ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!

Перейти донизу 
+9
amadeus
Alex
РейзорД
Chorniy72
Стас
STEEL
Ruslan
Евгений
Roman313
13 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
АвторПовідомлення
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! Empty
ПовідомленняТема: Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!   Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! EmptyЧт 8 Бер 2018 - 22:40

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Іспанський інтернет магазин Yourshaving.com

Магазин багатьом камрадам відомий і не новий, про нього не одноразово згадувалося на нашому форумі, Yourshaving.com має в наявності досить великий асортимент продукції для вологого гоління і не тільки по хороших цінах. Єдине зауваження, що потрібно самому контролювати, щоб не додати засоби, які містять спирт в замовлення,  на даний момент неможливо доставити алкогольні лосьйони після гоління з Іспанії в Україну, це стосується усіх іспанських і не тільки інтернет магазинів, система його сформує, кошти спише, а замовлення швидше за все застряне на митниці і буде там доки ви не зрозумієте це і не сконтактуєтесь з власником Jose Luis в простонароді Хосе. Останній правда вирішує це повернення товару сам, і взагалі оперативно вирішує можливі труднощі при роботі з його магазином. Доставка в Україну коштує адекватні гроші і що важливо магазин автоматично віднімає від ціни товару ТАХ у розмірі 15% при замовленнях в Україну!

Сьогодні Хосе запропонував відкрити спеціальний ваучер з назвою нашого форуму, який надає знижку 10% всім форумчанам на весь перелік товару в його магазині, і оперативно зробив це Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! 3387126096

"Voucher now [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Works !"

При замовленні в поле Voucher вписуємо shaveua.com і насолоджуємося знижкою!
Всім вдалих покупок!


Останній раз редагувалося: Roman313 (Чт 15 Бер 2018 - 12:38), всього регувалося 4 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Евгений
Частий гість
Частий гість
Евгений


Повідомлень : 95
Репутація : 45
Дата реєстрації : 05.12.2017
Вік : 39
Звідки : Харьков

Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! Empty
ПовідомленняТема: Re: Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!   Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! EmptyЧт 8 Бер 2018 - 23:35

Отличная новость!!

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6964
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! Empty
ПовідомленняТема: Re: Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!   Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! EmptyПт 9 Бер 2018 - 6:11

Roman313 респект!
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! Empty
ПовідомленняТема: Re: Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!   Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! EmptyПт 9 Бер 2018 - 18:31

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Тест драйв :D
Як тільки ми вибираємо країну доставки Україна та вписуємо shaveua.com в поле Voucher (позначено на малюнку 1) отримуємо знижку 10% від суми замовлення (позначено на малюнку 2), яка в два рази перевищує вартість доставки в Україну (позначено на малюнку 3), тобто інакши кажучи, при замовлені товару на 60 Євро, форумна знижка покриває доставку товару в Україну, зі збільшенням суми замовлення - починаємо заробляти lol
Ну і звичайно ТАХ=0 (позначено на малюнку 4) Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! 3387126096
Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 695
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! Empty
ПовідомленняТема: Re: Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!   Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! EmptyПт 9 Бер 2018 - 18:59

Категорически рекомендую этот магазин! Вдвойне приятно, что у нашего форума своя скидка появилась. Продублирую свой отзыв от 12 февраля 2018 из другой темы (если как-то  нарушаю правила, пардоньте):

STEEL пише:
Испанский магазин бритвенных ништяков Yourshaving.com

Магазинчик небольшой, но цены хорошие. Хозяина магазина зовут Хосе, он очень отзывчивый и заботится о своём клиенте. Доставка только с треком, оплатить можно через пейпал или на карту. VAT вычитается (цену с налогом вы не увидите, т.к. сайт определяет местоположение по IP-адресу и сразу показывает актуальный прайс).  Раньше спирт слал, сейчас я не знаю (если написать, должен ответить по этому поводу). Об этом магазине читал исключительно положительные отзывы, хозяин всегда готов выслать/компенсировать разбитую бутылку или недоложенный по ошибке товар.
Расскажу немного о моём заказе. Оплату сделал в 9 вечера по Киеву. В час ночи уже пришёл на почту трек-номер (возможно, он и генерируется автоматически, но тем не менее, оперативность обработки заказа радует). За 13 дней посылка дошла из Тарифа (провинция Кадис, Испания) в моё местное отделение почты. Посылку забрал на 14 день с момента заказа. Знал что в каждую посылку Хосе ложит подарок, ну и ожидал что-то интересное от него. Был не разочарован - он подарил мне 27 половинок лезвий Шарк :)
Могу ли я его рекомендовать? Естественно! Разумные цены на товар и доставку, клиентоориентированность, оперативность в отправке и каждый раз ожидание какого-то сюрприза от Хосе не оставят вас равнодушными к этому магазину.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6964
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! Empty
ПовідомленняТема: Re: Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!   Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! EmptyСб 10 Бер 2018 - 9:27

Еще раз Роману благодарочка.
Это уже реальные перспективы на недорогие закупки.
Предлагаю, кто будет собираться делать заказ в этом магазине (или в другом зарубежном магазине) вывешивать объявление (нужно подумать в каком разделе). И давать время для желающих присоединиться, к примеру 3-5 дней, обсуждаемо.
Выгодно будет однозначно. Плюс помощь тем, кто опасается или не умеет работать с зарубежными магазинами.
Ребята, как вам такое предложение? Давайте обсудим, что-то подкорректируем и будем работать.
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! Empty
ПовідомленняТема: Re: Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!   Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! EmptyСб 10 Бер 2018 - 9:37

Поддерживаю, хорошая мысль.
Раздел думаю этот можно оставить (МАГАЗИНЫ БРИТВЕННОЙ КОСМЕТИКИ И АКСЕССУАРОВ), только тему новую создать.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6964
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! Empty
ПовідомленняТема: Re: Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!   Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! EmptyСб 10 Бер 2018 - 9:45

Да, с разделом полностью согласен. Давайте придумаем такое название темы, чтобы сразу было понятно - народ собрался прошвырнуться по магазинам :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! Empty
ПовідомленняТема: Re: Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!   Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! EmptyСб 10 Бер 2018 - 9:48

Я б і тему цю залишив, а як буде перше колективне замовлення просто переіменував
"Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com".
Аргументація: інформація про форумуну знижку буде в топі і весь час буде "аппатися", а це стимулюючий і достатній фактор для інших інтернет магазинів(а знаю на 100%, що багато з них, зокрема українських, є зареєстровані на нашому форумі) піти стежиною форумної знижки яку протоптав першим Yourshaving.com.


Останній раз редагувалося: Roman313 (Сб 10 Бер 2018 - 9:52), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6964
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! Empty
ПовідомленняТема: Re: Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!   Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! EmptyСб 10 Бер 2018 - 9:49

:97:
Повернутися до початку Перейти донизу
Chorniy72
Частий гість
Частий гість
avatar


Повідомлень : 50
Репутація : 24
Дата реєстрації : 06.12.2017
Вік : 51
Звідки : Харьков

Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! Empty
ПовідомленняТема: Re: Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!   Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! EmptyНд 11 Бер 2018 - 7:34

Хорошая новость, Роману большое спасибо!!! Я поддерживаю идею коллективного заказа.
Повернутися до початку Перейти донизу
РейзорД
Новачок
Новачок
avatar


Повідомлень : 19
Репутація : 3
Дата реєстрації : 22.02.2018
Звідки : Днепр

Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! Empty
ПовідомленняТема: Re: Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!   Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! EmptyНд 11 Бер 2018 - 20:55

Также поддержу идею коллективного заказа. Только осталось определиться со сроками, как и когда всем удобно и комфортно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 511
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! Empty
ПовідомленняТема: Re: Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!   Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! EmptyПн 12 Бер 2018 - 20:30

С одной стороны коллективная закупка выгодна, особенно недорогих вещей, заказываемых из интереса. С другой - действует ограничение на получение таких посылок без уплаты пошлины и НДС - 150 евро. Это тоже нужно учитывать при формировании заказа.
Повернутися до початку Перейти донизу
amadeus
Бувалий
Бувалий
amadeus


Повідомлень : 160
Репутація : 32
Дата реєстрації : 04.03.2018
Звідки : Львів

Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! Empty
ПовідомленняТема: Re: Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!   Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! EmptyВт 13 Бер 2018 - 1:08

Недавно говорив із Хосе, шкода, що не висилає спирт((( , а колективна закупка - я за, тільки цікавить час і дата)
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! Empty
ПовідомленняТема: Re: Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!   Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! EmptyЧт 15 Бер 2018 - 12:37

"Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com":

Хочу придбати набір Мило+Афтешейв в цьому магазині тому хто що придивився можемо зробити це колективно. Умови пропоную настунні:
- час збору замовлення до обіду 12:00 неділі 18 березня;
- загальна вартість замовлення не враховуючи доставку не повинна перевищувати 150 євро(на 36 євро моє замовлення тому залишок становить 114 євро);
- доставку ділимо на кількість людей, що заказали;
- я оплачую все замовлення і всі компенсують мені гривню (товар-10% форумної знижки+своя частина доставки) на картку приватбанку;
- відправлю товар за Ваш рахунок Новою Почтою;
- оскільки виникає ризик пошкодження товару Новою Почтою, я при отриманні перегляну весь товар на предмет пошкоджень, виставлю фото, після відправки Новою Почтою притензії до Хосе не приймаються(з Новою Почтою у випадку виявлення пошкодження вирішуєте всі питання самі);
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6964
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! Empty
ПовідомленняТема: Re: Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!   Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! EmptyЧт 15 Бер 2018 - 12:42

Роман, при отправке Новой Почтой обязательно страхуй посылку на полную стоимость товара. Это такие су нехорошие люди там попадаются...
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! Empty
ПовідомленняТема: Re: Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!   Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! EmptyЧт 15 Бер 2018 - 12:44

Ruslan пише:
Роман, при отправке Новой Почтой обязательно страхуй посылку на полную стоимость товара. Это такие су нехорошие люди там попадаются...

Це як отримувач захоче йому за це платити і ризик несе теж він :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! Empty
ПовідомленняТема: Re: Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!   Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! EmptyЧт 15 Бер 2018 - 14:38

Roman313 пише:
"Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com":

Хочу придбати набір Мило+Афтешейв в цьому магазині тому хто що придивився можемо зробити це колективно. Умови пропоную настунні:
- час збору замовлення до обіду 12:00 неділі 18 березня;
- загальна вартість замовлення не враховуючи доставку не повинна перевищувати 150 євро(на 36 євро моє замовлення тому залишок становить 114 євро);
- доставку ділимо на кількість людей, що заказали;
- я оплачую все замовлення і всі компенсують мені гривню (товар-10% форумної знижки+своя частина доставки) на картку приватбанку;
- відправлю товар за Ваш рахунок Новою Почтою;
- оскільки виникає ризик пошкодження товару Новою Почтою, я при отриманні перегляну весь товар на предмет пошкоджень, виставлю фото, після відправки Новою Почтою притензії до Хосе не приймаються(з Новою Почтою у випадку виявлення пошкодження вирішуєте всі питання самі);

Однозначно буду участвовать.
Надо определиться.

Повернутися до початку Перейти донизу
Chorniy72
Частий гість
Частий гість
avatar


Повідомлень : 50
Репутація : 24
Дата реєстрації : 06.12.2017
Вік : 51
Звідки : Харьков

Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! Empty
ПовідомленняТема: Re: Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!   Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! EmptyПт 16 Бер 2018 - 6:48

Роман я присоединяюсь к заказу, хочу приобрести Fatip Grande Nickel [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Если я правильно понял стоимость на сайте 15,5 евро - 10%=13,95 евро я оплачиваю вам за товар + доставка от Хосе которую разбросаем на участвующих в заказе и я оплачиваю доставку на НП. Всё верно?
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! Empty
ПовідомленняТема: Re: Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!   Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! EmptyПт 16 Бер 2018 - 9:48

Так, все вірно :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Chorniy72
Частий гість
Частий гість
avatar


Повідомлень : 50
Репутація : 24
Дата реєстрації : 06.12.2017
Вік : 51
Звідки : Харьков

Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! Empty
ПовідомленняТема: Re: Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!   Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! EmptyПт 16 Бер 2018 - 11:35

Ок. Рома спасибо, заказываем!
Повернутися до початку Перейти донизу
docker2770
Частий гість
Частий гість
docker2770


Повідомлень : 55
Репутація : 6
Дата реєстрації : 05.01.2018
Звідки : Одесса

Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! Empty
ПовідомленняТема: Re: Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!   Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! EmptyПт 16 Бер 2018 - 11:37

Роман хочу сделать заказ, лезвия feather super professional blade-20 цена сайта 11.20евро.Спасибо.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! Empty
ПовідомленняТема: Re: Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!   Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! EmptyПт 16 Бер 2018 - 11:53

docker2770 пише:
Роман хочу сделать заказ, лезвия feather super professional blade-20 цена сайта 11.20евро.Спасибо.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Це ці правильно я зрозумів?
Повернутися до початку Перейти донизу
docker2770
Частий гість
Частий гість
docker2770


Повідомлень : 55
Репутація : 6
Дата реєстрації : 05.01.2018
Звідки : Одесса

Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! Empty
ПовідомленняТема: Re: Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!   Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! EmptyПт 16 Бер 2018 - 14:48

Роман все верно.Спасибо.
Повернутися до початку Перейти донизу
турист
Бувалий
Бувалий
турист


Повідомлень : 223
Репутація : 99
Дата реєстрації : 16.12.2017

Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! Empty
ПовідомленняТема: Re: Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!   Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com! EmptyПт 16 Бер 2018 - 20:45

Roman313 , у складі обраного Вами афтешейву є "alcohol denat, benzyl alcohol" , також заявлено "we use vegetable origin alcohol".

Як щодо заборони на пересилку?
:?:
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Колективне замовлення! Форумна знижка! Yourshaving.com!
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 2Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: МАГАЗИНИ ГОЛЯРСЬКОЇ КОСМЕТИКИ ТА АКСЕСУАРІВ-
Перейти до: