ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...

Перейти донизу 
+23
Wolfskin
ARTURIUS
Alfed
all75
alex-kin
Daved
vicbro
Віталіk
alexzu37
Ruslan
Ruda35
AMAROK
Изотовец
Андроний
trimmer
Vagabondo
Alter ego
user999
Peshek
Vitgor
razorsedge
Roman313
Oleksii
27 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...   Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 EmptyПн 22 Лют 2021 - 5:25

Roman313 пише:
 вже декілька місяців користуюсь King C Gillette 
В Украине я так понимаю не продается?
Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...   Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 EmptyПн 22 Лют 2021 - 8:32

Roman313 пише:
Скажу так, перепробував левову частку станків представлених на ринку і наразі вже декілька місяців користуюсь King C Gillette і поки це фаворит, з останнього пробував Лупо 72, 95, та 72 відкриту голову, ну і ніфіга не краще, зупинятись рано звичайно, але Gillette не знаю як, але вдалося хорошу голову спроектувати, тому і раджу)
ПС леза в наборі хороші, ручку замінив звичайно)
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Рад что понравился станок

hlopets та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1075
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...   Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 EmptyПн 22 Лют 2021 - 8:42

Roman313 пише:
...Gillette не знаю як, але вдалося хорошу голову спроектувати, тому і раджу)
Мое личное мнение - эта самый удачный тип головы (Merkur) из обычного ряда голов (литье ЦАМ)!
Думаю, что удалось ее спроектировать не Gillette'у а Merkur'у.
А то, что она работает не совсем так, как 34, ну так станки разные, ручки, вес и т.д.
И Р89 проигрывает этой голове в качестве стартовой полностью (по крайней мере для меня).

Roman313, igor, razorsedge, AMAROK, hlopets та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...   Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 EmptyПн 22 Лют 2021 - 14:51

vicbro пише:
Roman313 пише:
...Gillette не знаю як, але вдалося хорошу голову спроектувати, тому і раджу)
Мое личное мнение - эта самый удачный тип головы (Merkur) из обычного ряда голов (литье ЦАМ)!
Думаю, что удалось ее спроектировать не Gillette'у а Merkur'у.
А то, что она работает не совсем так, как 34, ну так станки разные, ручки, вес и т.д.
И Р89 проигрывает этой голове в качестве стартовой полностью (по крайней мере для меня).

А какое бритье у меркура? Ну там агрессивно, или мягко, сильно выражена чувствительность к углу атаки или нет? Всеядность лезвий наконец... Интересно просто узнать от того, кто пользуется

hlopets Поставив вподобайку

Ivan_bravo поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1075
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...   Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 EmptyПн 22 Лют 2021 - 15:31

Merkur 33 один из любимых моих станков. Довольно долго брился этим станком и Razorock SLOC. Недавно только перешел на Мамбу.
Бритье Меркуром очень мягкое. Из лезвий не было таких, чтобы можно было сказать, что плохо или некомфортно. Брился РПЛ, Астра SP, Спутник, Dorco, Treet Platinum, Bic. Комфортно любыми бриться, но лучше брать поострее. Чувствительность сильную к углу тоже не замечал. Хотя всегда бреюсь от крышки.
BBS любой ценой - не мой девиз, главное комфорт и нетравматичность. И в этих рамках насколько возможно гладкое бритье.
Как-то так...

Vitgor, AMAROK, hlopets та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...   Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 EmptyПн 22 Лют 2021 - 17:32

vicbro пише:
Merkur 33 один из любимых моих станков. Довольно долго брился этим станком и Razorock SLOC. Недавно только перешел на Мамбу.
Бритье Меркуром очень мягкое. Из лезвий не было таких, чтобы можно было сказать, что плохо или некомфортно. Брился РПЛ, Астра SP, Спутник, Dorco, Treet Platinum, Bic. Комфортно любыми бриться, но лучше брать поострее. Чувствительность сильную к углу тоже не замечал. Хотя всегда бреюсь от крышки.
BBS любой ценой - не мой девиз, главное комфорт и нетравматичность. И в этих рамках насколько возможно гладкое бритье.
Как-то так...

BBS любой ценой - не мой девиз, главное комфорт и нетравматичность. И в этих рамках насколько возможно гладкое бритье.
________________________----
Золотые слова, то же самое и в моей "религии бритья"
Даю пять за слова*****

razorsedge, KHSN, Medoid, hlopets та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Daved
Бувалий
Бувалий
Daved


Повідомлень : 221
Репутація : 117
Дата реєстрації : 12.02.2019
Вік : 33
Звідки : Киев

Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...   Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 EmptyПн 22 Лют 2021 - 19:04

Есть еще один очень удачный вариант головы в компоновке Merkur - Vigshaving. Gillette King C не пробовал, но Vigshaving очень классно бреет. Он бреет чище меркура, а комфорт где то на таком же уровне. Как правило тот кто попробвал, не остается равнодушным к ней. Цена данной головы аж целых 4 доллара, правда доставка с али.

Oleksii, vicbro, wakidzasi та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Daved
Бувалий
Бувалий
Daved


Повідомлень : 221
Репутація : 117
Дата реєстрації : 12.02.2019
Вік : 33
Звідки : Киев

Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...   Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 EmptyПн 22 Лют 2021 - 19:05

Только сейчас увидел, что доставка там неадекват. Раньше было бесплатно.
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1075
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...   Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 EmptyВт 23 Лют 2021 - 10:07

Есть  у меня и Vigshaving голова за 2.5 доллара с Али (тогда она столько стоила). Отличная голова, по моим ощущениям она еще мягче, чем Меркуровская. Сказать, что она лучше выбривает не могу, но не хуже - это точно. Кстати, у King C Gillette голова очень похожая (точно Меркур), но не копия 23/33. Просто один из вариантов закрытой головы Меркур.
AMAROK, на вопрос "Интересно просто узнать от того, кто пользуется..." о Меркуровских головах, можно посмотреть обзоры Александра Тернавского
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Roman313, Daved, Віталіk, AMAROK, hlopets та Pitchshifter Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...   Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 EmptyПн 3 Січ 2022 - 13:25

Якби я починав сьогодні...

1. Я б читав форуми і дивився б Ютьюб. Робив би нотатки. Довго - місяця три. (І копив би гроші.)

2. Я б зареєструвався в якомусь інтернет-магазині. І читав би відгуки на ті бритви, леза, косметику, з якими я вже познайомився в п. 1.

3. Я б зібрався духом і купив би якусь неагресивну бритву і класний помазок (ось тут не можна аж ніяк економити). Купив би 5 лез - від самого м'якого (за відгуками інших) до самого гострого (за відгуками інших). Накупив би косметичних тестерів (Proraso - браво! Недорого, а асортимент - ого-го!).

4. Я б забув все, що бачив і читав раніше (забув би ненадовго, оскільки потім повертався би і передивлявся, і перечитував, і порівнював із своїм досвідом).

5. Я б вдивлявся в свою шкіру, мацав би щетину, логікою перевіряючи, що мені підійде - який прешейв, який афтершейв. Логіка людини - одна річ, реальність потім трохи її коригує :D .

6. Замкнувся б у ванній кімнаті і вперше поголився б Т-шкою. Перший раз - він... як перший раз. Головне: сприймати початок як можливість досягнути чогось більшого і потім намагатися дійти до ідеалу - особистого, суб'єктивного. А тут ніхто не допоможе, тут лише ви - і ваше відзеркалення.

Успіхів і насолоди!

Ruslan, Yurst 63, Oleksii, Юрий, igor, razorsedge, Андрій-Бердичів і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...   Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 EmptyЧт 6 Січ 2022 - 14:53

Перечитал свой вышеразмещённый пост и устыдился (Спиноза фигов!).
Попытаюсь сейчас оригинальничать минимально, а напишу по делу  :D
Итак - три варианта "наборов".

Вариант "High":
Станок для бритья Т-образный Mühle R89 Traditional Razor - 1088 грн.
Помазок Parker Ihpb Барсук - 1188 грн.
Чаша для бритья Proraso Shaving mug пластик - 228 грн.
Крем до бритья Proraso Green Pre-Shaving cream 15 мл - 28 грн.
Крем для бритья Proraso Green Shaving cream 10 мл - 24 грн.
Бальзам после бритья Proraso White Aftershave balm для чувствительной кожи 25 мл - 38 грн.
Лезвия Polsilver Super Iridium 5 шт (Польша) - 32 грн.
Лезвия Gillette Platinum 5 шт (США) - 24 грн.
Лезвия Derby Premium 5 шт (Турция) - 21 грн.
Сумма: 2671 грн.
(Очень рискованный набор: 50 на 50 - если ВКБ зацепит, всё укоренится, можно будет продолжать; если не зацепит, придётся продавать и станок, и помазок. И всё же я попытался выбрать самый "гладкий", на мой взгляд, вариант, который, надеюсь, зацепит: и кремы приятно холодят, и бальзам нежнейший, и бритва мягкая, и чаша, если упадёт в умывальник, ничего не разобьёт. Ежели ВКБ сложится - "нефритовый стержень" от Mühle R89 вполне можно будет превратить путём докупки головы в бритвенного зверя - Mühle R41.)

Вариант "Middle":
Станок для бритья Т-образный Fatip Piccolo Chrome PC 42125 - 898 грн.
Помазок для бритья Yaqi Brush R1736P-24 Кабан - 368 грн.
Чаша для бритья Omega 227/BD - 158 грн.
Крем до бритья Proraso Green Pre-Shaving cream 15 мл - 28 грн.
Крем для бритья Proraso Green Shaving cream 10 мл - 24 грн.
Бальзам после бритья Proraso White Aftershave balm для чувствительной кожи 25 мл - 38 грн.
Лезвия Polsilver Super Iridium 5 шт (Польша) - 32 грн.
Лезвия Gillette Platinum 5 шт (США) - 24 грн.
Лезвия Derby Premium 5 шт (Турция) - 21 грн.
Сумма: 1591 грн.
(Сумма, равная стоимости одной бутылки хорошего виски. Если "зацепит", можно будет чуть-чуть подзавязать пить хороший виски (а пить хороший брэнди) и купить нечто поинтересней (читай "подороже").)

Вариант "Low":
Станок для бритья Shlyuz Classic DE Safety Razor - 228 грн.
Помазок для бритья Yaqi Brush R1736P-24 Кабан - 368 грн.
Чаша для бритья Omega 227/NE - 88 грн.
Крем до бритья Proraso Green Pre-Shaving cream 15 мл - 28 грн.
Крем для бритья Proraso Green Shaving cream 10 мл - 24 грн.
Бальзам после бритья Proraso White Aftershave balm для чувствительной кожи 25 мл - 38 грн.
Лезвия Polsilver Super Iridium 5 шт (Польша) - 32 грн.
Лезвия Gillette Platinum 5 шт (США) - 24 грн.
Лезвия Derby Premium 5 шт (Турция) - 21 грн.
Сумма: 851 грн.
(Рискованный тоже вариант: если зайдёт - нужно будет покупать нечто покруче (но не беда, этот наборчик вполне можно брать в отпуск или командировку - и бриться классно, и потерять не очень жалко; если не зайдёт - нестрашно: плюньте, разотрите, возвращайтесь в лоно "кассетников" lol .)

Oleksii, razorsedge, ditrih_, hlopets, Yura_ та diusia1 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...   Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 EmptyЧт 6 Січ 2022 - 15:22

Если бы я выбирал стартовый набор, твёрдо решив переходить на ВКБ и начитавшись форумов, то купил бы rockwell 6s, помазок pure badger, хороший не дорогой крем или мыло, несколько пачек разных лезвий и не имел бы разочарований. Что собственно я и сделал

Юрий, razorsedge, royib, by.Andrew, bulldog38, DBezverk, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 275
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...   Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 EmptyНд 16 Січ 2022 - 15:00

Roman313 пише:
- станок: Rockwell Razors 6S
Roman313 пише:
Я б з цього на сьогодні радив стартувати:
King C Gillette Double Edge Razor

Roman313 пише:
Скажу так, перепробував левову частку станків представлених на ринку і наразі вже декілька місяців користуюсь King C Gillette 

Цікаво, невже King C Gillette зміг посунути Rockwell Razors 6S ?

razorsedge, royib, Kitten911, hlopets та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 153
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Где купить такой лорд сейчас?   Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 EmptyВт 15 Лют 2022 - 19:56

alexzu37 пише:
Ruda35 пише:
Ещё раз посоветую, ни в коем случае не начинать со всяких Лордов, Ра
Как и в любом деле, надо подходить с головой. Тот же Лорд лорду рознь. Есть модель Лорда - аналог, копия геометрии Меркура. И стоит гораздо дешевле, и бреет ничуть не хуже. Поэтому, как было правильно замечено, прежде чем что-то покупать/не покупать, надо штудировать форумы.
Повернутися до початку Перейти донизу
Віталіk
Постоялець
Постоялець
Віталіk


Повідомлень : 818
Репутація : 74
Дата реєстрації : 03.07.2020
Вік : 42
Звідки : Львів

Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...   Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 EmptyВт 28 Черв 2022 - 17:29

Переглянув багато чого при купівлі ніштяків для ВКГ. Певно ціна має значення, нещодавно спробував пару масмаркет, нівея, якийсь old spice - жирність, сухість, дискомфорт. Напевно звик до більш кращих засобів.. лосьйони. Помазок так само, мав китайський "барсук", тепер більш менш кращий, за 40 дол, різниця є. Станок - тут хз, всі мають переваги. Зупинився на R89 i R41, іноді DS cosmetics Z 07 аналог RazoRock Mamba, він м'який. Накупити 5 видів леза, точно одне зайде і комплект готовий.
В цілому - якщо просто без ритуалу - арко стік, руками намилити і будь який станок. Після, лосйон Alpa, в них є вибір літо-зима, ціна і якісь шикарна. Але таке підійде не для всякої шкіри.

Oleksii, Янеж, Александр 7676, Medoid та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2836
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...   Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 EmptyСр 29 Черв 2022 - 20:30

alex-kin пише:
Перечитал свой вышеразмещённый пост и устыдился (Спиноза фигов!).
Попытаюсь сейчас оригинальничать минимально, а напишу по делу  :D
Итак - три варианта "наборов".

Вариант "High":
Вариант "Middle":
Вариант "Low":

Ото я розпочав з варіанту Low, потім перейшов до Middle і далі до High.
Вважаю, що ці етепи то потрачені на вітер гроші. Потрібно починати з High.
Але кожен приймає особисті рішення.)

_________________
Через терни до зірок!

Oleksii, Віталіk, ditrih_, hlopets, Yura_, all75 та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 569
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...   Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 EmptyСб 6 Серп 2022 - 18:02

Станок: для начала попробовать закрую/открытую головы в бюджетном сегменте: Шлюз, Qshave, King Gilette. Если уж хочется посолиднее сразу - Fatip.

Лезвия: по своему опыту сперва лучше взять самые острые и агрессивные. Моими первыми были Feather.  Дальше пробуйте, если конечно возникнет желание перейти на более дешевые. 

Лосьон после бритья: все индивидуально, надо подбирать под себя. Кому и Нивеи хватит с Жилеттом...Но если хочется от чисто барберских компаний, лучше всего начать с Прорасо.

Бальзам после бритья: Прорасо.

Крем и мыло для бритья: Прорасо.

Крем/масло до бритья: никакой не покупать.

Средства для заживления порезов: гель для заживления порезов от Прорасо, 10 мл. Квасцы можно попробовать, но дорогие брать не стоит.

Oleksii, ARTURIUS, ditrih_ та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2836
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...   Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 EmptyСб 6 Серп 2022 - 18:10

1. Бритва - King C Gillette.
2. Леза - багато різних.
3. Мило - Arko.
4. Помазок - Proraso/Yaqi.
5. Лосьон - Alpa.
6. Алуніт.

_________________
Через терни до зірок!

trimmer, Oleksii, Wolfskin, Santa, Віталіk, Kitten911, ditrih_ і Поставили вподобайку

KirasauSan поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
igor
Новачок
Новачок
avatar


Повідомлень : 43
Репутація : 15
Дата реєстрації : 11.03.2018
Вік : 65
Звідки : переяслав-хмельницький

Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...   Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 EmptyПн 29 Серп 2022 - 20:17

Спробую висловити своє бачення. "Якби я починав сьогодні..." після 20...30 років користування касетними станками, чи "... починав сьогодні..." ніколи не голившись або скористався пару десятками касетних станків. На мій погляд другий випадок полегше - моє бачення набору наступне:
King C Gillette, помазок будь-який в межах 200...300 грн., мило для гоління (хоч кокос, хоч арко, хоч фігаро), леза будь-які (окрім НЕВА та їм подібні), алуніт та, бажано, лосьон (бо одеколон з його високим вмістом спирту при певних обставинах може відбити бажання голитися таким чином, але насправді все індивідуально). Щодо першого випадку - зазвичай "новачок" вже має уявлення про гоління і що він від нього хоче отримати. Тому тут складніше, однак, на мій погляд тільки у виборі станка. Думаю, що станок 6с/6s від роквела на початок перекриє весь диапазон "хотілок", помазок - синтетика 400...600 грн., мило від проразо, леза будь-які (окрім НЕВА та їм подібні), алуніт. Щодо іншої косметики - вважаю, що в людини вже склалися певні уподобання і в процесі він їх відкорегує. Якось так, тапками не кидатися - "я художник, я так вижу".

Oleksii, Peshek, AMAROK, egoist, Viktor Syvenkyy, ditrih_, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...   Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 EmptyСб 8 Квіт 2023 - 6:05

AMAROK пише:
Roman313 пише:
AMAROK пише:

О станке противоречивые мнения в интернете, а вот лезвия очень хорошие, острые но не злые, по крайней мере мне в Rockwell 6s очень нравятся, мои фавориты

А в чому протиріччя, ніде не зустрічав, на свою дешевшу ціну він перевершує всі підвиди 89 і 34, голить по відчуттях мякше за 34 та по результату ефективніше за 89, думаю те що потрібно для початку)
По лезах багато думок що це джилет платинум, леза окремо брати дорого ці, хіба вже появилися десь блоком в продажу, як так то киньте посилання, дякую.

Ссылку на видео по станку кинг с не кину, ибо не помню уже где видел. Но в одном автор был впечатлен, а в другом видео говорил что станок злее народного эталона r89. Лезвия имею и платинум и кинг с. И кинг с мне острее платинум. И острота мне сопоставима с feather, но лезвие более деликатное, не такое кусючее как перо. Но это в моей бритве, это моё мнение и только моё, не претендующее на истину. Лезвия кинг с покупал в коробке по 10 штук. Дорогие. За почти две коробки (20 штук) Gillette King-C получается блок лезвий Astra SP 100 штук. И лезвия астра мне тоже нравятся. Одним лезвием бреюсь до 8-ми 10-ти раз. Правлю лезвие перед бритьем на ладони. (Мне 42 года, щетина местами седая, жёсткая, но не сильно густая)
Лезвия king c, это nacet в другой упаковке и совсем другим ценником
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...   Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 EmptyСб 8 Квіт 2023 - 6:32

Станок: rocca r94-96( какой больше по душе), если бюджет позволяет то Blackland Blackbird или Vector, в зависимости от того к какому типу лезвий душа лежит.
 Косметика: 345 soap co, wholly low, barrister and mann, тут уже какое название и описание запахов вам больше понравиться туда и склоняемся, экономить на мыле и идти по пути прорасо вообще не вижу смысла так как даже если бритьё тешкой не зайдет косметика все равно будет в ходу и с кассетниками,  учитывая что даже mdc за 100 долларов все равно выйдет дешевле чем балконная пена ширпотреба.
 Помазок: любой с узлом muhle stf V2
 Лезвия: nacet или feather

 После бритья: прорасо зелёный или белый, крем от Bulldog тоже справляется на ура
Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...   Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 EmptyСб 8 Квіт 2023 - 7:30

creativeresponse пише:
Лезвия king c, это nacet в другой упаковке и совсем другим ценником

О как... Подскажите пожалуйста, а откуда такая информация? Просто Nacet и King C, на мой взгляд, совершенно разные в работе...
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...   Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 EmptyСб 8 Квіт 2023 - 7:54

ditrih_ пише:
creativeresponse пише:
Лезвия king c, это nacet в другой упаковке и совсем другим ценником

О как... Подскажите пожалуйста, а откуда такая информация? Просто Nacet и King C, на мой взгляд, совершенно разные в работе...
на B&B, не помню как давно точно, проводили полный анализ лезвия со сравнением остроты(тестами не субьективними а на приборе тестере) плюс кромку под микроскопом все тесты были идентичны nacet, джилет продает только king с в свободном доступе для обычного потребителя в отделах для бритья [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] (если не открылась ссылка то цена 10.49 cad) nacet является самым популярным и надежным лезвием на американском континенте среди джилетов, запуск king c для джилет был очень важен в америке и чтобы наверняка бралось самое любимое и предпочтительное лезвие. несмотря на бешенную цену king c(в сравнении 100 nacet вместе с доставкой стоит 14 cad) спрос всеравно есть так как другого выбора в магазине нет, и не обязательно покупатель пришел в этот мир (ВКБ) с форумов или видеоблогов, а просто захотел попробовать "новинку" выбрал именно этот термин ибо те кто младше 30 и не знают о том что тешки сушествовали задолго до кассетников, и он придет покупать их снова и снова даже не задумываясь или окунаясь в тему поиска альтернатив ибо даже при такой цене это значительно дешевле кассетников

ditrih_ та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...   Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 EmptyСб 8 Квіт 2023 - 8:02

Благодарю.
Однако не согласен с ними, что это идентичные лезвия.
Может и ошибаюсь...
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...   Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні... - Сторінка 2 EmptyСб 8 Квіт 2023 - 8:12

ditrih_ пише:
Благодарю.
Однако не согласен с ними, что это идентичные лезвия.
Может и ошибаюсь...
Могу лишь предположить что king c для украины производится в другом месте, такое было когдато с Persona одни и те же лезвия для разных рынков производились на разных заводах, а учитывая ситуацию сегодня и что king с производится в россии( по крайней мере те которые продаются в канаде и америке) может для украины производят например в индии, но это лишь теория
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
 Схожі теми
-
» Стартовий набір новачка. Як варіант...
» Це був день коли зірки сприятливо зійшлися, набір яким поголився ідеально:

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ДЛЯ НОВАЧКІВ, ОБМІН ДОСВІДОМ-
Перейти до: