ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Гоління з холодною водою

Перейти донизу 
+12
yehorf
RotBart
zvlad
croixeven
Денис К.
Santa
trimmer
Volodymyr
Феникс
Vitgor
Ruslan
Тарас Швець
16 користувачів
АвторПовідомлення
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Гоління з холодною водою Empty
ПовідомленняТема: Гоління з холодною водою   Гоління з холодною водою EmptyСб 13 Квіт 2019 - 2:44

Добрий вечір шановні форумчани. Кому не цікаво читати, все, що я тут накатав, будь ласка прогорніть вниз до головного питання.

Для себе вже виявив та перевірив, що гоління з холодною водою дає мені найкращі результати. Голитись дещо складніше, волос та якби трішки тягнеться, але нічого критичного. Щетина, як мені здається, не з м'яких у мене. Потрібно використовувати гострі леза для відносно легкого зрізання волосся, та бажано агресивніші станки. Але мені таке гоління дозволяє здійснювати більше проходів, йти проти шерсті в проблемних місцях. Роблю три класичні проходи відносно моєї карти росту волосся. По, впоперек, проти та добривка. Сенс у використовувані прешейвів зник - волос і так дубовий при холодній воді, а крем дає тепер по суті тільки ковзання. Про подразнення забув - виникає вкрай рідко і те тільки через те, що шкребу по одному місці декілька разів. Шкіра взагалі почуває себе чудово. Ніколи б не подумав, що зможу голитись проти росту волосся без наслідків. Забув коли востаннє різався. Мінімальні точки десь можу поставити, але під дією холодної води вони відразу затягуються. Щетина з'являється швидше на декілька годин, чим після теплої води, але зате немає почервоніннь та подразнення.

Тільки спробую поголитись з гарячою водою, отримую неприємності. Відразу є почервоніння на шиї, на другий день часто вростає волосся(ох і неприємна штука). Шкіра дуже сохне. Приходиться рятуватись жирними кремами. Якщо пройдусь спиртовим лосьйоном - жах, може пекти пів дня(до речі використовую зі своєю сухою шкірою після гоління холодною водою спиртові лосьйони ALPA і ніяких проблем). Пробував і після душу, і з розпаркою рушником гарячим, і без... майже завжди погані результати.

Все ж таки гоління гарячою водою з помякшенням волосся та теплим скатлом це класика, а холодною по ідеї голяться тільки при відсутності гарячою.

Так ось питання: це я один такий, що голюсь майже завжди тільки в холодній(майже льодяній) воді? Хтось ще таке практикує?

zvlad та shak Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Гоління з холодною водою Empty
ПовідомленняТема: Re: Гоління з холодною водою   Гоління з холодною водою EmptyСб 13 Квіт 2019 - 9:09

Тарас, таких людей много. Сам такой :roll: . Только не ледяной водой умываюсь, конечно, а прохладной. А классика - это такое... Мы все приходим к тому, что удобно нам.
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Гоління з холодною водою Empty
ПовідомленняТема: Re: Гоління з холодною водою   Гоління з холодною водою EmptyСб 13 Квіт 2019 - 9:40

Ruslan пише:
Тарас, таких людей много. Сам такой [smiley][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] . Только не ледяной водой умываюсь, конечно, а прохладной. А классика - это такое... Мы все приходим к тому, что удобно нам.
Дякую за відповідь. А чи вода льодяна чи холодна, я помітив, залежить від погоди на вулиці :D(Якщо, звісно відкривати тільки холодний кран). Зимою текла дуже холодна вода, але я був звик і мені комфортно. Особливо зранку дуже "роздупляє". Багато де читав, як то класно голитись теплою водою взимку. Як спробую, потім плюс вийду на мороз... ну гаряча вода це ніяк не моє.

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Vitgor
Постоялець
Постоялець
Vitgor


Повідомлень : 566
Репутація : 430
Дата реєстрації : 25.12.2018
Звідки : КиЇв

Гоління з холодною водою Empty
ПовідомленняТема: Re: Гоління з холодною водою   Гоління з холодною водою EmptyСб 13 Квіт 2019 - 9:49

Маю досвід гоління з холодною водою, голився так близько року.

Мій досвід та спостереження:
- шкіра обличчя реагує краще ніж на гарячу воду
- подразнення, однозначно, менше
- для мене особисто, більш прийнятна вода "літньої температури", крижана з часом викликає нездорову реакцію шкіри (щось на зразок застуди, переохолодження шкіри), хоча після гоління завжди вмиваюсь крижаною водою - з задоволенням, без поганих наслідків, часто - без афтешейву
- щетина зрізається дзвінко, з азартом )
- відростає щетина дещо швидше (ледь помітно)
- найкращим в холодному голінні, для мене, виявився Fatip

Коротко, так )
Зараз практикую таке гоління, зазвичай, в теплу пору року.

zvlad та shak Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Гоління з холодною водою Empty
ПовідомленняТема: Re: Гоління з холодною водою   Гоління з холодною водою EmptyСб 13 Квіт 2019 - 10:10

Vitgor пише:
Маю досвід гоління з холодною водою, голився так близько року.

Мій досвід та спостереження:
- шкіра обличчя реагує краще ніж на гарячу воду
- подразнення, однозначно, менше
- для мене особисто, більш прийнятна вода "літньої температури", крижана з часом викликає нездорову реакцію шкіри (щось на зразок застуди, переохолодження шкіри), хоча після гоління завжди вмиваюсь крижаною водою - з задоволенням, без поганих наслідків, часто - без афтешейву
- щетина зрізається дзвінко, з азартом )
- відростає щетина дещо швидше (ледь помітно)
- найкращим в холодному голінні, для мене, виявився Fatip

Коротко, так )
Зараз практикую таке гоління, зазвичай, в теплу пору року.
Цікаво :). До речі я сам подумував, що іноді афтешейву по суті не треба. Але по звичці та для задоволення використовую.

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Феникс
Постоялець
Постоялець
Феникс


Повідомлень : 533
Репутація : 299
Дата реєстрації : 14.03.2018
Звідки : Киев

Гоління з холодною водою Empty
ПовідомленняТема: Re: Гоління з холодною водою   Гоління з холодною водою EmptyСб 13 Квіт 2019 - 10:29

Я попробовал как-то раз побриться на холодную воду - не мое. По результату побрился сносно, но лицо остаток дня горело и пылало.
Знаю нескольких адептов холодного бритья, которые другого метода не признают. Если кому-то он дает хороший результат - почему бы и нет?
Брейтесь так, как вам нравится, лишь бы лицо опосля выглядело хорошо.
Повернутися до початку Перейти донизу
Volodymyr
Частий гість
Частий гість
Volodymyr


Повідомлень : 57
Репутація : 29
Дата реєстрації : 05.10.2018
Звідки : Харьков

Гоління з холодною водою Empty
ПовідомленняТема: Re: Гоління з холодною водою   Гоління з холодною водою EmptyСб 13 Квіт 2019 - 12:21

Ruslan пише:
Тарас, таких людей много. Сам такой :roll: . Только не ледяной водой умываюсь, конечно, а прохладной. А классика - это такое... Мы все приходим к тому, что удобно нам.

Полностью поддерживаю. Могу только в дополнение поделиться своим опытом.

При использовании слишком холодной воды не чувствую кожей лезвие, поэтому порезов трудно избежать. Нашел свой оптимум в том, что бреюсь прохладной водой (ок. 18-24С). Остальную "прохладу" добавляю содержащим небольшое количество ментола пенообразующим средством. Последние пару недель с удовольствием пользуюсь кремом ХИТ с маслом эвкалипта:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Зеленый Proraso с холодной водой для меня сейчас слишком ментольный. С наступлением летней жары приоритеты могут поменяться.

Еще важно то, каким инструментом и с какой техникой Вы пользуетесь. У меня в фаворитах Fatip никелированный с лезвиями Treet Pl или BIC. Причины: при моей технике бритья Fatip в бОльшей, чем другие станки степени, срезает волос, а не соскребает. Скребками для меня в этом плане являются Treet Herkules и знаменитый Muhle R41. Именно эти "скребки" и подарили мне пару раз бритвенный ожог. При Вашей технике бритья, вполне вероятно, все может быть наоборот.
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Гоління з холодною водою Empty
ПовідомленняТема: Re: Гоління з холодною водою   Гоління з холодною водою EmptyСб 13 Квіт 2019 - 12:24

До речі, R41 в моєму випадку теж діє як скребок. З R41 тільки гаряча вода. Але можливо просто не приловчився ще.
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Гоління з холодною водою Empty
ПовідомленняТема: Re: Гоління з холодною водою   Гоління з холодною водою EmptyСб 13 Квіт 2019 - 14:13

Volodymyr пише:
Цитата :

Скребками для меня в этом плане являются Treet Herkules и знаменитый Muhle R41. 
О да согласен полностью, ещё могу добавить Вилкинсон и Рапиру.
Причина - небольшой загиб лезвия, крайне некомфортное бритьё.
Повернутися до початку Перейти донизу
Santa
Частий гість
Частий гість
Santa


Повідомлень : 79
Репутація : 28
Дата реєстрації : 08.10.2018
Звідки : Івано-Франківськ

Гоління з холодною водою Empty
ПовідомленняТема: Re: Гоління з холодною водою   Гоління з холодною водою EmptyСб 13 Квіт 2019 - 23:09

Я теж голюся з холодною водою, але не крижаною. Розпарювання, після душу - це все давно відмінив, і забув, що таке подразнення. Ще в юності, як тільки починав голитися, мені говорили спробувати холодну воду, але я вважав це неправильним, та й спроби були невдалі чомусь. До речі, в мене з крижаною водою виходило гірше, ніж з теплою (гарячою).

shak Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Гоління з холодною водою Empty
ПовідомленняТема: Re: Гоління з холодною водою   Гоління з холодною водою EmptyСб 13 Квіт 2019 - 23:42

Santa пише:
Я теж голюся з холодною водою, але не крижаною. Розпарювання, після душу - це все давно відмінив, і забув, що таке подразнення. Ще в юності, як тільки починав голитися, мені говорили спробувати холодну воду, але я вважав це неправильним, та й спроби були невдалі чомусь. До речі, в мене з крижаною водою виходило гірше, ніж з теплою (гарячою).
Я не знаю наскільки в мене крижана вода :). Відкручую тільки холодний кран зазвичай. Іноді по відчуттям була дуже холодна, наче легка "анастезія". Але це умивання до, після і ополаскування бритви. Піну взбиваю прохолодною водою, або кімнатної температури, бо в крижаній важко взбити нормальну піну.

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Santa
Частий гість
Частий гість
Santa


Повідомлень : 79
Репутація : 28
Дата реєстрації : 08.10.2018
Звідки : Івано-Франківськ

Гоління з холодною водою Empty
ПовідомленняТема: Re: Гоління з холодною водою   Гоління з холодною водою EmptyНд 14 Квіт 2019 - 0:17

Тарас Швець пише:


Я не знаю наскільки в мене крижана вода :). Відкручую тільки холодний кран зазвичай. Іноді по відчуттям була дуже холодна, наче легка "анастезія". Але це умивання до, після і ополаскування бритви. Піну взбиваю прохолодною водою, або кімнатної температури, бо в крижаній важко взбити нормальну піну.

Отправлено через Topic'it

Крижана - це з холодного крану взимку) Я в теплій воді тільки помазок замочую, піну збиваю на лиці.
Повернутися до початку Перейти донизу
Денис К.
Постоялець
Постоялець
Денис К.


Повідомлень : 502
Репутація : 103
Дата реєстрації : 08.11.2017

Гоління з холодною водою Empty
ПовідомленняТема: Re: Гоління з холодною водою   Гоління з холодною водою EmptyСб 11 Травень 2019 - 18:14

Когда служил срочную в казарме горячей воды небыло, брился только холодной-эффект отвратительный, бритва просто небреет,крем немылится(зимой).Больше и пробовать нехочу.

Денис К. та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
croixeven
Новачок
Новачок
croixeven


Повідомлень : 13
Репутація : 16
Дата реєстрації : 02.04.2019
Вік : 37
Звідки : Киев

Гоління з холодною водою Empty
ПовідомленняТема: Re: Гоління з холодною водою   Гоління з холодною водою EmptyПт 19 Лип 2019 - 12:05

Помню, когда учился в институте, то больше 5 лет пользовался только Мак3. Даже не задумывался о том, как правильно. Никакой подготовки. Пена из баллона и Мак3 из-под холодной воды. Никаких проблем не было. Только так: пена комнатной температуры и холодный станок. Афтершейв - холодная вода, никаких лосьонов. Станок из-под теплой или горячей воды был просто некомфортен.

Сейчас действую по ситуации. Заметил, что холодная или прохладная вода уменьшает шанс травмировать кожу при бритье, снижает вероятность раздражения. Но есть и минус - сложнее выбриться в BBS. Пользуюсь этим, когда знаю, что предстоит сложное "компромиссное" бритье. Т.е. когда нужна золотая середина между чистотой и минимальной вероятностью раздражения. Если щетина 1-2 дневная, то лучше результаты с холодной водой и холодной бритвой. Если быстрое бритье в один проход - опять же, только холодная вода, с ней результат более равномерный получается почему-то. Если щетина 3+ дней (кожа лучше восстановилась, готова к бОльшим нагрузкам, да и сама щетина не такая жесткая), и собираешься достичь BBS, то здесь уже теплая пена, горячая вода и теплый станок работают отменно. 

Что касается подготовки (увлажнение теплой или горячей водой/прешейв), здесь без вариантов - всегда лучше результат с подготовкой, чем без.

Олександр Lutsk та Jeemye Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zvlad
Новачок
Новачок
zvlad


Повідомлень : 32
Репутація : 10
Дата реєстрації : 07.10.2018

Гоління з холодною водою Empty
ПовідомленняТема: Re: Гоління з холодною водою   Гоління з холодною водою EmptyЧт 20 Травень 2021 - 20:04

Тоже бреюсь только с холодной водой. Зимой - ледяной, то есть той водой, которая течет с крана с холодной водой, после того, как стечет. На много меньше раздражение и вероятность порезов. Использую в основном два китайских станка - Vigshave с острыми лезвиями и Baili BT171 с мягкими. Помазок синтетика и крем для бритья Arko, после бритья умываюсь все той-же холодной водой и наношу крем для бритья Arko, который остался на помазке, через 2-3 минуты смываю холодной водой. После бритья приятные ощущения и нет раздражения, как при бритье с горячей водой, правда щетина отрастает чуть быстрее.

Ruslan, cka та shak Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
RotBart
Частий гість
Частий гість
RotBart


Повідомлень : 98
Репутація : 33
Дата реєстрації : 05.12.2021

Гоління з холодною водою Empty
ПовідомленняТема: Re: Гоління з холодною водою   Гоління з холодною водою EmptyНд 12 Груд 2021 - 14:28

Принимайте и меня в клуб адептов холодного бритья.
Горячую/теплую воду не использую при бритье вообще. Умывание до, во время и после процесса, а также взбивание пены (в чаше, из крема или мыла) - всё только с холодной.
Плюсы: пена образуется более густая и устойчивая; при бритье (использую опасные) нету ни порезов, ни царапин - так как кожа не раскисает в кисель; комфортно чувствуешь себя в любой поездке и вообще в любой ситуации, не заботясь о бритье. И раздражение отсутствует, либо минимальное, не сравнить с горячим. 
Чистотой доволен. Возможно, горячая вода дает какие-то полсуток форы. Но так как бреюсь раз в три дня, над этим не парюсь - в любом случае, по прошествии нескольких дней лицо надо подсвежать.

Ruslan, Акулов, Santa, РустВр, Mel, Влад Бежик та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
yehorf
Новачок
Новачок
yehorf


Повідомлень : 23
Репутація : 2
Дата реєстрації : 15.06.2021

Гоління з холодною водою Empty
ПовідомленняТема: Re: Гоління з холодною водою   Гоління з холодною водою EmptyПн 24 Січ 2022 - 1:48

Решил и себе попробовать бриться с холодной водой. Раздражениями и порезами особо не страдал. Но хотелось сократить подготовку к бритью. Раньше брился после душа.
Две недели экзекуций и один и тот же результат - порезы и раздражение и неприятное ощущение холодного станка на лице.
Понял, что мне данный способ не подходит. Решил, чтобы не лезть в душ, попробовать распарить лицо полотенцем. Когда только начинал бриться тешкой мне полотенце не зашло. Думаю, нужно ещё раз попробовать. И что вы думаете? Такого кайфа от бритья я никогда не получал. Щетина срезалась практически без сопротивления. Я не поставил не одной коцки, лосьон практически не пёк и раздражения после тоже не было.
Ни кого не хочу уговаривать. Видимо, каждому подходит свое.

Ruslan, Бобёр, ditrih_, Jeemye та RotBart Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Гоління з холодною водою Empty
ПовідомленняТема: Re: Гоління з холодною водою   Гоління з холодною водою EmptyПн 24 Січ 2022 - 14:45

yehorf пише:

Ни кого не хочу уговаривать. Видимо, каждому подходит свое.
Это точно.
Повернутися до початку Перейти донизу
supernova
Бувалий
Бувалий
supernova


Повідомлень : 116
Репутація : 2
Дата реєстрації : 03.08.2021
Звідки : Луцьк

Гоління з холодною водою Empty
ПовідомленняТема: Re: Гоління з холодною водою   Гоління з холодною водою EmptyПн 24 Січ 2022 - 19:28

Брився я в гуртожитку холодною, іншої не було. Норм було. В мене дуже чутлива шкіра, буде цікаво зараз повторити, коли я вже підібрав все так (мило, леза), що подразення немає.
Але в чайнику все одно доводилось гріти воду, відпарювати помазок і потім ще її ж використовати для збиття піни. Якщо крем то +- норм, якщо тверде мило то це неможливо з холодною.
Повернутися до початку Перейти донизу
RotBart
Частий гість
Частий гість
RotBart


Повідомлень : 98
Репутація : 33
Дата реєстрації : 05.12.2021

Гоління з холодною водою Empty
ПовідомленняТема: Re: Гоління з холодною водою   Гоління з холодною водою EmptyПн 24 Січ 2022 - 19:50

Синтетичний ворс розмочування не потребує. 
Щодо збивання, в мене ніяких проблем немає. Хоч з мила, хоч з крему. Тут ще грає роль сама техніка збивання: скільки мила/крему забирати, пропорція води, час збивання піни і т.д і т.п. Багато нюансів - навіть у такій простій, здавалося б, справі.

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Гоління з холодною водою Empty
ПовідомленняТема: Re: Гоління з холодною водою   Гоління з холодною водою EmptyПн 24 Січ 2022 - 23:18

Летом бреюсь с холодной водой. Зимой с еле тёплой, и даже ближе к холодной. Тёплая вода, особенно до бритья, для моей кожи - вражина. А вот помазок, взбивается в тёплой чаше или скаттле! То есть пена проходит по лицу в теплом состоянии и, от этого, дополнительное удовлетворение процессом ;)
Очень чувствительная и после распаривания даже тепленькой водой, раздражение неминуемо. А вот тёплая пена заходит нормуль.
Для меня, после бритья, умыться слегка тёплой водой, а потом нанести лосьон или крем - шикарно получается.

Так что у меня так - до бритья, холодная либо слегка тёплая (прим. до 36,6град.). После бритья тёплая (прим. 40-45град.)

yehorf та RotBart Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Mel
Бувалий
Бувалий
Mel


Повідомлень : 301
Репутація : 0
Дата реєстрації : 16.08.2019
Звідки : Дніпро

Гоління з холодною водою Empty
ПовідомленняТема: Re: Гоління з холодною водою   Гоління з холодною водою EmptyСб 29 Січ 2022 - 11:19

Холодная вода не раскрывает поры, поэтому кожа менее травмируется во время бритья.
Сейчас снова экспериментирую с холодной водой.

egoist, ditrih_ та RotBart Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
RotBart
Частий гість
Частий гість
RotBart


Повідомлень : 98
Репутація : 33
Дата реєстрації : 05.12.2021

Гоління з холодною водою Empty
ПовідомленняТема: Re: Гоління з холодною водою   Гоління з холодною водою EmptyВт 21 Лист 2023 - 11:03

Практикую "холодное" бритьё уже несколько лет (в теме есть мой пост за 2021) - полёт нормальный.
Особенно сейчас в армии, когда нету зависимости от горячей воды в полевых, например, условиях.
Теперь понял, почему к такому бритью в совдеповской армии срочников приучивали - как мне рассказывали, в умывальниках в принципе не было горячей воды как таковой.
Правда, тогда и бороду солдатам не разрешалось носить)
В общем и целом, с холодной водой о порезах забыл вообще. Иногда подбриваюсь даже без пены, просто смочив лицо холодной водой. С раздражением проблем особых тоже нет. И чистота бритья нормальная.

Ruslan, trimmer, Акулов, Santa, vicbro, ARTURIUS, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2837
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Гоління з холодною водою Empty
ПовідомленняТема: Re: Гоління з холодною водою   Гоління з холодною водою EmptyВт 21 Лист 2023 - 11:39

Для мене гоління з холодною водою нормальна робоча процедура.) Полюбляю так голитись влітку. Пори закриті, шкіра більш плотна. Мінусом є те, що кутікули щетини можуть менше розпушуватись, але мило свою справу зробить.)

_________________
Через терни до зірок!

Ruslan, Акулов, ditrih_ та RotBart Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Гоління з холодною водою
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» FAX ,крем для гоління
» Аромати мил для гоління
» Крем для гоління MAN KEY.
» Крем для гоління Florena Men
» Сезонні особливості гоління

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ДЛЯ НОВАЧКІВ, ОБМІН ДОСВІДОМ-
Перейти до: