ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Вопрос по агресивности станков

Перейти донизу 
+6
ARTURIUS
trimmer
ditrih_
Олександр Lutsk
egoist
KHSN
10 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 749
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Вопрос по агресивности станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Вопрос по агресивности станков   Вопрос по агресивности станков - Сторінка 2 EmptyПт 7 Квіт 2023 - 22:02

Я не понимаю в современных бритвах. Моя самая молодая 70-и летний юбилей отпраздновала. Самые древние 1909-го года выпуска. Это я о DE, а есть и SE 1890х. Того Артуру и написал, как Вы говорили за Роквел
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Вопрос по агресивности станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Вопрос по агресивности станков   Вопрос по агресивности станков - Сторінка 2 EmptyПт 7 Квіт 2023 - 22:12

Windigo пише:
Я не понимаю в современных бритвах. Моя самая молодая 70-и летний юбилей отпраздновала. Самые древние 1909-го года выпуска. Это я о DE, а есть и SE 1890х. Того Артуру и написал, как Вы говорили за Роквел
Ого круть, если не сложно можете сказать модели и бренды ваших екземпляров, очень интересно, можно в личку если этот thread(не знаю как на русском сказать) не совсем уместен для этого

Windigo Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 749
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Вопрос по агресивности станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Вопрос по агресивности станков   Вопрос по агресивности станков - Сторінка 2 EmptyПт 7 Квіт 2023 - 22:20

Ок, могу, есть профиль и на англоязычном B&B у меня. Пишите в ЛС мне свой номер. Скину фото и видео. Пример моего станка. Вернее уже Артура.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2837
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Вопрос по агресивности станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Вопрос по агресивности станков   Вопрос по агресивности станков - Сторінка 2 EmptyПт 7 Квіт 2023 - 22:37

Windigo пише:
Я міг би порадити Gillette New для початку, або його аналог як Ви казали Роквелл на 4 пластині. 
Gillette New і Rockwell це взагалі, як на мене різні бритви. В своєму порівнянні я висказав приблизну агресивність бритви по відчуттям, але не характер гоління. 
Gillette комфортний, але дуже ефективний. В ньому і є те поєднання ефективності та комфорту якого немає в багатьох інших бритвах. При цьому у бритви, на відміну від Rockwell є свій харизматичний, витончений характер чи почерк. У Rockwell теж є свій характер, але він якийсь "дубовий, тракторний, начебто комбайном голишся".

Це мої особисті відчуття, у когось може бути по іншому, або навіть протилежно навпаки.)

Акулов, creativeresponse та Windigo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 749
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Вопрос по агресивности станков - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Вопрос по агресивности станков   Вопрос по агресивности станков - Сторінка 2 EmptyПн 10 Квіт 2023 - 17:08

Від вінтажних бритв щетина росте довше. Колись з цим було сурово. Тому краще усіляких r41 на мій погляд. Проте Тех мягкий, но при цьому ефективний. На 4,5-5 по шкалі його ставлю. Навіть так. Агресія 4, а ефект 5 може 5,5. Нев субьективно даю 7,5 або 8. Олд 20 з 10 можливих. Це все приватна думка людини з рідкою щетиною, і не факт що ваша думка буде такою ж. Просто погляд в темі що дасть реально хороший результат.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Вопрос по агресивности станков
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
 Схожі теми
-
» Вопрос по дезинфекции станков б/у
» Хранение т-образных станков
» Оценка агрессивности бритвенных станков
» О скольжении бритвенных станков
» Таблица относительной агрессивности станков!

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ДЛЯ НОВАЧКІВ, ОБМІН ДОСВІДОМ-
Перейти до: