ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских

Перейти донизу 
+24
Roman313
victor_berd
slonopotam
zabor
Саша Кавун
trimmer
Евгений777
Дmитрий
ASV
Изотовец
xxtoyxx
Brambul
Сэм
Vados1980
Моя Цірюльня
Феникс
Olddad
fill
Douglas
Murkatavr
Ruslan
Стас
Денис К.
Minelay
28 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2, 3, 4, 5  Наступний
АвторПовідомлення
Minelay
Частий гість
Частий гість
Minelay


Повідомлень : 71
Репутація : 26
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 38
Звідки : Харьков

Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских Empty
ПовідомленняТема: Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских   Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских EmptyНд 12 Лист 2017 - 16:18

Кто-нибудь за прошедшие несколько лет посещал цирюльню? И как там оказывают услугу? Хорошо-плохо?
Я сам последний раз был в парикмахерской в 2014 году. Приходил постричься, в итоге меня там обкорнали и подстригли как пацанчика, несмотря на то, что я объяснил парикмахеру как меня подстричь. После я понял, что объяснять нет никакого смысла, подстригут меня все-равно как всех. С тех пор я опять не посещаю парикмахерские.
Прошлой зимой смотрел сериал "Теория большого взрыва" и там герои были в парикмахерской. Так в парикмахерской висит плакат с 1914 года и на нём изображено 10 причёсок, какая понравилась - такую и заказал. После встретил знакомую, она оказывается работает парикмахером , я её сразу спросил: "а у вас есть каталок стрижек, чтобы я мог выбрать какая мне понравится?" и она на меня так посмотрела, будто я у неё спросил про тригонометрические формулы :shock: .
Я понял, что с парикмахерскими у нас в городе проблемы!

staseg Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Денис К.
Бувалий
Бувалий
Денис К.


Повідомлень : 496
Репутація : 103
Дата реєстрації : 08.11.2017

Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских   Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских EmptyНд 12 Лист 2017 - 22:25

Как-то ещё не созрел к бардершопам,побреюсь все равно лучше сам.
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских   Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских EmptyПн 13 Лист 2017 - 21:21

Уже не один год стрижет меня жена. Даже курсы специализированные закончила, вот теперь и тренируется на мне lol
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Minelay
Частий гість
Частий гість
Minelay


Повідомлень : 71
Репутація : 26
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 38
Звідки : Харьков

Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских   Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских EmptyПн 13 Лист 2017 - 21:56

Меня раньше мама всегда стригла (ножницами), но этим летом я купил машинку для подстригания. Теперь сам себя стригу, только сзади прошу подровнять.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6898
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских   Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских EmptyЧт 7 Груд 2017 - 17:41

У меня есть знакомая парикмахер.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Она приходит к нам домой, стрижет всю семью уже не один год.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Это очень удобно.Находишься в комфортной обстановке у себя дома.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Парикмахер всегда знает, как тебя подстричь.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Но главное:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских   Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских EmptyПт 8 Груд 2017 - 12:50

Как говорил жена у меня парикмахер.
На собственной шкуре знаю, не надо ругаться с парикмахером:D


Останній раз редагувалося: Just a Hobby (Вт 23 Січ 2018 - 18:03), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских   Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских EmptyВт 23 Січ 2018 - 17:09

Мою сім'ю теж обслуговує майстер (по знайомству - і їй зайва копійка, і нам не треба в дорогущий салон іти), ну це так, преамбула.

Тепер амбула - син носить бороду і на спробу відвідав барбершоп Frisor на вул. Пушкінський, залишився задоволеним - рок музика, молодий колектив, помірні ціни (чи не найнижчі в Києві на моделювання бороди)
Повернутися до початку Перейти донизу
Douglas
Новачок
Новачок
Douglas


Повідомлень : 38
Репутація : 3
Дата реєстрації : 23.05.2018
Вік : 35
Звідки : Київ

Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских   Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских EmptyСр 23 Травень 2018 - 19:35

Колись на початку 2013 року мав змогу завітати до "FIRM" одного з перших барбершопів у самому центрі столиці, на Михайлівському провулку.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Причиною наміру звернутися до "знавців свого діла", став невдалий досвід перукарських послуг "на районє", після яких ще не менше місяця треба якось з такою головою жити.

На той час "FIRM" був дуже привабливим, контркультурною новинкою, якою потрібно було скористатися, бо там точно хлопці у "темі", та знають "як треба".

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Тоді там було дійсно цікаво, працювали молоді хлопці, які дійсно вміли робити зачіски яким можна було дивуватися, звісно у позитивному сенсі цих слів.

Гарний (хоча і примітивний) інтер'єр у "дусі часу", привітлива дівчина адміністратор, яка за бажанням могла приготувати чай, каву (та навіть налити келих Jameson), чиста зала, нові сидіння, разом з яскравими засобами спрявляли приємне враження.

А тепер про деталі...

Не знаю, як зараз, тоді  це було місце зустрічей молоді "креативного класу", та відвертих нарцисів, снобів, тож коли ви не є подібною людиною, чи активним постійним клієнтом закладу, часом будете себе почувати ніяково, навіть зайвим у приміщенні.

Вартісь послуги: ~17$ як на той час так і сьогодні.

450грн на мій погляд не так вже й дешево (хоча усе звісно пізнаєтья у порівнянні).
На сьогодні мої пріорітети давно змінились, тож я б краще віддав перевегу придбанню на ці кошти брендових засобів для гоління і догляду. Бо зачіску вже декілька років роблю собі "під насадку" сам ("buzz","burr","crew","under" cut).

Також у приміщенні є у продажу різні засоби за доглядом, бренди та ціни на які визивають з першу подив, а потім сумніви.

Хто закладом зацікавився, має фінанси та час, раджу звернутися до майстра  "Анатолій Попов".

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Толік майже усе життя у цій сфері працює, приємна, позитивна людина.


Поки я вас зацікавив барбершопом "FIRM", сам зараз цікавлюсь салоном Mr. Greys на Подолі,
приваблює дуже великий ассортимент засобів для гоління, та не висока ціна послуг (стрижка - 250 гривень), бачив на сайті що обслуговують, стрижуть, бриють клієнтів дівчата, хто був, що може сказати, до кого можна звернутись за зачіскою з 80-х?

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2379
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских   Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских EmptyЧт 16 Серп 2018 - 18:00

Так вже сталося, що я вже не пацан за віком, не "хлопченя з розумними очима і чолом високим та ясним". Халепа, еге ж :-)

Тож різні експерименти з зачісками в основному вже в минулому. Останні багато років стрижуся просто - відповідно до віку, кольору і стану волосся. Фактично, відома багатьом з дитинства стрижка "под вєнґєрку".
І стрижуся я зазвичай у себе на районі за 100 +/- гривень. Є кілька дівчат, що я їх вже давно знаю, і які уявляють, як мене стригти. Та навіть якщо на когось незнайомого потрапиш, то скажеш "Так само, тільки коротше" - і все зрозуміло.

І ось одного дня прямо біля мого офісу, буквально сусідні двері, відкрився барбершоп.
І я щодня, двічі на день, проходив повз нього. І весь час думав: "Тре’ вже нарешті долучитися до нової культури підстригання".
Нарешті зважився - зайшов.

Як вірно підмітив колега Douglas, там своя специфічна атмосфера, і я дійсно відчував себе там трохи чужим.

Тим не менш, мене зустріли, всадили в крісло, хлопчик чемно запитав, що я хочу і як. Я сказав, що хай буде на його вибір, як він вважає за краще. Словом, довірився майстрові.

Хлопчик чудово стриг - акуратно, м’яко, ретельно. Щось уточняв по ходу. В кінці навіть дістав шаветку і свіжим лезом підрівняв з боків і ззаду.
Було приємно - тут нічого закинути.

Але коли він розвернув мене до дзеркала, я побачив ту саму свою "под вєнґєрку" :-)))
Тільки вже за 350 грн. :-)

Словом, я все зрозумів :-)))

З тих пір, звичайно ж, я знову стрижуся на районі.
Не тому, звичайно, що барбершоп це погано. Навпаки! Це дуже добре.
Просто в моєму випадку результат той самий, з точністю до волосинки :-)

П.С. В одній з моїх районних перукарень з’явився цікавий хлопчина-перукар. Цікавий тим, що у нього на поличці стоїть коробочка з півдюжиною різних небезпечних бритв.
Поговорити поки не було можливості. Але домовилися, що я до нього якось завітаю на стрижку-брижку з екскурсією по його бритвах.
Хто зна’, може це хтось із нас :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Olddad
Бувалий
Бувалий
Olddad


Повідомлень : 105
Репутація : 51
Дата реєстрації : 09.03.2018
Вік : 66
Звідки : Киев

Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских   Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских EmptyЧт 16 Серп 2018 - 18:39

fill пише:
...Цікавий тим, що у нього на поличці стоїть коробочка з півдюжиною різних небезпечних бритв.,

Которые уже очень давно категорически запрещены в парикмахерских в связи с борьбой со СПИДом. Я бы не рисковал :)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2379
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских   Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских EmptyЧт 16 Серп 2018 - 18:43

Olddad пише:


Которые уже очень давно категорически запрещены в парикмахерских в связи с борьбой со СПИДом. Я бы не рисковал :)

Ні-ні, він ними не користується. Тобто, не голить ними клієнтів.
Для клієнтів я бачив у нього шатвеку.
А це його колекція, для душі.
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2379
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских   Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских EmptyПт 17 Серп 2018 - 10:56

Феникс пише:
Парикмахеры любят собирать такие вещи)

Цікава колекція, реально!
У хлопця, про якого я говорив, все значно скромніше.
Але теж є що порозглядати, про що порозпитати :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Vados1980
Частий гість
Частий гість
avatar


Повідомлень : 93
Репутація : 18
Дата реєстрації : 19.02.2018
Звідки : Запорожье

Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских   Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских EmptyНд 4 Лист 2018 - 12:25

Вот только что из барбершопа, у меня есть логичный вопрос а есть ли на форуме люди, которые этим зарабатывают на жизнь? Последние два похода(В разные барберы) одно сплошное разочарование как от кривизны рук, так и от материалов и парфюмерии которую там применяют. К стрижкам претензий нет а к бритью полно.

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6898
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских   Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских EmptyНд 4 Лист 2018 - 12:31

Vados1980 пише:
одно сплошное разочарование как от кривизны рук, так и от материалов и парфюмерии которую там применяют.
Экономят на всем. Люди все равно будут ходить, сейчас это модно. Поэтому о репутации, в большинстве своем, думать не хотят.
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Vados1980
Частий гість
Частий гість
avatar


Повідомлень : 93
Репутація : 18
Дата реєстрації : 19.02.2018
Звідки : Запорожье

Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских   Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских EmptyНд 4 Лист 2018 - 14:52

Абсолютно согласен насчёт сравнения с парикмахерскими, но и цена на стрижку в несколько Раз выше. А насчёт бритья я спрашивал у барбера какие лезвия он использует, так кроме джилета, спутника и дерби он больше не знает... А для коррекции бороды достаточно пол лезвия, что не сильно ударило бы по бюджету...
PS или мы просто слишком много от них требуем и это наши проблемы

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 922
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских   Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских EmptyНд 4 Лист 2018 - 16:55

Да, профессионала еще поискать нужно, в Европе с этим получше будет, мне нравится этот барбер как работает)

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Brambul
Новачок
Новачок
Brambul


Повідомлень : 5
Репутація : 1
Дата реєстрації : 10.12.2018

Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских   Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских EmptyНд 16 Груд 2018 - 10:25

Насчёт бритья, никогда и низачто. :( .бритьё это риск порезов и это кровь, ну дальше сами знаете .....
Повернутися до початку Перейти донизу
xxtoyxx
Постоялець
Постоялець
xxtoyxx


Повідомлень : 578
Репутація : 758
Дата реєстрації : 04.11.2017
Звідки : Нікополь

Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских   Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских EmptyНд 16 Груд 2018 - 10:30

Brambul пише:
Насчёт бритья, никогда и низачто. [smiley][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] .бритьё это риск порезов и это кровь, ну дальше сами знаете .....

В больницу я Вам тогда тоже не рекомендую ложиться :)

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Brambul
Новачок
Новачок
Brambul


Повідомлень : 5
Репутація : 1
Дата реєстрації : 10.12.2018

Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских   Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских EmptyНд 16 Груд 2018 - 10:33

В больницах есть понятие стерилизация, а в стерилизации барбершопов я очень сомневаюсь... :(
Повернутися до початку Перейти донизу
xxtoyxx
Постоялець
Постоялець
xxtoyxx


Повідомлень : 578
Репутація : 758
Дата реєстрації : 04.11.2017
Звідки : Нікополь

Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских   Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских EmptyНд 16 Груд 2018 - 10:36

Brambul пише:
В больницах есть понятие стерилизация, а в стерилизации барбершопов я очень сомневаюсь... [smiley][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Как частый клиент травматологии, я оооочень сомневаюсь в стерилизации как в понятии :) а еще у меня есть сестра, у которой появился гепатит после операции. Поэтому давайте не забывать о человеческом факторе. Ответственность тут очень важна

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1183
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских Empty
ПовідомленняТема: Re: Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских   Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских EmptyНд 16 Груд 2018 - 13:25

С таким подходом нужно вообще исключить все походы в парикмахерские, тату-салоны и т.д. Чикнуть можно не только не шаветкой, но и обычными ножницами, инструментами для маникюра, да даже машинкой для стрижки волос. :)
Излишняя мнительность не менее вредна, чем излишняя беспечность.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Ваше впечатления о цирюльнях/парикмахерских
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 5Перейти до сторінки : 1, 2, 3, 4, 5  Наступний
 Схожі теми
-
» Впечатления и непосредственность восприятия
» Бальзамы (кремы) после бритья - мои впечатления
» А есть ли жизнь за ВКБ)) Ваше хобби/увлечение кроме ВКБ

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БАРБЕРШОПИ/ЦИРЮЛЬНІ-
Перейти до: