ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Клинкова бритва від майстра Роман Камлаш(Roman Kamlash) Україна

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Клинкова бритва від майстра Роман Камлаш(Roman Kamlash) Україна Empty
ПовідомленняТема: Клинкова бритва від майстра Роман Камлаш(Roman Kamlash) Україна   Клинкова бритва від майстра Роман Камлаш(Roman Kamlash) Україна EmptyЧт 14 Лип 2022 - 10:01

Вітаю, друзі! Тривалий термін володію бритвою від майстра з України Роман Камлаш. Пан Роман проживає та працює в місті Чернігів. В нього є сторінка в фейсбуці . Бритву купував по рекомендації Олександра Подоляна. Написав пану Роману в особисті в фейсбуці, вказав яка модель, розміри, мені була оголошена вартість бритви, і термін виконання. Через 20 днів приблизно, бритва була готова, я сплатив кошти і бритва поїхала до Будулая Сашка на загострення, можна було залишити заточку від Романа, як потім мені сказали, заточка в нього кльова. Так ось, отримав я бритву, і мене вразила вона своєю красою, та якісним виконанням. 
Відео можна переглянути на каналі Олександра, щоб оцінити візуальний стан бритви, її красу, оформлення.
Додам трохи ТТХ бритви
Розмір 7/8 - повна виборка
Модель Salamon
Всі бритви поставляються в таких кейсах, як на відео. Наскільки мені відомо. 
Оправа - ріг бкйвола, якщо не помиляюсь.

Перше гоління з бритвою мені сподобалось, але без вау ефекта. Голить чисто, голить дуже інформативно, в цьому плані мені бритви на вибірці більше подобаються, ніж повний клин. Поголився я декілька разів тай відклав її, не тому що погано голить, а тому що були інші бритви, які також очікували своєї черги. 
Через деякий час я знову взяв бритву, і вона мені сподобалась ще більше, ніж попереднього разу. 
Придбав я декілька французьких бритв, японську, і тривалий час користувався, ну голять класно, доволі якісно та комфортно. І тут, мені захотілось взяти бритву від Романа в роботу, і я був в повному шоці, вона комфорніша та ефективніша за бритви іменитих мануфактур. Кажу чесно, як є. З клинковими битвами теж не так просто, як і з тешками, кожна бритва голить по своєму. Це залежить від сталі, та форми клинка, ну і від рук ))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
І головне питання, - яка ціна бритви?  Коштує бритва не багато, ні мало, а 200 долларів. Але, друзі, вона того варта. Новачкам я не буду рекомендувати такі бритви, тому що можна її зіпсувати, чи взагалі повернутись на тешки, а тим хто шукає бритву на кожен день, гарну та ефективну, дуже раджу.

Ruslan, trimmer, stinger, Alexandr K, Янеж, Sauvage, romaan і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Клинкова бритва від майстра Роман Камлаш(Roman Kamlash) Україна Empty
ПовідомленняТема: Re: Клинкова бритва від майстра Роман Камлаш(Roman Kamlash) Україна   Клинкова бритва від майстра Роман Камлаш(Roman Kamlash) Україна EmptyЧт 14 Лип 2022 - 16:27

Вітаю, Ігоре.
Так, пан Роман робить дуже класні і красиві бритви. Я тебе поздоровляю з таким чудовим придбанням.
Раніше Роман виготвляв ще доміки для бритв та реміні. Я свого часу недорого прикупив у нього ремінчик з корівки.

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Клинкова бритва від майстра Роман Камлаш(Roman Kamlash) Україна Empty
ПовідомленняТема: Re: Клинкова бритва від майстра Роман Камлаш(Roman Kamlash) Україна   Клинкова бритва від майстра Роман Камлаш(Roman Kamlash) Україна EmptyЧт 14 Лип 2022 - 18:13

Ruslan пише:
Вітаю, Ігоре.
Так, пан Роман робить дуже класні і красиві бритви. Я тебе поздоровляю з таким чудовим придбанням.
Раніше Роман виготвляв ще доміки для бритв та реміні. Я свого часу недорого прикупив у нього ремінчик з корівки.
Дякую ) Хотів замовити у нього ще певну шкатулку для зберігання, але він вже не виготовляє 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Alexandr K та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
 
Клинкова бритва від майстра Роман Камлаш(Roman Kamlash) Україна
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Подскажите, что за бритва?
» Виробники Україна
» Бритва "Jawa" от Gipson
» Бритва Артефакт
» Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НЕБЕЗПЕЧНІ/КЛИНКОВІ БРИТВИ :: Небезпечні/клинкові бритви-
Перейти до: