20му столітті.

Писали б все, краще, як є:
Подивилися, що голярська тема зараз знову увійшла у моду. Свій бізнес якось там розвивався, але зірок із неба не хапав. Тому на забрані із обігу кошти, найняли 100 індусів, які зробили креслення узявши за орієнтир одноразову бритву. Ще за тисячу рупій індійці зліпили первинний макет (тут треба додати відоси із ютюба, де індуси з глухого села, просто на вулиці збирають акумулятори, кондиціонери тощо - якось дивився, мене дуже вразило). Потім передали креслення та макет китайцям. І ті, на верстатах із ЧПЗ зробили кінцевій результат. Заодно й хлопці-засновники пофоткались на фоні виробничого цеху, щоб викласти це потім на своєму сайті. На одного нафіть налізла "китайська роба". Інший просто сфоткався у поло із секонду. ;)

Це, звичайно, жарт. Але приємно, що й зараз дехто намагається удосконалити звичний вигляд  голярського інструменту. 

trimmer, wakidzasi та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

HIGH PROOF RAZOR Empty
ПовідомленняТема: Re: HIGH PROOF RAZOR   HIGH PROOF RAZOR EmptyПн 12 Черв 2023 - 9:15

ARTURIUS пише:
Вітаю, шановні!
Блукаючи просторами інтернету наткнувся на цю, досить цікаву бритву.



Ось, що пишуть про неї на сайті продавця:[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

High Proof — це  надзвичайна однолезова бритва! Ви можете це чітко відчути з першої миті, коли берете бритву в руки.
Бритва виготовлена ​​з алюмінію дуже тонкої обробки і важить лише 22 г.
Є кілька речей, які роблять бритву High Proof абсолютно унікальною:

1) Лезо бритви
У бритві використовується звичайне DE лезо з двома краями, яке ламається посередині.
Це означає, що бритва надзвичайно дешева у використанні.

2) Магнітні деталі
Лезо та верхня пластина утримуються магнітом - це означає, що лезо можна надзвичайно легко та швидко змінити, коли це необхідно.
Ви просто знімаєте магнітну верхню пластину, кладете лезо на місце в магнітну виїмку та клацаєте верхню пластину назад.

3) Гнучка голівка
Бритва має гнучку голівку, завдяки чому повторює контури обличчя під час гоління. На відміну від багатьох інших гнучких бритв, тут немає пружин чи інших механізмів, які можна зламати.
Це також контролюється парою маленьких магнітів, які забезпечують потрібний опір.

4) Підставка в комплекті
Бритва поставляється з невеликою практичною підставкою, яку можна прикріпити подвійним скотчем, наприклад, до дзеркала, стіни, дверцят шафи або душової ніші, щоб ви завжди могли дістатися до бритви, не захоплюючи її. місця на столі або в ящику. Підставка магнітна в найкращому стилі High Proof :-)

Ця версія виготовлена ​​з чорного алюмінію.
З бритвою High Proof у вас є бритва на все життя, а завдяки дуже низькій ціні за лезо бритви ціна бритви швидко покривається.
Ціна приблизно від 100$ до 130$.
Бритва виготовлена в США.

Інформацію взяв тут:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Можливо у когось з форумчан є досвід використання цієї бритви і він залюбки ним з нами поділиться.
 Очень похоже на копию Oneblade, только под де лезвия

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

HIGH PROOF RAZOR Empty
ПовідомленняТема: Re: HIGH PROOF RAZOR   HIGH PROOF RAZOR EmptyПн 12 Черв 2023 - 10:47

Alfed пише:
Огляд цієї бритви:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
И зачем я посмотрел этот обзор.... Теперь обязательно к затесту нужно искать)))

Ruslan, creativeresponse, Qwertyus, Alfed та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2869
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

HIGH PROOF RAZOR Empty
ПовідомленняТема: Re: HIGH PROOF RAZOR   HIGH PROOF RAZOR EmptyПн 12 Черв 2023 - 20:09

Kitten911 пише:
Теперь обязательно к затесту нужно искать)))
Буду чекати коли ти придбаєш цю бритву і потім візьму у тебе її на тест.)))

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

HIGH PROOF RAZOR Empty
ПовідомленняТема: Re: HIGH PROOF RAZOR   HIGH PROOF RAZOR EmptyПн 12 Черв 2023 - 23:00

ARTURIUS пише:

Буду чекати коли ти придбаєш цю бритву і потім візьму у тебе її на тест.)))
Я точно не буду первым, ты же знаешь, мне нужно сначала попробовать, я без теста такие вещи не покупаю)))

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ivanopolos
Новачок
Новачок
Ivanopolos


Повідомлень : 46
Репутація : 9
Дата реєстрації : 07.01.2019
Звідки : Рівне

HIGH PROOF RAZOR Empty
ПовідомленняТема: Re: HIGH PROOF RAZOR   HIGH PROOF RAZOR EmptyСр 14 Черв 2023 - 16:52

Я вже замовив, а дорозі давно, десь за 5 днів має бути на руках, якщо все гут.

kruv, ARTURIUS, Kitten911, Nils, Alfed та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ivanopolos
Новачок
Новачок
Ivanopolos


Повідомлень : 46
Репутація : 9
Дата реєстрації : 07.01.2019
Звідки : Рівне

HIGH PROOF RAZOR Empty
ПовідомленняТема: Re: HIGH PROOF RAZOR   HIGH PROOF RAZOR EmptyСр 14 Черв 2023 - 16:55

Дорого цяцька вийшла, плюс ризик, посилка за 15 баксів без трек номера. В мене таку вже раз вкрала укрпошта
А доставка з сайту з трек номером долярів 50.

Короче прийде цяцька, опробую, відпишусь

ARTURIUS, Kitten911, Nils, Alfed та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

HIGH PROOF RAZOR Empty
ПовідомленняТема: Re: HIGH PROOF RAZOR   HIGH PROOF RAZOR EmptyСр 14 Черв 2023 - 18:12

Ivanopolos пише:
Дорого цяцька вийшла, плюс ризик, посилка за 15 баксів без трек номера. В мене таку вже раз вкрала укрпошта
А доставка з сайту з трек номером долярів 50.

Короче прийде цяцька, опробую, відпишусь
А как же золотое правило ВКБ-шника, попробовал сам, дай попробовать другому  dance

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ivanopolos
Новачок
Новачок
Ivanopolos


Повідомлень : 46
Репутація : 9
Дата реєстрації : 07.01.2019
Звідки : Рівне

HIGH PROOF RAZOR Empty
ПовідомленняТема: Re: HIGH PROOF RAZOR   HIGH PROOF RAZOR EmptyСр 14 Черв 2023 - 23:02

Kitten911 пише:

А как же золотое правило ВКБ-шника, попробовал сам, дай попробовать другому  dance
Ще не прийшла навіть, дайте награюсь, в ПП спишемось ))

ARTURIUS, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

HIGH PROOF RAZOR Empty
ПовідомленняТема: Re: HIGH PROOF RAZOR   HIGH PROOF RAZOR EmptyСр 14 Черв 2023 - 23:21

Ivanopolos пише:

Ще не прийшла навіть, дайте награюсь, в ПП спишемось ))
Вот это я понимаю разговор))), я не тороплю, но если что первый в очереди 
good

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ivanopolos
Новачок
Новачок
Ivanopolos


Повідомлень : 46
Репутація : 9
Дата реєстрації : 07.01.2019
Звідки : Рівне

HIGH PROOF RAZOR Empty
ПовідомленняТема: Re: HIGH PROOF RAZOR   HIGH PROOF RAZOR EmptyЧт 22 Черв 2023 - 21:28

Прийшов станочок. Зроблений дуже якісно, по зазорам питань нема, все чітенько.
Вже пройшов перший затест. Вибриває в ББС реально, кут правильний сам виставляє. Тшкою навіть на досвіді виставити кут так не вийде.
Переживав, що буде забиватись. На 5тиденній щетині забивається на рівні 3ї плити  Роквела. Коли зійшла основна частина щетини, в ББС вибрився легко, чистіше ніж Роквел 4 плита та і з меншими затратами часу, правда під носом треба попрактикуватись.
Короче не зрозумів до кінця, на 5тиденну щетину поки не буду напевне ганять.
Але я голюсь частіше, це просто станочка чекав, щоб затестити.
Ще не внушає довіри, що все на магнітах, як градусник трусити точно не можна - кришка злетить. Треба звикнути, немає монументальності стальної Тшки. Струшувати в кінці треба обережно, знявши кришку.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Додам, що голова плаваюча за рахунок супротиву магнітів один до одного. Пружин та механізмів ніяких в бритві немає - тільки магніти. При чому голова плаває пружніше та приємніше ніж той самий Гілет Фюжн.

І ще, лезо стає зразу та й на магніт підліпає.
Є ньюанс, що в зломаному навпіл лезі якби заусенці (підгинання на краях в місці злому) з'являються.
Так от, лезо цими заусенцями вниз до ручки треба класти, щоб ті не впиралися і не припіднімали кришку.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Буду випробовувати далі, думаю для 1-3 денної щетини кращого станка не знайдеш поки.


Останній раз редагувалося: Ivanopolos (Чт 22 Черв 2023 - 22:35), всього регувалося 4 раз(-и)

Alex, wakidzasi, Qwertyus, ARTURIUS, Kitten911, ditrih_, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

HIGH PROOF RAZOR Empty
ПовідомленняТема: Re: HIGH PROOF RAZOR   HIGH PROOF RAZOR EmptyЧт 22 Черв 2023 - 21:47

А как в руке лежит, как с балансом, я так понимаю он почти ничего не весит?
Поздравляю с приобретением!
Повернутися до початку Перейти донизу
Ivanopolos
Новачок
Новачок
Ivanopolos


Повідомлень : 46
Репутація : 9
Дата реєстрації : 07.01.2019
Звідки : Рівне

HIGH PROOF RAZOR Empty
ПовідомленняТема: Re: HIGH PROOF RAZOR   HIGH PROOF RAZOR EmptyЧт 22 Черв 2023 - 21:56

Kitten911 пише:
А как в руке лежит, как с балансом, я так понимаю он почти ничего не весит?
Поздравляю с приобретением!
Дякую. 
Так, бритва легесенька. Баланс і все агонь, з першого разу з закритими очима дитя в ББС вибриється дуже дуже легко. 
Я здивувався прям, на шиї є місця де я вже 3 роки Роквелом брию і так легко не вибриваю, як Хай Пруфом просто без найменшого напряга з першої спроби.

Єдине, що не на довгу щетину. Забивається по центру де йде продовження на ручку, там піноотвод не сквозний просто.  Для такої бороди Роквел 6 плита або Р41.

Kitten911, Evgeny та trolcen Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

HIGH PROOF RAZOR Empty
ПовідомленняТема: Re: HIGH PROOF RAZOR   HIGH PROOF RAZOR EmptyЧт 22 Черв 2023 - 22:00

Да, струсить от водички можно на автомате))))
Лезвие нормально становится, не нужно выставлять?

Ivanopolos Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

HIGH PROOF RAZOR Empty
ПовідомленняТема: Re: HIGH PROOF RAZOR   HIGH PROOF RAZOR EmptyЧт 22 Черв 2023 - 22:05

Блин после такой рекламы я точно ним заболею)))

Ivanopolos, ARTURIUS, Evgeny, Meo та trolcen Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

HIGH PROOF RAZOR Empty
ПовідомленняТема: Re: HIGH PROOF RAZOR   HIGH PROOF RAZOR EmptyЧт 22 Черв 2023 - 22:45

Буду очень благодарен за возможность протестить данного зверя когда наиграетесь, возможно наконец-то закрою вопрос с третьим станком!
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

HIGH PROOF RAZOR Empty
ПовідомленняТема: Re: HIGH PROOF RAZOR   HIGH PROOF RAZOR EmptyЧт 22 Черв 2023 - 22:47

Кстати что-то не наблюдаю на фото родной подставочки, она была в комплекте?
Повернутися до початку Перейти донизу
 
HIGH PROOF RAZOR
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 2Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
 Схожі теми
-
» O.R.E.N. Razor - Occam's Razor Enhanced Nano BLACK
» Le Coq razor
» Rolls Razor
» Broman Razor.
» Broman razor

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з одностороннім лезом Single edge razor-
Перейти до: