ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor

Перейти донизу 
+22
Изотовец
CNPOMAHELL
Sanjok13
bulldog38
kh_fish
Соло
Eisener_Gustav
fill
alex-kin
KRuslan
Денис К.
Vitaly74
egoist
alexzu37
Kozachok
ARTURIUS
Сэм
Віталіk
user999
trimmer
Ruslan
vates
26 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наступний
АвторПовідомлення
Sanjok13
Новачок
Новачок
Sanjok13


Повідомлень : 7
Репутація : 0
Дата реєстрації : 03.07.2022
Вік : 55
Звідки : Київ

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 EmptyПт 26 Серп 2022 - 21:39

То чим все закінчилося?
Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 EmptyСб 27 Серп 2022 - 8:46

Sanjok13 пише:
То чим все закінчилося?
Все продовжується!
Вибачте, я так захопився голінням цією бритвою, що забув це захоплення виразити в тексті.
(Вчора повернувся до 41-ї голови, щоб не забути, що воно таке :D )

Наразі я "прогнав" на "Катані" лише три леза, які в мене найкраще зайшли з головою R41:
Polsilver Super Iridium - чистий кайф;
Derby Premium - чистий кайф;
BIC Chrome Platinum - трошки менший кайф.

Шановний fill вище писав про те, що слід жорстко контролювати постановку половинки леза. Це найважливіше. Там є незручності. Навіть намочена водою половинка леза хоче зсунутися і не стати чітко на шпеньки. Це відбувається тому, що верхня пів плита має незначний радіус, який все ж не нульовий, тому половинка леза не прилягає щільно. Я вирівнюю лезо на верхній плиті і, поки беру нижню, притримую верхню плиту разом з лезом великим і вказівним пальцями. Це діло звички.

fill, Sauvage, ARTURIUS та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 EmptyВт 24 Січ 2023 - 17:56

Якщо не впевнені у тому, чи правильно поставили лезо - в бритву можна "закрутити" й ціле DE лезо. Просто інша половинка буде стирчати назовні нічим не захищена. Проте таким чином поставити лезо криво неможливо.

PS: щось підзабув я про цю бритву (маю тільки голову). Навіть куплений в той же час слант від Yaqi  (теж тілько голова) діставав частіше.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 EmptyВт 24 Січ 2023 - 18:14

CNPOMAHELL пише:

PS: щось підзабув я про цю бритву (маю тільки голову).
 

Та само історія. Час від часу поглядаю на неї в шухляді, а в роботу ніяк не беру. 

У мене зараз ще кілька лез в планах на тест. А після того таки треба взяти Катану, скучив вже трохи :-)

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 EmptyВт 24 Січ 2023 - 19:08

fill пише:
CNPOMAHELL пише:

PS: щось підзабув я про цю бритву (маю тільки голову).
 Та само історія. Час від часу поглядаю на неї в шухляді, а в роботу ніяк не беру. 

У мене зараз ще кілька лез в планах на тест. А після того таки треба взяти Катану, скучив вже трохи :-)
А я вже "натестувався" походу. Проїхався спершу слантом від Які + лезо Жилєт платінум. Так я коли вдруге наносив піну - вже щипало дуже. Далі ще 3 пари були теж некомфортними. Тобто весь експеримент перекреслився 1ю ж парою.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 EmptyВт 24 Січ 2023 - 21:27

CNPOMAHELL пише:
А я вже "натестувався" походу.

Мені здається, що леза можна тестувати вічно. 
Їх так багато, що просто не встигаєш

vicbro, ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 EmptyСр 25 Січ 2023 - 19:54

fill пише:
CNPOMAHELL пише:
А я вже "натестувався" походу.
Мені здається, що леза можна тестувати вічно. 
Їх так багато, що просто не встигаєш
В тому і питання. Але ще слід "правильно" тестувати. Зовсім не обов'язково доводити все до кінця, коли вже с першого проведення бритвою маєш дискомфорт.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 EmptyСр 25 Січ 2023 - 22:00

CNPOMAHELL пише:


Але ще слід "правильно" тестувати. Зовсім не обов'язково доводити все до кінця, коли вже с першого проведення бритвою маєш дискомфорт.

Ну, тут вже хто як для себе вважатиме за доцільне
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 EmptyСр 25 Січ 2023 - 22:12

fill пише:
CNPOMAHELL пише:
Але ще слід "правильно" тестувати. Зовсім не обов'язково доводити все до кінця, коли вже с першого проведення бритвою маєш дискомфорт.

Ну, тут вже хто як для себе вважатиме за доцільне
Згадався жарт про мишок, які страдали плакали та продовжували жувати кактус. Думаю іноді з самого почату зрозумілий результат. Пробувати треба коли сумніви.
Бо "Нєва" совкова не почне голити, навіть якщо використати блок.;)
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 EmptyСр 25 Січ 2023 - 22:25

CNPOMAHELL пише:
fill пише:
CNPOMAHELL пише:
Але ще слід "правильно" тестувати. Зовсім не обов'язково доводити все до кінця, коли вже с першого проведення бритвою маєш дискомфорт.

Ну, тут вже хто як для себе вважатиме за доцільне
Згадався жарт про мишок, які страдали плакали та продовжували жувати кактус. Думаю іноді з самого почату зрозумілий результат. Пробувати треба коли сумніви.
Бо "Нєва" совкова не почне голити, навіть якщо використати блок.;)

Ну а еще эту фразу про мышей и кактус можно ко всем у кого побриться не получается применять, если не получается бриться, то нужно тогда другими методами волос удалять или не удалять совсем. Конструктивно получится Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 3387126096

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 EmptyСр 25 Січ 2023 - 23:12

Изотовец пише:
Ну а еще эту фразу про мышей и кактус можно ко всем у кого побриться не получается применять, если не получается бриться, то нужно тогда другими методами волос удалять или не удалять совсем. Конструктивно получится [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Угу, как азиаты "юриться". 2 ракушки и врывать или скоблить осколком 1й ракушки. И тратиться на всякие там лезвия с помазками совсем ненадо.  :D
Систематичность надо. Чтобы не каждый раз чем-то новым, а стабильненько, одной и той же парой. Или, хотя бы станок не менять раз за разом. Тогда и результат будет правильный.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 EmptyСр 25 Січ 2023 - 23:57

CNPOMAHELL пише:
Изотовец пише:
Ну а еще эту фразу про мышей и кактус можно ко всем у кого побриться не получается применять, если не получается бриться, то нужно тогда другими методами волос удалять или не удалять совсем. Конструктивно получится [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Угу, как азиаты "юриться". 2 ракушки и врывать или скоблить осколком 1й ракушки. И тратиться на всякие там лезвия с помазками совсем ненадо.  :D
Систематичность надо. Чтобы не каждый раз чем-то новым, а стабильненько, одной и той же парой. Или, хотя бы станок не менять раз за разом. Тогда и результат будет правильный.
Тут для начала нужно понять для чего это делается. Есть те кто-то все эти связки перебирает на начальном этапе с определенной целью, а есть те, кто получив нужное, просто вносит разнообразие и пробует новое из спортивного интереса так сказать. Борщ это вкусно и замечательно, но иногда можно попробовать например и гаспачо, а еще можно его попробовать и в разное время года, и от разных поваров.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

fill, vicbro, bulldog38 та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 EmptyЧт 26 Січ 2023 - 6:19

"Зовсім не обов'язково доводити все до кінця, коли вже с першого проведення бритвою маєш дискомфорт."

Є одне "але": лезо в одній бритві може викликати дискомфорт, а в іншій бути просто геніальним. Я до того, що до кінця доводити не обов'язково, а спробувати в іншій голові можна. Це цікавий досвід, в мене були два такі випадки: Polsilver в R89 для мене було геть ніяке, а в R41 - майже ідеальне; Treet в 37-му сланті просто дике і жорстоке, а в R41 - робоче і ходове.
Вважаю, що кожному лезу треба дати шанс попрацювати в різних головах. Якщо геть ніяк (зелена "Астра" в мене не пійшла ні в якій голові!) - в смітник.

Ruslan, fill, Акулов, ARTURIUS та Alfed Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 EmptyЧт 26 Січ 2023 - 13:43

alex-kin пише:
"Зовсім не обов'язково доводити все до кінця, коли вже с першого проведення бритвою маєш дискомфорт."

Є одне "але": лезо в одній бритві може викликати дискомфорт, а в іншій бути просто геніальним. Я до того, що до кінця доводити не обов'язково, а спробувати в іншій голові можна. Це цікавий досвід, в мене були два такі випадки: Polsilver в R89 для мене було геть ніяке, а в R41 - майже ідеальне; Treet в 37-му сланті просто дике і жорстоке, а в R41 - робоче і ходове.
Я про це й писав. Припустимо ви провели бритвою зі вставленим в неї лезом по щоці. Не голить! Або навпаки - дуже агресивно голить аж шкірі боляче. То навіщо продовжувати катування, якщо можна заздалегідь вгадати результат?
Цитата :
Вважаю, що кожному лезу треба дати шанс попрацювати в різних головах. Якщо геть ніяк (зелена "Астра" в мене не пійшла ні в якій голові!) - в смітник.
Звичайно одне й те ж саме лезо поводить себе по різному у різних бритвах. Бо, навіть, на різній довжині волосся різний результат. Чи при використанні різних кремів\мил\гелів для гоління. Тому що різне ковзання та захист процесу гоління.

Я описував варіант, коли можна по перших спробах вирішити ефективність пари.

До речі Astra в мене тож не підійшла нікуди з мого переліку бритв. Десь була навіть трохи агресивною (подразнення і неприємно шкірі). А десь, навпаки, занадто тупою та не голила майже. Свої Астри я майже усі поміняв на жовті BIC.

Щодо смітника. Feather, карбоновий Tiger, Gillette Rubie  та Wilkinson Sword показали себе погано усюди, де я їх пробував. Але сподіваюсь, що знайду бритву, де вони себе покажуть. До речі, пробував ще не у всіх наявних бритвах. Тому, можливо, пара знайдеться раніше, ніж буду купувати нові бритви. Серед наявних.

hlopets, Yura_ та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 EmptyЧт 26 Січ 2023 - 16:34

Шановний [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], повністю погоджуюся!
Катувань вже і так забагато. Гоління як катування - це вже через край.

Ruslan, CNPOMAHELL та Polosatiy Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 EmptyЧт 26 Січ 2023 - 17:41

alex-kin пише:
Шановний [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], повністю погоджуюся!
Катувань вже і так забагато. Гоління як катування - це вже через край.
От і я про це ж.
До речі. Буквально сьогодні пробувал декілька лез у голові Yaqi Katana. Ручка була від Gillette King C. Леза були такі: Treet Classic, Gillette Minora Stainless, Gillette Silver Blue, Perma-Sharp (вінтажне, турецьке), Lord Platinum. Останнє (Lord Platinum) здалося тупим. Інші голили але було неприємно.
А от більш-менш нормальним виявилося лезо BIC Chrome (те що помаранчеве, нове). Результат - чисто але кровавенько. Чомусь саме помаранчеве BIC Chrome дає кровяху там, де старий, жовтий вариант просто голить (пробував в інших бритвах). Ніяк не пристосуюсь до нього.

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 EmptyЧт 26 Січ 2023 - 20:04

За одно бритье прогнать 6 лезвий это новый уровень в тестировании пожалуй.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 933
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 EmptyЧт 26 Січ 2023 - 20:15

Изотовец пише:
За одно бритье прогнать 6 лезвий это новый уровень в тестировании пожалуй.
Я так тоже не делаю обычно. Но сильно уж неприятно после буквально одного "мазка" по щеке. Такое ни углом ни "техникой" не исправишь. При этом любым из названных +/- вполне можно выбриться при желании. Но цель моих поисков - найти приятное, не травмирующее сочетание лезвие-бритва. Поэтому можно было и десяток пробовать спокойно.  :king:
Повернутися до початку Перейти донизу
SurferUa
Новачок
Новачок
SurferUa


Повідомлень : 47
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.09.2022
Звідки : Киев

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 EmptyПт 22 Бер 2024 - 21:27

Много воды утекло, но напишу. Первый раз опробовав Катану, едва не совершил сеппуку посредством бритья. Ни до, ни после не было столько к/слово. Выставил на продажу на форуме, описав впечатления. Один добрый человек (виноват, запамятовал, кто именно) посоветовал бриться Катаной от гарды. О чудо¡ Бритва заиграла новыми, приятными красками. Голову с продажи снял. Как говорил проф. Преображенский : "От гарды, голубчик, исключительно от гарды!"

fill, Kitten911 та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Vlad_S
Частий гість
Частий гість
Vlad_S


Повідомлень : 69
Репутація : 0
Дата реєстрації : 15.02.2023
Звідки : Kyiv

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 EmptyПт 22 Бер 2024 - 22:59

SurferUa пише:
Много воды утекло, но напишу. Первый раз опробовав Катану, едва не совершил сеппуку посредством бритья. Ни до, ни после не было столько к/слово. Выставил на продажу на форуме, описав впечатления. Один добрый человек (виноват, запамятовал, кто именно) посоветовал бриться Катаной от гарды. О чудо¡ Бритва заиграла новыми, приятными красками. Голову с продажи снял. Как говорил проф. Преображенский : "От гарды, голубчик, исключительно от гарды!"
У меня с Катаной бритье заходит только от крышки, от гарды будто шкребком) Как все индивидуально, только эксперементировать!

SurferUa Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
SurferUa
Новачок
Новачок
SurferUa


Повідомлень : 47
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.09.2022
Звідки : Киев

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 EmptyПт 22 Бер 2024 - 23:43

Всем остальным бреюсь только от крышки. Оно же и логично, вроде бы, так. Но по непонятной причине с Катаной получаю комфортное, чистое бритьё только от гарды. Возможно, дело в названии. Осс!

Vlad_S Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 EmptyСб 23 Бер 2024 - 7:03

Давно нічого не писав на наш прекрасний форум, тому що особливо нічого і писати: "Які Катана" + Polsilver = просте, ефективне гоління. І так вже багато тижнів. Лише ножиці клацають, ріжучи леза  Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 3387126096 Всім привіт! Бережіть себе!

Ruslan, trimmer, fill, ARTURIUS, Kitten911, Yura_, all75 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2870
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 EmptyСб 23 Бер 2024 - 9:01

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
На скільки комфортних якісних голінь вистачає однієї половинки леза?

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 EmptyСб 23 Бер 2024 - 12:23

ARTURIUS пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
На скільки  комфортних якісних голінь вистачає однієї половинки леза?
На два сеанси. Третій потенційно можливий, але мені особисто вже некомфортно: лезо вже не ріже, а підсмикує. Хоча у інших камрадів такої проблеми може і не бути.

ARTURIUS та Firefighter_1987 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Firefighter_1987
Новачок
Новачок
Firefighter_1987


Повідомлень : 9
Репутація : 0
Дата реєстрації : 04.01.2023

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Сторінка 5 EmptyСб 30 Бер 2024 - 10:03

alex-kin пише:

На два сеанси. Третій потенційно можливий, але мені особисто вже некомфортно: лезо вже не ріже, а підсмикує. Хоча у інших камрадів такої проблеми може і не бути.
Підтверджую. 3 раз Каі відпрацювала геть не комфортно.

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor
Повернутися до початку 
Сторінка 5 з 6Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наступний
 Схожі теми
-
»  Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor
» Focus R48 Dynamic Single Edge Safety Razor.
»  Mulcuto Single Edge Razor
» Le Tourist the Single Edge Razor
» Ninfa Single Edge Razor

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з одностороннім лезом Single edge razor-
Перейти до: