ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Стоит ли брать muhle rocca r95?

Перейти донизу 
+14
Caonima
Мальцев Сергей
Nils
ARTURIUS
KRuslan
andreyv1979
egoist
fill
Олександр Lutsk
ditrih_
romaan
Kitten911
razorsedge
cremator
18 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3519
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стоит ли брать muhle rocca r95?   Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 EmptyПт 17 Груд 2021 - 22:22

Скажите пожалуйста rocca r94-95-96 отличаются только цветами и ручками, голова одинаковая по геометрии?
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 605
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стоит ли брать muhle rocca r95?   Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 EmptyПт 17 Груд 2021 - 22:26

должна быть одинаковая)
Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стоит ли брать muhle rocca r95?   Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 EmptyПт 17 Груд 2021 - 23:56

Kitten911 пише:
Скажите пожалуйста rocca r94-95-96 отличаются только цветами и ручками, голова одинаковая по геометрии?
ці лише ручками, але є відмінності по версіям - їх щонайменше 3 чи 4 і останні трошки якісніші у виконанні за попередні.

egoist, Kitten911 та Nils Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 298
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стоит ли брать muhle rocca r95?   Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 EmptyПт 17 Груд 2021 - 23:57

Отличия только в ручках. Ручка есть в четырёх версиях.
R96 jet

egoist та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2837
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стоит ли брать muhle rocca r95?   Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 EmptyСб 18 Груд 2021 - 9:29

KRuslan пише:
Рокка будет эффективнее чем 1,18 Старт однозначно
Скажите, а по комфорту как? Агрессивная при своей эффективности по ощущениям или мягко идёт?

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
KRuslan
Постоялець
Постоялець
KRuslan


Повідомлень : 625
Репутація : 129
Дата реєстрації : 02.03.2019
Звідки : Киев

Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стоит ли брать muhle rocca r95?   Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 EmptyСб 18 Груд 2021 - 9:43

ARTURIUS пише:
KRuslan пише:
Рокка будет эффективнее чем 1,18 Старт однозначно
Скажите, а по комфорту как? Агрессивная при своей эффективности по ощущениям или мягко идёт?
По комфорту Рокка близко к Старту. На первых сеансах с ней возможен вариант скрытой агрессии. Но с опытом пользования это должно уйти.
В любом случаи эффективность Рокки на высоком уровне и тот кто укротит элемент скрытой агрессии будет получать удовольствие от пользования

razorsedge, andrew_ADK, egoist, ARTURIUS, andreyv1979, Kitten911 та Nils Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Мальцев Сергей
Бувалий
Бувалий
Мальцев Сергей


Повідомлень : 139
Репутація : 1
Дата реєстрації : 16.05.2021
Вік : 52
Звідки : Кривой Рог

Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стоит ли брать muhle rocca r95?   Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 EmptyПн 20 Груд 2021 - 14:54

Позвольте поставить точку в дискуссии.Rocca однозначно красавчик на лезвиях Спутник,обкатанно.Станок информативный и только Спутник,наслаждайтесь у кого есть.А вот Старт 1.18 мягок агрессивен не информативен,работает со всеми лезвиями которые я ставил,просто ест всё.Но напоминаю о не информативности,что бы сберечь эпидермис.

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Мальцев Сергей
Бувалий
Бувалий
Мальцев Сергей


Повідомлень : 139
Репутація : 1
Дата реєстрації : 16.05.2021
Вік : 52
Звідки : Кривой Рог

Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стоит ли брать muhle rocca r95?   Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 EmptyПн 20 Груд 2021 - 15:00

Kitten911 пише:
Всем спасибо, Рокка нашлась!
Попробуй на Rocca лезвия Спутник,продаются в сети магазинов Ева или Prostor.
Повернутися до початку Перейти донизу
romaan
Бувалий
Бувалий
romaan


Повідомлень : 363
Репутація : 72
Дата реєстрації : 26.03.2020
Звідки : Kyiv

Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стоит ли брать muhle rocca r95?   Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 EmptyПн 20 Груд 2021 - 15:31

Мальцев Сергей пише:
Позвольте поставить точку в дискуссии.Rocca однозначно красавчик на лезвиях Спутник,обкатанно.Станок информативный и только Спутник,наслаждайтесь у кого есть.А вот Старт 1.18 мягок агрессивен не информативен,работает со всеми лезвиями которые я ставил,просто ест всё.Но напоминаю о не информативности,что бы сберечь эпидермис.
  это вы для себя лично точку в дискусси поставили  :D у всех разная кожа и щетина, так что лезвия тоже будут подходить по разному
Повернутися до початку Перейти донизу
Мальцев Сергей
Бувалий
Бувалий
Мальцев Сергей


Повідомлень : 139
Репутація : 1
Дата реєстрації : 16.05.2021
Вік : 52
Звідки : Кривой Рог

Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стоит ли брать muhle rocca r95?   Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 EmptyПн 20 Груд 2021 - 16:01

romaan пише:
Мальцев Сергей пише:
Позвольте поставить точку в дискуссии.Rocca однозначно красавчик на лезвиях Спутник,обкатанно.Станок информативный и только Спутник,наслаждайтесь у кого есть.А вот Старт 1.18 мягок агрессивен не информативен,работает со всеми лезвиями которые я ставил,просто ест всё.Но напоминаю о не информативности,что бы сберечь эпидермис.
  это вы для себя лично точку в дискусси поставили  :D у всех разная кожа и щетина, так что лезвия тоже будут подходить по разному
Попробуйте,это не только моё мнение,я был сразу разочарован в Rocca,но мне подсказали о Спутнике
,и я был очень приятно удивлен.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3519
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стоит ли брать muhle rocca r95?   Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 EmptyПн 20 Груд 2021 - 16:37

Спутник входят в мой топ - 3 и все новые станки я только на спутнике тестирую первый раз, потом уже как пойдет но назвать старт 1,18 не информативным станком у меня язык бы не повернулся, там и лезвие чувствуется и навредить себе им можно только осознанно, он агрессивный но при этом мягкий но и с информативностью как по мне у него все хорошо, ИМХО.
Повернутися до початку Перейти донизу
romaan
Бувалий
Бувалий
romaan


Повідомлень : 363
Репутація : 72
Дата реєстрації : 26.03.2020
Звідки : Kyiv

Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стоит ли брать muhle rocca r95?   Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 EmptyПн 20 Груд 2021 - 17:05

Мне например Рокка сразу понравилась и хорошо работала с разными лезвиями, что лишний раз доказывает что все мы разные и если и можно ставить точку, то только для себя лично)

Мальцев Сергей та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Мальцев Сергей
Бувалий
Бувалий
Мальцев Сергей


Повідомлень : 139
Репутація : 1
Дата реєстрації : 16.05.2021
Вік : 52
Звідки : Кривой Рог

Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стоит ли брать muhle rocca r95?   Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 EmptyПн 20 Груд 2021 - 18:21

Kitten911 пише:
Спутник входят в мой топ - 3 и все новые станки я только на спутнике тестирую первый раз, потом уже как пойдет но назвать старт 1,18 не информативным станком у меня язык бы не повернулся, там и лезвие чувствуется и навредить себе им можно только осознанно, он агрессивный но при этом мягкий но и с информативностью как по мне у него все хорошо, ИМХО.
Мягкость в сочетании с агрессией Старта 1.18 чувствуется по сравнению с Rocco словно лезвия нет
И это шикарный плюс,но надо себя не обманывать,помня что станок агрессивен,это я называю неинформативностью (моё мнение)Если Rocca всё время информативен(недающий забыть в ощущении об агрессии).
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стоит ли брать muhle rocca r95?   Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 EmptyПн 19 Вер 2022 - 22:11

Друзі, скажіть, будь ласка, чи є в кого Rocca R96 Jet? Це та, що вся чорна. Як у неʼ з покриттям? Не облазить/дряпається/затирається?
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3519
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стоит ли брать muhle rocca r95?   Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 EmptyПн 19 Вер 2022 - 23:37

Caonima пише:
Друзі, скажіть, будь ласка, чи є в кого Rocca R96 Jet? Це та, що вся чорна. Як у неʼ з покриттям? Не облазить/дряпається/затирається?
На чёрном станке и налёт будет виден и царапины, я бы чёрный станок лично себе не брал.

Caonima Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стоит ли брать muhle rocca r95?   Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 EmptyВт 20 Вер 2022 - 0:23

Kitten911 пише:
На чёрном станке и налёт будет виден и царапины, я бы чёрный станок лично себе не брал.
Та мене наліт не лякає. Я станок мию кожен раз. А от подряпини бентежать.
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стоит ли брать muhle rocca r95?   Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 EmptyСр 21 Вер 2022 - 19:36

Короче замовив R94. Жаба задушила тисячу переплачувати за чорний колір. Якщо б знати напевне що не дряпається і не затирається - однозначно купив би. А так, побоявся.

fill, Янеж, ARTURIUS, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2477
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стоит ли брать muhle rocca r95?   Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 EmptyСр 21 Вер 2022 - 20:05

Caonima пише:
Короче замовив R94. Жаба задушила тисячу переплачувати за чорний колір. Якщо б знати напевне що не дряпається і не затирається - однозначно купив би. А так, побоявся.

Думаю, правильно зробив. 
Всі ці кольорові рішення - то панські витребеньки

Янеж, Kitten911, ditrih_, Yura_ та Caonima Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2837
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стоит ли брать muhle rocca r95?   Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 EmptyСр 21 Вер 2022 - 21:54

Caonima пише:
Короче замовив R94. Жаба задушила тисячу переплачувати за чорний колір. Якщо б знати напевне що не дряпається і не затирається - однозначно купив би. А так, побоявся.
В мене зараз на руках R95. Ручка з берести виглядає дуже гарно, зараз якби брав то саме таку. 
За немалий час експлуатації цієї бритви ручка не отримала ніяких пошкоджень і виглядає в ідеалі, хоча метал бритви трохи пошкоджений від часу.

_________________
Через терни до зірок!

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стоит ли брать muhle rocca r95?   Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 EmptyСр 21 Вер 2022 - 21:58

Так, я бачив в SOTD. Але мені просто металева ручка подобається більше, ніж береста. А з чорною вставкою не подобається взагалі. Вибір був між R94 та R96 Jet.

ARTURIUS, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 297
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стоит ли брать muhle rocca r95?   Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 EmptyСр 21 Вер 2022 - 22:37

А у мене R96 голова, першої чи другої ревізії, на ручці razorock barber pole, і все влаштовує. Після фатіп піколо взагалі довші 80 не комфортні ну pole має 85 то ще байка-байка. Але якщо ще півроку тому хотів продати то тепер не знаю чи взагалі буду продавати. Досить м'яке гоління з gsb.

Янеж, ARTURIUS, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стоит ли брать muhle rocca r95?   Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 EmptyСр 28 Вер 2022 - 11:41

Сьогодні отримав. І ще раз впевнився, що зробив правильний вибір на рахунок ручки. Станок просто шикарний. Прийшлось затуляти очі руками, щоб не осліпнути  lol

 [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

trimmer, fill, РустВр, Янеж, Qwertyus, Віталіk, Armadilla і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стоит ли брать muhle rocca r95?   Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 EmptyЧт 29 Вер 2022 - 23:50

Щось у мене гоління зовсім жорстке було. З однієї сторони вибрився начисто, а з іншої шия вся в подразненях, лезо сильно відчувається на шкірі (Астра). І морда пів дня горіла. Не те, щоб почервоніння було, але відчувалась гіпертермія. Буду пробувати міняти лезо і, може, кут підбирати, якщо це вдасться. А, може, шкіра повинна звикнути.

P.S.: А чому в моїх повідомленнях після тексту стільки порожнього місця знизу?
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3519
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стоит ли брать muhle rocca r95?   Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 EmptyПт 30 Вер 2022 - 0:16

Caonima пише:
Щось у мене гоління зовсім жорстке було. З однієї сторони вибрився начисто, а з іншої шия вся в подразненях, лезо сильно відчувається на шкірі (Астра). І морда пів дня горіла. Не те, щоб почервоніння було, але відчувалась гіпертермія. Буду пробувати міняти лезо і, може, кут підбирати, якщо це вдасться. А, може, шкіра повинна звикнути.

P.S.: А чому в моїх повідомленнях після тексту стільки порожнього місця знизу?
Попробуй Лезвие мягче и не дави на станок, оно кажется что не бреет, но на самом деле очень даже бреет, у станка есть скрытая агрессия, главное про это не забывать!
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2837
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стоит ли брать muhle rocca r95?   Стоит ли брать muhle rocca r95? - Сторінка 2 EmptyПт 30 Вер 2022 - 6:27

Caonima пише:
Щось у мене гоління зовсім жорстке було. З однієї сторони вибрився начисто, а з іншої шия вся в подразненях, лезо сильно відчувається на шкірі (Астра). І морда пів дня горіла. Не те, щоб почервоніння було, але відчувалась гіпертермія. Буду пробувати міняти лезо і, може, кут підбирати, якщо це вдасться. А, може, шкіра повинна звикнути.

P.S.: А чому в моїх повідомленнях після тексту стільки порожнього місця знизу?
Крім леза зверніть увагу також на мило і спробуйте інше.
Агресія бритви може змінюватись при не докручуванні ручки.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Стоит ли брать muhle rocca r95?
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
 Схожі теми
-
» Muhle Rocca (R94, R95, R96)
» Альтернативи Muhle Rocca R94?
» Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння
» Чего стоит обзор?

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ДЛЯ НОВАЧКІВ, ОБМІН ДОСВІДОМ-
Перейти до: