ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.

Перейти донизу 
+91
Jeemye
Володислав
pristav22
paha
Kakoyto_paren__
supernova
all75
wakidzasi
volos
Oleksii
lefrin
Sauvage
staseg
Caonima
Armadilla
kh_fish
KHSN
РустВр
Flash212116
yehorf
andreyv1979
ditrih_
Влад Бежик
Skazo4nik
Alfed
Kitten911
ARTURIUS
vates
vicbro
Yevhen_85
egoist
Qwertyus
madgray60
Зодиак
STEEL
kruv
Kozachok
dr_vorushylo
Віталіk
volff76
Олександр Lutsk
Peshek
stinger
Андроний
by.Andrew
Daved
Volodymyr
user999
Женя
Toivo
Феникс
shavefun
razorsedge
shurick
Oleksandr U$A
Рома
fill
slonopotam
brawl
Imation
Дmитрий
alexzu37
Farikhan
AJ
NUMB
Andrewt
Саша Кавун
Сэм
trimmer
Сергій
Troto
Дмитрий2004
zabor
Mauser
Boroda88
Изотовец
Moshul
Evgen
Олександр Тернавский
Ros21
Maxim Mariupol
AndersonUA
Roman313
турист
Alter ego
StraightRazor
Denisus
Murkatavr
Ruslan
Моя Цірюльня
Стас
95 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2477
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 EmptyВт 26 Вер 2023 - 9:43

Самуїл пише:


Все сплуталось трохи... Про феніксів я і сказав що такі самі "бюджетні" як айкон)
А взагалі за відгук по пластиковим дякую(на форумі тему по феніксам не знайшов), хоча я б принципово їх ніколи не взяв, якою б назвою вони свій матеріал не називали, це оверпрайс за лиття з пластику, імхо, хоча дизайн цікавий

Тепер розібралися :-)

Щодо айкон, то Ігор вже писав, що на форумі Стетхем продає такий по дуже приємній ціні.
В самого руки чешуться взяти, але я - кремЕнь :-)

А в загальному випадку айкон дійсно не з бюджетних.

Пару недорогих моделей я вище називав.
Ще недорогі сланти є у Yaqi і, здається, у DS Cosmetic. Але пишуть, що вони зленькі.

І, сказати по правді, нічого іншого на думку більше не спадає.

Yura_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 EmptyВт 26 Вер 2023 - 9:58

fill пише:


Пару недорогих моделей я вище називав.
Ще недорогі сланти є у Yaqi і, здається, у DS Cosmetic. Але пишуть, що вони зленькі.


шаветка менее агрессивна чем яки слант

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2477
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 EmptyВт 26 Вер 2023 - 10:00

trimmer пише:


шаветка мягче чем яки слант

О, тоді б я точно такий слант не розглядав - ну його нафіг голитися весь час на стрьомі :-)

trimmer, Kitten911, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 EmptyВт 26 Вер 2023 - 11:07

fill пише:


О, тоді б я точно такий слант не розглядав - ну його нафіг голитися весь час на стрьомі :-)
 Ну почему же сразу на стрёме, шаветка впринцыпе очень магкий инструмент, прорезаться достаточно сложно, не знаю почему на форумах новичков ними запугивают
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2477
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 EmptyВт 26 Вер 2023 - 11:16

creativeresponse пише:

 Ну почему же сразу на стрёме, шаветка впринцыпе очень магкий инструмент, прорезаться достаточно сложно, не знаю почему на форумах новичков ними запугивают

Тут виключно мій досвід :-)
Для мене шаветка стрьомнувата. Один час був трохи піднабив на неї руку, але все одно поголитись нею на розслабоні не виходило. Ну й так, щоб чогось не коцнути, то лічені рази були

creativeresponse Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 EmptyВт 26 Вер 2023 - 11:19

fill пише:


Тут виключно мій досвід :-)
Для мене шаветка стрьомнувата. Один час був трохи піднабив на неї руку, але все одно поголитись нею на розслабоні не виходило. Ну й так, щоб чогось не коцнути, то лічені рази були
А какая щаветка была?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2477
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 EmptyВт 26 Вер 2023 - 11:23

creativeresponse пише:

А какая щаветка была?

The Bluebeards Revenge.
Як на фото.

Були й інші, але ними я буквально по 2-3 рази голився, можна не зважати.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

creativeresponse Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 EmptyВт 26 Вер 2023 - 11:33

fill пише:


The Bluebeards Revenge.
Як на фото.

Були й інші, але ними я буквально по 2-3 рази голився, можна не зважати.

 Я с Parker, начинал, вроде бы просто держатели для лезвий но мне показался проще в бритье чем blue beards, хотя может это было на психологическом уровне ибо качество blue beards не понравилось с первых секунд как взял ее в руки
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2477
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 EmptyВт 26 Вер 2023 - 11:52

creativeresponse пише:

 Я с Parker, начинал, вроде бы просто держатели для лезвий но мне показался проще в бритье чем blue beards, хотя может это было на психологическом уровне ибо качество blue beards не понравилось с первых секунд как взял ее в руки

У The Bluebeards Revenge замок паркерівського типу. Він простий і надійний, це був мій основний критерій при виборі першої шаветки. Але тоді я взяв пакистанську M.B bar з ручкою за рога буйвола.
Красива штука, але ручка важкувата.
Коли потримав в руках The Bluebeards Revenge, зрозумів, що вона краще лежить в руках і буде зручнішою в роботі. При нагоді десь взяв по акції. Якість для мене достатня, якщо зважити на частоту використання.

Були ще шаветки із замком типу кліпса. Прикольно.
Ще була турецька Ali Biyukli (вона ж Sedef). Теж прикольно, але заморочлива система установки леза.

Згодом усі роздав/продав. Лишив тільки The Bluebeards Revenge і шаветку під SE леза у формі камісорі.
Останню - більше, як сувенір :-)

Ruslan та creativeresponse Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 EmptyВт 26 Вер 2023 - 12:04

fill пише:


У The Bluebeards Revenge замок паркерівського типу. Він простий і надійний, це був мій основний критерій при виборі першої шаветки. Але тоді я взяв пакистанську M.B bar з ручкою за рога буйвола.
Красива штука, але ручка важкувата.
Коли потримав в руках The Bluebeards Revenge, зрозумів, що вона краще лежить в руках і буде зручнішою в роботі. При нагоді десь взяв по акції. Якість для мене достатня, якщо зважити на частоту використання.

Були ще шаветки із замком типу кліпса. Прикольно.
Ще була турецька Ali Biyukli (вона ж Sedef). Теж прикольно, але заморочлива система установки леза.

Згодом усі роздав/продав. Лишив тільки The Bluebeards Revenge і шаветку під SE леза у формі камісорі.
Останню - більше, як сувенір :-)
Навіщо оце цікаво так розповідати, в мене ж тільки жаба задушила хом'яка переконавши що я не захочу витрачати час на звикання до шаветки hmm

stanislav-q та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2477
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 EmptyВт 26 Вер 2023 - 12:08

Самуїл пише:

Навіщо оце цікаво так розповідати, в мене ж тільки жаба задушила хом'яка переконавши що я не захочу витрачати час на звикання до шаветки hmm

Та маю невеличкий контрактик з виробниками шаветок - треба відробляти :-)))

Ruslan, Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 EmptyВт 26 Вер 2023 - 12:15

fill пише:
Та маю невеличкий контрактик з виробниками шаветок - треба відробляти :-)))
Не треба нам тут розповідати... В тебе кілька різних контрактів ще з артизанами, виробниками бритв, тощо. І це тіки з того, що ми здогадуємось.

ARTURIUS, Kitten911 та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2477
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 EmptyВт 26 Вер 2023 - 12:18

Ruslan пише:

Не треба нам тут розповідати... В тебе кілька різних контрактів ще з артизанами, виробниками бритв, тощо. І це тіки з того, що ми здогадуємось.

Нє, ну так то інші контракти.
Мене ж лише про шаветки питали :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 EmptyВт 26 Вер 2023 - 12:20

creativeresponse пише:

 Ну почему же сразу на стрёме, шаветка впринцыпе очень магкий инструмент, прорезаться достаточно сложно, не знаю почему на форумах новичков ними запугивают
Ну не то чтобы мягкий, но я когда перешёл на шаветку, забыл что такое скребуще-тянущий эффект, присущий многим агрессивным тэшкам. 
Положил на максимально острый угол, почти плашмя и погнал, щетина срезается очень комфортно.

Ruslan, fill, creativeresponse та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 EmptyПт 10 Лист 2023 - 15:10

Всім доброго дня, була така думка що може щось нове спробувати, слант наприклад, і тут я задумався а який, з відкритою чи закритою головою... Не дуже розумію конструктив відкритої голови, в руках її не тримав жодного разу, а в гуглі схем нормальних не знайшов, так от питання - лезо повінстю притискається до зубів, аж до ріжучої кромки чи є зазор? В першому варіанті виходить що голити вона буде лише між зубців а в другому взагалі не розумію принципову відмінність від закритої окрім відведення піни -_-
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2477
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 EmptyПт 10 Лист 2023 - 16:22

Як я розумію, поняття gap характерне саме для бритв з закритою головою.
У гребінки ж дійсно плита лежить на плиті. Мінімальний гап там є, але ним можна знехтувати.

Голить закрита голова все ж таки не в проміжку між зубцями, а всією кромкою. Вона наче нависає над нижньою плитою, а зубці - то більше направляючі для щетини.

Ось фото Fatip Piccolo з вставленим лезом, на ньому цей момент видно:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

stanislav-q, Yura_, all75 та Летто Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 EmptyПт 10 Лист 2023 - 18:00

fill пише:
Як я розумію, поняття gap характерне саме для бритв з закритою головою.
У гребінки ж дійсно плита лежить на плиті. Мінімальний гап там є, але ним можна знехтувати.

Голить закрита голова все ж таки не в проміжку між зубцями, а всією кромкою. Вона наче нависає над нижньою плитою, а зубці - то більше направляючі для щетини.

Ось фото Fatip Piccolo з вставленим лезом, на ньому цей момент видно:


Дякую за візуалізацією, судячи з неї лезо не зовсім на гребні лежить(виходить гап всеж є)
А як ця різниця на практиці проявляється ?
(Я розумію що питання мабуть сто разів задавалось, але на багатьох ресурсах просто пишуть - "відкрита голова агресивніша", як і чому вже не зазначають)


Останній раз редагувалося: Самуїл (Пт 10 Лист 2023 - 18:08), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2477
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 EmptyПт 10 Лист 2023 - 18:07

Самуїл пише:


Дякую за візуалізацією, судячи з неї лезо не зовсім на гребні лежить(виходить гап всеж є)
А як ця різниця на практиці проявляється ?

Від бритви залежить.

В загальному випадку, відкрита голова голить наче щільніше. Таке враження, що вона більше притискається до шкіри.

У закритої ж є планка безпеки. Вона наче прогинає шкіру всередину, і таке враження, що між лезом і шкірою є якийсь проміжок.

Це все лише намагання словами описати свої відчуття. З точки зору фізики це може не мати жодного сенсу :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 EmptyПт 10 Лист 2023 - 18:23

fill пише:


Від бритви залежить.

В загальному випадку, відкрита голова голить наче щільніше. Таке враження, що вона більше притискається до шкіри.

У закритої ж є планка безпеки. Вона наче прогинає шкіру всередину, і таке враження, що між лезом і шкірою є якийсь проміжок.

Це все лише намагання словами описати свої відчуття. З точки зору фізики це може не мати жодного сенсу :-)

Воно повинно б було мати сенс з точку зору фізики, бо для чогось ж вигадали закриту голову.
Ну от дивіться, закрита голова торкається до шкіри трьома точками, плитою, гардою і лезом(бо в леза є виліт) виходить, така собі дуга з натягнутої шкіри посередині якої лезо. І у відкритої голови виходить так само, тільки третьою точкою зубці, які хіба ще можуть протискати шкіру між себе. Можливо різниця пов'язана не з самою формою а з тим що гарда має більший виліт та інший кут по відношенню до леза
Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 EmptyПт 10 Лист 2023 - 18:34

fill пише:


Від бритви залежить.

В загальному випадку, відкрита голова голить наче щільніше. Таке враження, що вона більше притискається до шкіри.

У закритої ж є планка безпеки. Вона наче прогинає шкіру всередину, і таке враження, що між лезом і шкірою є якийсь проміжок.

Це все лише намагання словами описати свої відчуття. З точки зору фізики це може не мати жодного сенсу :-)
Якщо гарда дійсно має виліт набагато далі ніж зубці то змінивши кут на надто тупий ми впремося в гарду, але для чого така форма а не просто довші зубці тоді не зрозуміло unknown
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 EmptyПт 10 Лист 2023 - 19:41

Самуїл пише:


Воно повинно б було мати сенс з точку зору фізики, бо для чогось ж вигадали закриту голову.
Ну от дивіться, закрита голова торкається до шкіри трьома точками, плитою, гардою і лезом(бо в леза є виліт) виходить, така собі дуга з натягнутої шкіри посередині якої лезо. І у відкритої голови виходить так само, тільки третьою точкою зубці, які хіба ще можуть протискати шкіру між себе. Можливо різниця пов'язана не з самою формою а з тим що гарда має більший виліт та інший кут по відношенню до леза

Есть головы и без вылета лезвия, есть даже с отрицательным вылетом. 
Есть ещё головы в двух модификациях, открытая и закрытая, которые абсолютно идентичны по геометрии. 
Есть открытые с абсолютно дичайшим гапом, а есть открытые у которых лезвие практически лежит на гребëнке. 
На эту тему можно рассуждать очень долго, тут как по мне, каждому своё, пока не попробуешь не узнаешь.
Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 EmptyПт 10 Лист 2023 - 20:32

trimmer пише:


Есть головы и без вылета лезвия, есть даже с отрицательным вылетом. 
Есть ещё головы в двух модификациях, открытая и закрытая, которые абсолютно идентичны по геометрии. 
Есть открытые с абсолютно дичайшим гапом, а есть открытые у которых лезвие практически лежит на гребëнке. 
На эту тему можно рассуждать очень долго, тут как по мне, каждому своё, пока не попробуешь не узнаешь.
А можна конкретні приклади "без вильота і менше" ? scratch_one-s_head
Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 EmptyСб 11 Лист 2023 - 22:28

Так як відповіді скоріш за все не буде, і я ще не побіг пробувати всі бритви, є ще запитання по конструкції слантів. Чи враховують виробники нерівномірний виліт леза чи зазвичай плити з рівновіддаленими кутами і цим параметром нехтують?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2477
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 EmptyСб 11 Лист 2023 - 22:47

Самуїл пише:
Так як відповіді скоріш за все не буде, і я ще не побіг пробувати всі бритви, є ще запитання по конструкції слантів. Чи враховують виробники нерівномірний виліт леза чи зазвичай плити з рівновіддаленими кутами і цим параметром нехтують?

Можу заслати на тест слант і опен комб - роздивишся, розмацаєш, зробиш свої висновки :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 149
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 33 EmptyСб 11 Лист 2023 - 22:49

В Татара Масамуне -від'ємна експозиція (виліт) леза.

Самуїл Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.
Повернутися до початку 
Сторінка 33 з 34Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Наступний
 Схожі теми
-
» Підробки в світі голярської косметики та аксесуарів
» Определение/поиск голов для станка
» Нужна ваша помощь!
» Прошу помощь зала
» Бритьё в особо травмоопасных местах. Есть вопросы.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ДЛЯ НОВАЧКІВ, ОБМІН ДОСВІДОМ-
Перейти до: