ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 SOTD/SOTN Червень 2023

Перейти донизу 
+14
Віталіk
Ігор Стетхем
andrew_ADK
mad_fish
Stas3415
andreyv1979
Nils
ditrih_
razorblade1989
ARTURIUS
Prometheus
Kitten911
Qwertyus
Акулов
18 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5
АвторПовідомлення
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 154
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 34
Звідки : Chernihiv

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 5 EmptyПн 24 Лип 2023 - 13:53

Ігор Стетхем пише:
Хотів нанести після гоління Лосьон/одеколон  Wars, а тут на тобі оказія, немає)) навіть не користувався жодним. Як то кажуть ще тільки Варса не було.))
Колись я пробував три види лосьйонів від Варс: Класик, Фреш і Актив Фреш. Мені найбільше сподобався Актив Фреш, дуже схожий на Аква Велва. Я його так і називаю – польська Аква Велва. Тільки ще у складі є пантенол, який добре відновлює епітелій і зволожує. Фреш, ароматом схожий на синій епсилон, тільки більше хвойної ноти. А Класик зрозуміло повторює аромат крему. Він найпопулярніший. Догляд за шкірою теж хороший на рівні тієї ж Аква Велви!

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3511
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Червень 2023   SOTD/SOTN Червень 2023 - Сторінка 5 EmptyПн 24 Лип 2023 - 16:57

razorblade1989 пише:

Колись я пробував три види лосьйонів від Варс: Класик, Фреш і Актив Фреш. Мені найбільше сподобався Актив Фреш, дуже схожий на Аква Велва. Я його так і називаю – польська Аква Велва. Тільки ще у складі є пантенол, який добре відновлює епітелій і зволожує. Фреш, ароматом схожий на синій епсилон, тільки більше хвойної ноти. А Класик зрозуміло повторює аромат крему. Він найпопулярніший. Догляд за шкірою теж хороший на рівні тієї ж Аква Велви!
А по мне так самый лучший это Wars Green protect

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
SOTD/SOTN Червень 2023
Повернутися до початку 
Сторінка 5 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5
 Схожі теми
-
» SOTD/SOTN червень 2022
»  SOTD/SOTN Лютий 2023
» Конкурс "Кращий SOTD/SOTN" Травень 2023, спонсор BritvaMag.
» SOTD/SOTN Листопад 2023
» SOTD/SOTN Січень 2023

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: SOTD/SOTN-
Перейти до: