ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 RazoRock Lupo

Перейти донизу 
+32
trimmer
Kitten911
egoist
Віталіk
Kozachok
Andrewt
kudesnikRu
vates
vicbro
user999
Олександр Тернавский
sobol-21
igor
Grisha26
Lisabon
Сэм
Roman313
DeGusto
Янеж
Aklex
Изотовец
Yurst 63
alexzu37
Владислав
Андроний
alpmild
KRuslan
Daved
Саша Кавун
Peshek
Ruslan
razorsedge
36 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Наступний
АвторПовідомлення
Андроний
Постоялець
Постоялець
Андроний


Повідомлень : 623
Репутація : 79
Дата реєстрації : 20.05.2018
Звідки : Черкассы

RazoRock Lupo - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: RazoRock Lupo   RazoRock Lupo - Сторінка 2 EmptyПт 18 Жовт 2019 - 17:57

Я готов поучаствовать в совместной покупке Lupo

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

RazoRock Lupo - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: RazoRock Lupo   RazoRock Lupo - Сторінка 2 EmptyПт 18 Жовт 2019 - 19:45

Aklex пише:

... Могу организовать доставку на свой адрес, и переслать Новой почкой. Если будут еще желающие что либо заказать с этого магазина - могу взять на себя организацию совместной покупки, тогда будет дешевле доставка...


Я бы присоединился, хочу такой наборчик, если что)
Повернутися до початку Перейти донизу
Янеж
Постоялець
Постоялець
Янеж


Повідомлень : 513
Репутація : 67
Дата реєстрації : 10.10.2019
Звідки : Рівне

RazoRock Lupo - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: RazoRock Lupo   RazoRock Lupo - Сторінка 2 EmptyПт 18 Жовт 2019 - 20:49

+Лупо. Шукав на що змінити EJ89, і тут така замануха. Як алюміній буде в подальшій експлуатації?
Повернутися до початку Перейти донизу
Aklex
Постоялець
Постоялець
Aklex


Повідомлень : 815
Репутація : 288
Дата реєстрації : 22.01.2019
Вік : 34
Звідки : Житомир

RazoRock Lupo - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: RazoRock Lupo   RazoRock Lupo - Сторінка 2 EmptyПт 18 Жовт 2019 - 23:36

Тю, стільки бажаючих. Не розумію, чому не збираєтесь до купи. Тоді подальшу розмову пропоную продовжити у топіку
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Останній раз редагувалося: Aklex (Сб 19 Жовт 2019 - 0:59), всього регувалося 3 раз(-и)

razorblade1989 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://t.me/oleksandr_tsaran
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

RazoRock Lupo - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: RazoRock Lupo   RazoRock Lupo - Сторінка 2 EmptyПт 18 Жовт 2019 - 23:37

Aklex пише:
... Не розумію, чому не збираєтесь до купи...

Лентяи :oops:
Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



RazoRock Lupo - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: RazoRock Lupo   RazoRock Lupo - Сторінка 2 EmptyПт 18 Жовт 2019 - 23:52

Саша Кавун пише:
Aklex пише:
... Не розумію, чому не збираєтесь до купи...

Лентяи [smiley][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Это да.
Но это не основная проблема.

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
DeGusto
Новачок
Новачок
DeGusto


Повідомлень : 34
Репутація : 28
Дата реєстрації : 07.11.2017
Звідки : RU

RazoRock Lupo - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: RazoRock Lupo   RazoRock Lupo - Сторінка 2 EmptyПт 25 Жовт 2019 - 4:56

Приветствую! Поделюсь своими впечатлениями от станка Razorock Lupo.

Хочу сразу сделать оговорку о том, что мои впечатления — это исключительно субъективный опыт, который нельзя распространять на других потенциальных пользователей такого станка. В некоторой степени он может быть учтен людьми с похожими типами кожи лица (довольно тонкая и нежная, краснеет от не очень сильного надавливания пальцами, склонная к жирности) и щетины (не частая, но грубая, толстый волос, седых примерно половина, держится прочно, волосяные луковицы крупные и сидят достаточно глубоко).

О покупке этого станка я задумался после прочтения множества хвалебных отзывов о его высокой эффективности и нетравматичности. К моменту покупки Lupo я уже вернулся с Timor OC, который меня все же немного покусывал, на Edwin Jagger DE89 – мой первый станок, с которого я начал итерации по поиску своего «идеала» лет пять назад. Целью покупки было повысить эффективность, не потеряв, при этом, в безопасности для кожи и, самое главное, избавиться от необходимости выравнивать лезвие.

До этого я около 30 лет брился разнообразными кассетниками, из которых мне больше других запомнился качеством бритья ранний Gillette Sensor Excel. Потом начались маркетинговые гонки, количество лезвий и цены полезли вверх, а качество кассет и бритья — вниз.

Алюминиевый Razorock Lupo желтого цвета был куплен в середине сентября на yoursaving.com за €33.76 (включая стоимость доставки в РФ) и доехал до меня на одиннадцатый день.

К качеству станка у меня нет абсолютно никаких претензий. Я не смог найти ни одного, даже незначительного, дефекта. Выравнивание лезвия не требуется. Вроде бы вот он — идеал, но…

… я получил немного усмиренную версию Mhule R41. Я был шокирован. Ощущения все те же самые, только уменьшенные в масштабе. И скребок, и чувство, что лезвие впивается в щетину и увязает в ней, и пальцами чувствуется «песочек» даже после нескольких проходов. Ну и те же последствия — переход с нижней челюсти на шею с множеством долгокровящих точек (слева у меня особенно проблемная область), начинающая врастать щетина слева на шее. Лезвия пробовал Shark Stainless, Shark Chrome, Astra Platinum, Shick Premium, Polsilver. Другие лезвия пробовать не стал — надоело заниматься самоистязанием. Из тех, что я успел попробовать наиболее щадящими оказались лезвия Shark. Станок однозначно пойдет на продажу. Как-то невзлюбил я его, даже к R41 у меня нет такого негативного чувства.

offtopic: В заключение своего опуса хочу тезисно поделиться своим опытом по уменьшению травматичности при бритье (это только мой опыт, только мое уникальное сочетание свойств кожи, щетины и навыков):


  •     бриться лучше сразу как проснулся
  •     компресс перед бритьем провоцирует раздражение, достаточно ополоснуть теплой водой и промакнуть полотенцем
  •     с кремом для бритья (как правило) раздражение кожи меньше
  •     чем лучше скольжение, тем меньше травм
  •     ментол в пене помогает снизить раздражение
  •     если крем или мыло без ментола, то можно воспользоваться зеленым прешейвом от Proraso (смывать его не надо)
  •     проблемные места надо брить в первую очередь и всеми проходами сразу, чтобы потом к этим местам больше не возвращаться
  •     использовать лезвия более упругие при поперечном сгибе (более толстые?), для меня отлично работает Shark (показалось, что Chrome чуть лучше, чем Stainless)
  •     душ после бритья значительно улучшает состояние кожи
  •     спиртовой лосьон усиливает покраснение и кровоточивость
  •     квасцы могут вызвать сильное покраснение, похожее на легкий ожог, которое долго не проходит


Всем хорошего и комфортного бритья! Прошу прощения за многабукф. Спасибо за внимание.

правка от 26.10 - орфография, синоним


Останній раз редагувалося: DeGusto (Сб 26 Жовт 2019 - 16:30), всього регувалося 3 раз(-и)

Zolotov Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

RazoRock Lupo - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: RazoRock Lupo   RazoRock Lupo - Сторінка 2 EmptyПт 25 Жовт 2019 - 10:53

Цікаві і правильні заключення хочу дещо дабавити з того що мені вдалося дослідити(все індивідуально)

DeGusto пише:
...ментол в пене помогает снизить раздражение...
Ментол дає тільки відчуття меншого подразнення під час гоління і тому потрібно не зловживати цим і не втрачати пильність.

DeGusto пише:
...использовать лезвия более упругие при поперечном сгибе (более толстые?), для меня отлично работает Shark (показалось, что Chrome чуть лучше, чем Stainless)...
Цей закон дійсно діє але тільки для станків де лезо кріпиться рельсами далеко від кромки верхньої кришки типу 89 голови. В станках де лезо кріпиться намертво при основі на виході типу ГЧ89 навпаки треба більш тонші леза щоб кромка хоть якось могла незначну хвильку робити тоді гоління мякшим буде.

DeGusto пише:
...спиртовой лосьон усиливает покраснение и кровоточивость...
Лосьйони спиртові Speick - єдині на сьогодні які навіть на початковій стації не викликають підсилення почервонніння.

і нехай простить нас адмін OffTopic
Повернутися до початку Перейти донизу
KRuslan
Постоялець
Постоялець
KRuslan


Повідомлень : 625
Репутація : 129
Дата реєстрації : 02.03.2019
Звідки : Киев

RazoRock Lupo - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: RazoRock Lupo   RazoRock Lupo - Сторінка 2 EmptyПт 25 Жовт 2019 - 11:18

Очень важно,что камрад [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] уточняет,что его выводы о станке Lupo сугубо субъективны.Я ни в коем образе не пытаюсь идеализировать эту бритву,но убежден,что Lupo подойдет для очень многих пользователей.В статистике есть такой метод когда самые верхние и самые нижние показатели отбрасывают и вычисляют среднее арифметическое.Мне кажется что случай
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] как раз исключение из общего показателя людей,которым нравится станок.
Однозначно,у Lupo есть недостатки и главный по моему мнению-это алюминивая основа.
С точность могу сказать,что все кто размышляет над покупкой данного станка надо решаться(цена кстати очень даже гуманная)
Я же как пользователь Lupo жду версию из нержи,убежден,что это будет уже совершенно другая бритва
Повернутися до початку Перейти донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 924
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

RazoRock Lupo - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: RazoRock Lupo   RazoRock Lupo - Сторінка 2 EmptyПт 25 Жовт 2019 - 12:11

KRuslan пише:
Я же как пользователь Lupo жду версию из нержи,убежден,что это будет уже совершенно другая бритва
она уже есть, только раскупили [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Повернутися до початку Перейти донизу
KRuslan
Постоялець
Постоялець
KRuslan


Повідомлень : 625
Репутація : 129
Дата реєстрації : 02.03.2019
Звідки : Киев

RazoRock Lupo - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: RazoRock Lupo   RazoRock Lupo - Сторінка 2 EmptyПт 25 Жовт 2019 - 12:16

Сэм пише:
KRuslan пише:
Я же как пользователь Lupo жду версию из нержи,убежден,что это будет уже совершенно другая бритва
[size=47]она уже есть, только раскупили [/size][size=47][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Да, я видел, стою в очереди :)
Повернутися до початку Перейти донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 924
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

RazoRock Lupo - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: RazoRock Lupo   RazoRock Lupo - Сторінка 2 EmptyПт 25 Жовт 2019 - 13:30

KRuslan пише:
Сэм пише:
KRuslan пише:
Я же как пользователь Lupo жду версию из нержи,убежден,что это будет уже совершенно другая бритва
[size=47]она уже есть, только раскупили [/size][size=47][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Да, я видел, стою в очереди :)
алюминиевый у вас уже есть?
Повернутися до початку Перейти донизу
KRuslan
Постоялець
Постоялець
KRuslan


Повідомлень : 625
Репутація : 129
Дата реєстрації : 02.03.2019
Звідки : Киев

RazoRock Lupo - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: RazoRock Lupo   RazoRock Lupo - Сторінка 2 EmptyПт 25 Жовт 2019 - 13:32

Да
Повернутися до початку Перейти донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 924
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

RazoRock Lupo - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: RazoRock Lupo   RazoRock Lupo - Сторінка 2 EmptyНд 17 Лист 2019 - 20:49

Давно так чисто и комфортно не выбривался, полный дельфин) станочек легкий и манёвренный, дает возможность подлезть в любой участок лица, мне кажется стальной будет не такой манёвренный, за счет легкости станка ты полностью контролируешь давление на кожу.

kh_fish Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

RazoRock Lupo - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: RazoRock Lupo   RazoRock Lupo - Сторінка 2 EmptyПн 18 Лист 2019 - 22:23

RazoRock Stainless Steel Lupo DE Safety Razor - With DLC Coating

Наразі не розібрали :D
Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

RazoRock Lupo - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: RazoRock Lupo   RazoRock Lupo - Сторінка 2 EmptyПн 18 Лист 2019 - 22:40

Roman313 пише:
RazoRock Stainless Steel Lupo DE Safety Razor - With DLC Coating

Наразі не розібрали :D
Що ж ти робиш спокуснику! :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

RazoRock Lupo - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: RazoRock Lupo   RazoRock Lupo - Сторінка 2 EmptyПн 18 Лист 2019 - 22:48

Досі в наявності popcorn
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

RazoRock Lupo - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: RazoRock Lupo   RazoRock Lupo - Сторінка 2 EmptyПн 18 Лист 2019 - 22:56

Roman313 пише:
Досі в наявності popcorn
"Досі" - тому, що чорна
Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

RazoRock Lupo - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: RazoRock Lupo   RazoRock Lupo - Сторінка 2 EmptyВт 19 Лист 2019 - 8:21

Вже розібрали але ще може бути до чорної п'ятниці
Повернутися до початку Перейти донизу
Андроний
Постоялець
Постоялець
Андроний


Повідомлень : 623
Репутація : 79
Дата реєстрації : 20.05.2018
Звідки : Черкассы

RazoRock Lupo - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: RazoRock Lupo   RazoRock Lupo - Сторінка 2 EmptyВт 19 Лист 2019 - 8:54

Так есть на этот станок коллективная закупка или нету?
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

RazoRock Lupo - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: RazoRock Lupo   RazoRock Lupo - Сторінка 2 EmptyВт 19 Лист 2019 - 13:51

А есть у кого-то фоточки с уснтановленным лезвием? Крупняком, в разных проекциях?
Повернутися до початку Перейти донизу
Lisabon
Бувалий
Бувалий
Lisabon


Повідомлень : 205
Репутація : 121
Дата реєстрації : 28.10.2018
Звідки : Лисичанск

RazoRock Lupo - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: RazoRock Lupo   RazoRock Lupo - Сторінка 2 EmptyВт 19 Лист 2019 - 14:30

Саша Кавун пише:
А есть у кого-то фоточки с уснтановленным лезвием?
Фото:
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

RazoRock Lupo - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: RazoRock Lupo   RazoRock Lupo - Сторінка 2 EmptyВт 19 Лист 2019 - 14:37

Понаглею ещё и попрошу вид "сверху"
Повернутися до початку Перейти донизу
Lisabon
Бувалий
Бувалий
Lisabon


Повідомлень : 205
Репутація : 121
Дата реєстрації : 28.10.2018
Звідки : Лисичанск

RazoRock Lupo - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: RazoRock Lupo   RazoRock Lupo - Сторінка 2 EmptyВт 19 Лист 2019 - 14:41

Саша Кавун пише:
Понаглею ещё и попрошу вид "сверху"
Нет у меня. Выше фото не мои, а из группы с телеграмма.
Повернутися до початку Перейти донизу
Lisabon
Бувалий
Бувалий
Lisabon


Повідомлень : 205
Репутація : 121
Дата реєстрації : 28.10.2018
Звідки : Лисичанск

RazoRock Lupo - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: RazoRock Lupo   RazoRock Lupo - Сторінка 2 EmptyВт 19 Лист 2019 - 14:46

Саша Кавун пише:
Понаглею ещё и попрошу вид "сверху"
Ещё дали с группы фото:
Фото:


Останній раз редагувалося: Lisabon (Вт 19 Лист 2019 - 21:39), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
 
RazoRock Lupo
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 7Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Наступний
 Схожі теми
-
» RazoRock SS Lupo и RazoRock Lupo (сравнение).
» RazoRock Mamba DE Safety Razor.
» RazoRock BBS
» Razorock 400
» Razorock hawk

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: