ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Від першої до останньої краплі

Перейти донизу 
+27
Polosatiy
stanislav-q
Wolfskin
Андроний
Олександр Тернавский
creativeresponse
all75
Bonbon
Kitten911
fill
Янеж
ARTURIUS
Александр 7676
Акулов
Kozachok
Alter ego
kardan50
Изотовец
STEEL
trimmer
Саша Кавун
Ruslan
andrew_ADK
Peshek
brawl
razorsedge
Oleksii
31 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2, 3, 4, 5  Наступний

При виборі нового АШ першим/головним критерієм є
Рекомендації та відгуки
Від першої до останньої краплі Vote_lcap28%Від першої до останньої краплі Vote_rcap
 28% [ 31 ]
Набір інґредієнтів у складі
Від першої до останньої краплі Vote_lcap19%Від першої до останньої краплі Vote_rcap
 19% [ 21 ]
Запах
Від першої до останньої краплі Vote_lcap36%Від першої до останньої краплі Vote_rcap
 36% [ 39 ]
Бренд
Від першої до останньої краплі Vote_lcap5%Від першої до останньої краплі Vote_rcap
 5% [ 5 ]
Ціна
Від першої до останньої краплі Vote_lcap5%Від першої до останньої краплі Vote_rcap
 5% [ 5 ]
Інший варіант
Від першої до останньої краплі Vote_lcap7%Від першої до останньої краплі Vote_rcap
 7% [ 8 ]
Усього проголосувало : 109
 

АвторПовідомлення
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі Empty
ПовідомленняТема: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі EmptyНд 10 Травень 2020 - 12:37

Витрусити останню краплю лосьйону/одеколону/бальзаму... - особливе відчуття. 
У кожного в списку є такі засоби, що були куплені повторно (так сподобалися), є чесно використані до останнього, але повертатися немає бажання, а є такі, які не хочеться далі продовжувати наносити.
У цій темі запрошую лаконічно ділитися враженнями від засобів після гоління, використання яких тільки-но завершено: чи сподобалося і чим саме, як надовго вистачило, як краще використовувати (наприклад, в парі з яким милом чи в яку пору року), чи візьмете собі повторно і т.д.
Фото пустого флакону - вітається.


Останній раз редагувалося: Oleksii (Нд 10 Травень 2020 - 22:02), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Від першої до останньої краплі Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі EmptyНд 10 Травень 2020 - 13:31

Хороший тред, є такий для мил, лосьони також заслуговують уваги!
Зкопіюю відповідь із сусіднього треду
 - Floid чорний;
 - BRUT Original;
 - Fine Green Vetiver;
 - Лосьони Razorock (мав кілька);
 - Tabac Оriginal  бо люблю табак [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
 - WSP Sandalwood - хороший догляд але аж до тошноти сильний запах сандалового;
 - Furbo Vintage Blue - чудовий лосьон, але в ньому так багато ментолу що сльози нагортаються, взимку взагалі неможливо;
 - Nivea Sensitive Post shave Balm - недорогий безспиртовий бальзам-молочко, є в кожному магазині, чудовий догляд, "випив" вже кілька флаконів;
 - кілька лосьонів-близнюків із наборів до мил PAA, CRSW та інших що не пригадаю

Oleksii та Янеж Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі EmptyНд 10 Травень 2020 - 17:57

Минулого року закінчився один з моїх улюблених лосьйонів. Наскільки я зрозумів, він у фаворі в багатьох колег. Рідкісний випадок, коли дуже подобається запах не лише мені, а й усім у сім'ї. Тому одразу було куплено два нових, один в ротацію, інший був подарований.
Використовую в холодну пору року, запах такий, що і парфуму не треба. Якщо таки хочеться поверх, то щось з нотами ананасу типу Aventus, Mont Blanc Explorer, Mancera Cedrat Boise та под.
Багато про нього написано, тому буду лаконічним: закінчиться цей - візьму наступний.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Олександр Тернавский, Юрий, razorsedge, Peshek, Янеж, Віталіk, alex-kin та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі EmptyНд 10 Травень 2020 - 18:10

Влітку закінчив другий флакон 378. Доглядові характеристики чи не найкращі, а от запах точно не для всіх, статистика показує, що рідко якій представниці прекрасної половини він може сподобатися. Безкомпромісний ядерний шипр з щедрою дозою ментолу. Я не знаю сучасного більш-менш компліментарного парфуму, який би гармонував з цим забіякою. Тому перед самоароматизацією даємо йому півгодини вивітритися і вперед. Коротше, любителям такого драйву піде на літо. Працює так, що бальзам не потрібен. Зручний 50-грамовий флакон, не дуже економний дозатор. Народна ціна.
Мій вердикт: завжди бає бути в бритвеній берлозі. 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

slonopotam, Олександр Тернавский, razorsedge, Peshek, Акулов, Proklus, Янеж і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі EmptyНд 10 Травень 2020 - 18:37

Ще трохи Алпи. Ці закінчив цієї зими-навесні якось один за одним. 
Farao - один з улюблених восени і взимку. Хороші доглядові. Запах важкуватий, фужерно-деревний, мшистий, подобається мені і не дуже - дружині. Тому не можу сказати, що візьму його ще раз, на відміну від Windsor Fresh i 378. Для мене дозатор дуже зручний, оскільки дозволяє його використовувати однією рукою, економний. Ціна адекватна - $4 за 120 мл.
Windsor - такий собі просто лосьйон. Догляд норм, запах з претензією на фужерний, більше на осінь-весну, мені також чуються ноти печеної у кострі картоплі. Добре, що швидко вивітрюється. Чесно відпрацював, більше не візьму, хоч відпрацьовує не гірше інших з мас-маркету, ціна дуже демократична, $2 за 100 мл.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver, Олександр Тернавский, Peshek, Proklus, Янеж та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Від першої до останньої краплі Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі EmptyНд 10 Травень 2020 - 18:52

Speick aftershave lotion. На жаль не маю фоток пустих флаконів :). Беру вже третій. Використовую ввечері, запах тримається недовго, можна спати спокійно:grinning:

Oleksii, Янеж та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі EmptyНд 10 Травень 2020 - 18:55

brawl пише:
Speick aftershave lotion. На жаль не маю фоток пустих флаконів :). Беру вже третій. Використовую ввечері, запах тримається недовго, можна спати спокійно:grinning:
Speick синій чи Active?
Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Від першої до останньої краплі Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі EmptyНд 10 Травень 2020 - 19:16

Oleksii пише:
brawl пише:
Speick aftershave lotion. На жаль не маю фоток пустих флаконів :). Беру вже третій. Використовую ввечері, запах тримається недовго, можна спати спокійно:grinning:
Speick синій чи Active?
Я між ними різниці не помітив крім запаху, Active більш цитрусовий, синій більш трав'янистий, мені синій більше подобається.
Повернутися до початку Перейти донизу
Peshek
Бувалий
Бувалий
Peshek


Повідомлень : 374
Репутація : 401
Дата реєстрації : 03.07.2018
Звідки : м. Івано-Франківськ (м. Станиславів)

Від першої до останньої краплі Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі EmptyНд 10 Травень 2020 - 19:37

After shave fluid: Florena MEN Sensitive
Чудово підходить як після мила для гоління (Proraso, Derby, Cocos) так і після крему (NIVEA, Kapo, WARS classic)
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Oleksii, Олександр Тернавский, Юрий та Олександр Lutsk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі EmptyНд 10 Травень 2020 - 22:03

Додав голосування.
Повернутися до початку Перейти донизу
andrew_ADK
Бувалий
Бувалий
andrew_ADK


Повідомлень : 304
Репутація : 230
Дата реєстрації : 07.05.2019
Вік : 46
Звідки : Запоріжжя

Від першої до останньої краплі Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі EmptyПн 11 Травень 2020 - 14:30

9.05.20 закончился Tabac 50ml. Люблю Tabac original и за запах, и за уходовые.
Есть еще 2 пузырька(50ml и 100ml). Однозначно буду брать еще.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Oleksii, Олександр Тернавский, Юрий, razorsedge, Андроний, vates та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Від першої до останньої краплі Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі EmptyПн 11 Травень 2020 - 16:07

Закончились пока только 378 Альпа и Табак ввиду малого объема.
Когда флакончики опустеют, однозначно буду брать Williams Aqua Velva и 4711.

Oleksii, Олександр Тернавский, Юрий, razorsedge, vicbro, Medoid та Юрий_М Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Від першої до останньої краплі Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі EmptyПн 11 Травень 2020 - 18:56

Інше:
-Набір інґредієнтів у складі
-Запах

Oleksii, razorsedge, Янеж та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Від першої до останньої краплі Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі EmptyПн 11 Травень 2020 - 20:05

Проголосовал за запах.
Ещё один критерий - отсутствие пленки, дико бесит смалец на морде.
Из-за этой напасти отказался от таких бомбических вещей как Флойды и Прорасо.
Уходовые, не особо критично, научился бриться.
Повторно купил Williams Aqua Velva, Marmara Barber Eau De Cologne №4 и Alpa Windsor Fresh.
В те моменты когда руки-крюки подвели, очень редкое явление, использую гель Як и Йети и Нивея Бальзам Восстанавливающий, тот который зелёного цвета.
Ещё не закончились, но куплю по любому, плёнки нет.

Oleksii Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі EmptyСр 1 Лип 2020 - 20:05

Сьогодні "допив" 100 мл флакон цього улюбленця.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Якщо лаконічно, то:
- запах: м'який фужер з нотами морської солі, ментолу і ледь евкаліпту, дуже узгоджується з моїм Egoiste Platinum;
- склад: спирт, гідролат гамамеліса, гліцерин, рицинова та евкаліптова олії, помірний ментол і т.д.; як на мене, дуже годно;
- догляд: один з кращих для моєї шкіри нормальної жирності і щоденного ранкового бриття; добре пасує з таким же милом або подібними з "холодком";
- ціна: не мас-маркет, але цілком адекватна, менше $10 за 100 мл;
- витрати: 40+ сеансів;
- сезон: краще в теплу пору року, зрозуміло.

Недарма добра частина WS-світу його полюбляє, це заслужено. Куплю ще? Відповідь нижче

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

slonopotam, Ruslan, WetShaver, Олександр Тернавский, brawl, Peshek, Янеж і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 689
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Від першої до останньої краплі Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі EmptyПн 24 Серп 2020 - 20:49

С 2018 пользовался в теплое время года. При случае повторю обязательно

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Oleksii, razorsedge та Янеж Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1239
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Від першої до останньої краплі Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі EmptyПн 24 Серп 2020 - 22:02

Месяц назад добил первую емкость с АШ за 2,5 года в ВКБ, это была Alpa 378.
И это тот случай когда стоишь на перепутье повторять или нет, на одной чаше весов замечательные уходовые, а на другой крайне спорный аромат который даже мне, фанату OMS, умудрился надоесть всего за один флакон.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

Oleksii, razorsedge, brawl, Андроний, Віталіk та Medoid Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
kardan50
Новачок
Новачок
kardan50


Повідомлень : 47
Репутація : 17
Дата реєстрації : 09.04.2018
Вік : 60
Звідки : Кропивницький

Від першої до останньої краплі Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі EmptyСб 1 Травень 2021 - 17:06

OLD SPICE ORIGINAL
OLD SPICE WHITEWATER
OLD SPICE WOLFTORN
Нравятся практически все лосьоны этого производителя,но эти люблю больше из за запаха. Уходовые тоже неплохие,цена тоже довольно демократична.Фото пустых флаконов вставить не могу,так как уже выбросил их.Сейчас добью ALPA FRESH и опять возьму какой нибудь OLD SPICE.

Ruslan, Oleksii, razorsedge, Віталіk та Medoid Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alter ego
Постоялець
Постоялець
Alter ego


Повідомлень : 661
Репутація : 927
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 37
Звідки : Ukraine, Pryluky

Від першої до останньої краплі Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі EmptyЧт 6 Травень 2021 - 0:39

Проголосував Інший варіант.
Для себе я розділяю першим критерієм при виборі афтершейву є відгуки та рекомендації, а от головним критерієм аромат та уходові властивості, не вирішальним фактором але якщо лосьйон в складі містить ментол то це збільшить вірогідність обрати його.
Крім решти що були в використанні та є хочу відмітити Alpa 378 та руді Floidи, спочатку познайомився з Alpa 378 (використав 3 флакони по 50 мл та ще один флакон залишається в запасі після знайомства з Floid), Floid Suave (використав 2 флакони по 150 мл), нещодавно розпочав Floid Vigoroso 400 мл.
Уходові властивоті дуже гарні та містять ментол щодо аромату тут кожен вирішує сам, або сподобаються або ні але точно можна сказати що байдужими вони до себе точно не залишать.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Oleksii, Олександр Тернавский, razorsedge, Peshek, Акулов, andrew_ADK і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі EmptyНд 27 Черв 2021 - 20:21

Вчора закінчив 100-мл флакон "вовчика". Не знаю кому як, а мені "олдспайси" подобаються, якщо говорити в контексті продукції мас-маркету. Для цього сегменту OS - цілком достойні продукти з перевіреним складом (у цьому є навіть алантоїн) і широким вибором ароматів. Конкретно цей запах пені подобається: цитрусовий початок, який потім гармонійно доповнюється деякими легкими анімалістичними нотами, якраз відповідно назві. Саме через запах я користувався ним переважно влітку, що також рекомендую іншим. 
Відпрацював 70 чесних сеансів, і це більше, ніж зазвичай. Таку економність пояснюю дозатором, який жодного разу не дозволив вилити зайве. До мінусів можу віднести непрозорість флакону, який не дозволяє визначити, скільки залишилося.
Чи візьму ще? Точно не скоро, і це не вина засобу, просто багато всього є. Чи можу рекомендувати? Однозначно. 

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Олександр Тернавский, razorsedge, kardan50, Peshek, Caballero, vates і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1239
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Від першої до останньої краплі Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі EmptyПт 27 Серп 2021 - 23:09

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Неплохой лосьон был, как-нибудь повторю при случае

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

Oleksii, Олександр Тернавский, fill, razorsedge, Peshek, vates, Віталіk і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі EmptyВт 23 Лист 2021 - 14:01

На днях "добив" ще один Олдспайс - цього разу Капітана. 65 сеансів, залишив цілком позитивні враження. Кількома словами:
- запах не для любителів компотів, половинкам може не сподобатися, бо - важкуватий фужер з шипровими дубовими нотками, як раз на холодну пору року; запах відносно лінійний, це не парфум;
- спиртовий, 65%;
- догляд не максимальний, але для мас-маркету - цілком, він суб'єктивно кращий від італійського Old Spice Original (імовірно, цьому сприяє склад, який включає алантоїн), але, наприклад, Alpa 378, руді Флойди, Aqua Welva, Proraso чи Areffa за майже порівняльну ціну для мене в преференції;
Як і інший поширений мас-маркет цього бренду, цілком адекватний для своєї ціни. Чи взяв би ще - можливо, якби не заморочувався та не кілька літрів інших АШ в черзі. Чи можу рекомендувати? Чому б ні? Тим більше, доступність його максимальна.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Олександр Тернавский, razorsedge, Peshek, vates, Віталіk, Александр 7676 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Від першої до останньої краплі Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі EmptyВт 23 Лист 2021 - 19:46

Первый лосьон который я добил в принципе - Proraso красный. Фото не делал, правда. Добил несколько недель назад. Классный лосьон, все и так о нем всё знают. Как-то возьму ещё.

Oleksii, vates, egoist, Kitten911 та Medoid Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Від першої до останньої краплі Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі EmptyПт 26 Лист 2021 - 15:10

добив "літні" АШ - Прорасо зелений (Proraso After Shave Lotion for Men, Refreshing and Toning with Menthol and Eucalyptus Oil) та Pinaud Clubman. Прорасо суперський на літо і запах дуже подобається.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Oleksii, Олександр Тернавский, Peshek, Янеж, vates, Kozachok, Віталіk і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Акулов
Бувалий
Бувалий
Акулов


Повідомлень : 479
Репутація : 519
Дата реєстрації : 31.07.2018
Звідки : Харків

Від першої до останньої краплі Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі EmptyСб 11 Груд 2021 - 9:39

pitralon F
Уход ТОП
Аромат не на любителя,
А на профессионала:
Мазут, Кожа, Иланг-Иланг, Канифоль.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Oleksii, Олександр Тернавский, vates, Armadilla та andreyv1979 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Від першої до останньої краплі
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 5Перейти до сторінки : 1, 2, 3, 4, 5  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби після гоління-
Перейти до: