ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Edwin Jagger DE89

Перейти донизу 
+38
Meo
Wolfskin
ARTURIUS
Polosatiy
all75
blind_d
serhii
Изотовец
Windigo
Mel
Бобёр
arsonist
trimmer
Sm1tty
stinger
Андроний
alexzu37
fill
Aklex
akozubay
Troto
Viktor
Vladimir
BigRedCat
vk04
zabor
Евгений
Олександр Тернавский
Саша Кавун
Roman313
noc
R0CKman
Vladislav
Chorniy72
Стас
TeeJay
Ruslan
Alter ego
42 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Наступний
АвторПовідомлення
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 EmptyСр 1 Травень 2024 - 10:45

Изотовец пише:
Станок первичен, лезвия вторичны...
Согласен. Но, например, Физер, довольно известный и популярный/уважаемый бренд (покрайне мере на нашем форуме), благодаря одному единственному виду лезвий. Я не знаю как там распределена прибыль у Физера от продажи станков и лезвий. Но лезвия (опять же на нашем форуме) покупали и пробовали очень многие (если не все), а вот станки... никому не интересны и где то там - вторичны, в общем...
Изотовец пише:
А современный Джиллетт это про направление Мак 3 и Фьюженов, а не Т-бритвы.
Тоже согласен. Но тем не мение Т-бритвы Джилетт все еще выпускает. И они более интересны чем бритвы того же Физера.
Изотовец пише:
Расходники и сопутствующие товары часто могут не производиться и не разрабатываться брендом, а быть обычными брендированными ОЕМ-товарами и их основная цель это увеличение среднего чека, а не получение основной прибыли. Именно так и есть в случае с Мюле и Джаггером.
Вот этого не знал, что вся их косметика ОЕМ. Вообще, Мюле первоначально выпускали исключительно помазки. Когда они бритвы начали выпускать? С 2000-х годов? 
Изотовец пише:
Чтобы Gillette 102 был классикой ему нужно было бы и сейчас производиться.
А вот с этим не согласен. Это как? Разве классика может называться классикой только до тех пор пока выпускается или пока жив бренд? И с момента прекращения выпуска это уже не классика? Как только перестанут производить 89-ую ее уже нельзя будет назвать классикой?
Произведения Баха уже не являются классикой, потому что он не исполняет свои произведения... А пока он исполнял свои произведения - они были классикой... 
Что такое вообще классика? 
Классика — в широком смысле показательный, характерный. Возникший в таком виде.
Так что Gillette 102 вполне подходит под такое определение классики, в таком характерном и показательном виде возникла современная Т-шка.
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 EmptyСр 1 Травень 2024 - 12:31

fill пише:
Ще недавно був King C Gilette, зараз вже нема.
От цього не знав. Що ж, визнаю, помилився, коли думав що Джилети будуть лідирувати за кількістью. Наче ж бачив фото із 102 та 102а у тебе, думав що то твої... 
Але я все одно хочу собі в колекцію 102 )))
fill пише:
 є навіть Yaqi 2 штуки.
Не знав що ти такий шанувальник Які. good

fill та Wolfskin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2870
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 EmptyСр 1 Травень 2024 - 13:33

all75 пише:

Але я все одно хочу собі в колекцію 102 )))
Якщо брати 102, то вже шукати Покет.)
В стилі такий, як на малюнку.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

fill, Wolfskin, all75, mad_fish та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 EmptyСр 1 Травень 2024 - 14:55

all75 пише:

От цього не знав. Що ж, визнаю, помилився, коли думав що Джилети будуть лідирувати за кількістью. Наче ж бачив фото із 102 та 102а у тебе, думав що то твої... 
Але я все одно хочу собі в колекцію 102 )))

Не знав що ти такий шанувальник Які. good


Так, були в мене на тесті три старих Gillette, Артур якось давав. Тому і фото викладав.
Треба було зразу про них написати, не подумав. 

Мені, якщо чесно, і я про це писав, 102-ий не дуже зайшов - дещо заагресивний для мене. 
Але то на мій смак, впевнений, багато кому він зайде. Та й, гадаю, згодом і сам бм зміг підлаштуватись під неї. 

А шодо Yaqi, то то якось так сталось :-)))
Взагалі їх в мене було більше, були й інші китайці. Та згодом решту попродавав-пороздавав. 

Тут на фррумі є тема Тільки Yaqi, так я повністю згоден з автором теми: Yaqi - це чудова можливість спробувати багато бритв за скромні гроші. І це при тому, що в них є досить непогані моделі.

all75 та Polosatiy Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 EmptyСр 1 Травень 2024 - 15:25

all75 пише:
Вообще, Мюле первоначально выпускали исключительно помазки. Когда они бритвы начали выпускать? С 2000-х годов? 
Питання знімаю. Вже знайшов інформацію. В 2009 році, Мюле почала виробництво 89-ої, та в 2011 році виробництво 41-ої власної розробки. До цього купували "89-у" і "41-у" бритви у Фатіпа та Меркура і продавали під своїм брендом.
Особливо мені сподобалась 89-а Open Comb, яку Мюле продавала до 2009 року, оце я розумію - класика!


Останній раз редагувалося: all75 (Ср 1 Травень 2024 - 16:35), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 EmptyСр 1 Травень 2024 - 16:31

all75 пише:

Питання знімаю. Вже знайшов інформацію. В 2009 році, Мюле почала виробництво 89-ої, та в 2011 році виробництво 41-ої власної розробки. До цього купували 89-у і 41-у бритви у Фатіпа та Меркура і продавали під своїм брендом.
Особливо мені сподобалась 89-а Open Comb, яку Мюле продавала до 2009 року, оце я розумію - класика!

А можна трохи більше про 89-ту та 41-шу від Фатіп і Меркур? 
Бо я про таке нвколи не чув. 
Наскільки я знаю, 89-ту розробили EJ і Mühle.
Так, у неї є прообраз, але він не з Європи

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 EmptyСр 1 Травень 2024 - 16:41

fill пише:
А можна трохи більше про 89-ту та 41-шу від Фатіп і Меркур? 
Ті конструкції що виготовляли, так розробили самі. А до цього просто купували бритви у Фатіпа і Меркура і продавали їх під тими самими номерами - 89 і 41 бритви.
Ось тут вичитав (читати усі пости від користувачів а не тільки заглавні пости тем):
89, 89, 41, 41


Останній раз редагувалося: all75 (Ср 1 Травень 2024 - 16:54), всього регувалося 2 раз(-и)

fill, Wolfskin та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 EmptyСр 1 Травень 2024 - 16:44

all75 пише:

Ось тут вичитав (читати усі пости від користувачів а не тільки заглавні пости тем):
89, 89, 41

Ок, дякую, почитаю
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 10:01

all75 пише:

Ті конструкції що виготовляли, так розробили самі. А до цього просто купували бритви у Фатіпа і Меркура і продавали їх під тими самими номерами - 89 і 41 бритви.
Ось тут вичитав (читати усі пости від користувачів а не тільки заглавні пости тем):
89, 89, 41, 41


Ще раз дякую!
Почитав і заспокоївся :-)
Боявся, чесно, що маю велику прогалину у знаннях. По факту прогалина є, але не в тому, щодо чого я боявся :-)

А загалом висновок з прочитаного, такий самий: до 2009-ого року 89-та і 41-ша - це були голови Фатіп.
Потім виникла власна розробка, у Фатіпа перестали закуповувати, але нумерацію з якогось дива лишили.

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 10:22

fill пише:
 це були голови Фатіп.
Та там і ручки були від Фатіп, і про різьбу пишуть що - фірмова від Фатіп (як ми знаєм, вона відрізняється від інших виробників). Тож, повністью станки, а не тільки голови закупали у Фатіп.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 10:27

all75 пише:

Та там і ручки були від Фатіп, і про різьбу пишуть що - фірмова від Фатіп (як ми знаєм, вона відрізняється від інших виробників). Тож, повністью станки, а не тільки голови закупали у Фатіп.

По суті так.

Я просто пам’ятаю те інтерв’ю Ніла Джаґґера 2012-ого року. І чогось, прочитавши твоє перше повідомлення на цю тему, подумав, що є якась нова інформація про участь Фатіп та/або Меркур у розробці сучасної 89-ої. Був збентежений.
З’ясувалося, все набагато простіше. В принципі, нормальна тєма для стартапа, та й не тільки для стартапа - продавати чуже зі своїм шилдіком.

all75 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 579
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 10:37

C историей марки Фатип в целом все туманно. Вот один из постов об истории производства итальянских Т-станков.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

И немного о Фатипе, в частности:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


all75 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 10:40

Wolfskin пише:
C историей марки Фатип в целом все туманно. Вот один из постов об истории производства итальянских Т-станков.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

И немного о Фатипе, в частности:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]



Ой, ну Фатіп - то ще одна мутна історія :-)
Колись трохи читав про них. При нагоді перечитаю, дякую за ссилочки!

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 12:05

Wolfskin пише:
C историей марки Фатип в целом все туманно. 

fill пише:
Ой, ну Фатіп - то ще одна мутна історія :-)
А у Джаггера що з історією ? От які бритви вони випускали, чи продавали, до того як в 2009 році почали випускати 89-у? Може вони, як Мюле, до 2009 року бритви не виробляли, а продавали чийсь ОЕМ? Де можна почитати?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 12:24

all75 пише:



А у Джаггера що з історією ? От які бритви вони випускали, чи продавали, до того як в 2009 році почали випускати 89-у? Може вони, як Мюле, до 2009 року бритви не виробляли, а продавали чийсь ОЕМ? Де можна почитати?

Ну, як я пригадую, це сімейна компанія, яка почалася з продажу якісних інструментів і засобів для гоління.
По твоїм посиланням мова йде пор Мюле, але, гадаю, в Джаґґера приблизно така сама історія - продавали ОЕМ. Принаймні, я ніде ніколи не читав, що перед 89-ою вони мали щось інше своє.

Зараз посилання на їхню історію не дам, але якщо щось нарию найближчим часом, радо поділюся.

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 111
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 13:17

Ось тільки що знову поголився Джаггером з лезом Кінг С. Дуже круто вибрився. Станкок Кінг С від Джагера трохі далекий в плані ефективності)) Непроблемні місця він голить без проблем - спорити не буду, а от в проблемних зонах треба трохи помахати) З Джаггером такого нема - та два раза провів і ББС) Навіть відчувається лезо на шкірі. Джаггер буде трохі агресивніший в плані збривання, але по комфорту такий самий м'який, як і Кінг)
П.С. А стосовно Джиллета, то в мене лише одна з ним асоціація: гігант, який продає Мак3 і їм подібне + різні піни в балонах, шампуні і касети) Масмаркет, одним словом. Вище про це як раз вже писали)))

fill та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 13:30

blind_d пише:
Ось тільки що знову поголився Джаггером з лезом Кінг С. 

Все забуваю спитати: як тобі рідна ручка Джаґґера?

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 111
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 13:37

fill пише:

Все забуваю спитати: як тобі рідна ручка Джаґґера?
Матюкатись тут, напевне, не можна, тому скажу так - прекрасна! Відносно той же Кінгівської ручки, ця зручніша набагато! Товстіша - це раз! Оті грані/насічки на ній придають ретро вигляд + пальці взагалі не ковзають по ній, навіть у милі. Да і сама вага підібрана просто ідеально! Баланс уходить прямо в голову (майже в мозок) і це дає змогу дуже комфортно голитись))))
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 13:40

blind_d пише:

Матюкатись тут, напевне, не можна, тому скажу так - прекрасна! Відносно той же Кінгівської ручки, ця зручніша набагато! Товстіша - це раз! Оті грані/насічки на ній придають ретро вигляд + пальці взагалі не ковзають по ній, навіть у милі. Да і сама вага підібрана просто ідеально! Баланс уходить прямо в голову (майже в мозок) і це дає змогу дуже комфортно голитись))))

Ок, чудово!
Я її тримав у руках вже після того, як звик до своєї, тож у мене інше відчуття.
Але радий, що в твоєму випадку все склалося на краще :-)

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 579
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 13:59

Я так розумію, що серед британців для гоління з давньою історією це Captain Fawcett і T and H? А ще Dr. Harris.

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 14:07

Wolfskin пише:
Я так розумію, що серед британців для гоління з давньою історією це Captain Fawcett і T and H? А ще Dr. Harris.

Ну, ще Geo F. Trumper, Floris і TOBS щонайменше

Wolfskin та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 15:30

blind_d пише:
 А стосовно Джиллета, то в мене лише одна з ним асоціація: гігант, який продає Мак3 і їм подібне ...
Тобто ні станків для вологого гоління, (саме Т-шек), ні лез для них ти не помічаєш... Дуже зручно помічати одне і не помічати інше...

А стосовно Джаггера немає ассоціації що вони виробляють і продають Мак3 і подібне? Дивно... Мабуть і тут ти просто не помічаєш що вони виробляють і продають. Тоді просто для інформації: значна частина їх продукції становить бритви  Mach3 (ось повний ассортимент: Mach3)  - це классика...
та Fusion ProGlide (повний ассортимент Fusion ProGlide) - це новий погляд, інновації і переосмислення вологого гоління.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 111
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 16:04

all75 пише:

Тобто ні станків для вологого гоління, (саме Т-шек), ні лез для них ти не помічаєш... Дуже зручно помічати одне і не помічати інше...

А стосовно Джаггера немає ассоціації що вони виробляють і продають Мак3 і подібне? Дивно... Мабуть і тут ти просто не помічаєш що вони виробляють і продають. Тоді просто для інформації: значна частина їх продукції становить бритви  Mach3 (ось повний ассортимент: Mach3)  - це классика...
та Fusion ProGlide (повний ассортимент Fusion ProGlide) - це новий погляд, інновації і переосмислення вологого гоління.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Прикольні штукі продає Джагер!) Виглядає круче, ніж схожа продукція від Джилета) Гадаю, що і голити буде також ефективніше! Треба буде якось замовити і спробувати)) А саме головне - це те, що я спробував і Кінга, і Джаггера і зрозумів ху із ху. Мені цього вже достатьно, а яка там історія у кожного, то вже другорядне)
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1084
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 16:23

По поводу ху из ху. Вывод сделан, как я понимаю, по станкам.
Качество изготовления станка Кинг С ни на йоту не хуже качества изготовления Джаггера.
То, что Джаггер тебя эффективнее бреет, так это заслуга не изготовления, а геометрии головы, изначально заложенной в станок при проектировании. 89 голова просто чуть более агрессивная и эффективная (не для всех), чем Кинг С.
Бритвы и отличаются прежде всего тем, какие параметры в них заложены по агрессивности и эффективности. А потом уже по качеству покрытия, точности в геометрии и т.д.
Это все равно, что сравнивать одну плиту Роквелла между ее сторонами т.к. качество просто одно и то же, а бреют по разному.
Одним нужен станок типа 89, а другим еще более комфортный.
Мне, например, в ежедневном режиме, параметры Кинг С как раз красная линия. Им еще я могу бриться без проблем всю неделю. А вот при бритье 89 головой половина недели проходит нормально, а к концу недели кожа начинает уставать без особого повышения эффективности бритья.

trimmer, fill, stanislav-q, Kitten911, mad_fish та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Edwin Jagger DE89   Edwin Jagger DE89 - Сторінка 6 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 16:29

vicbro пише:
По поводу ху из ху. Вывод сделан, как я понимаю, по станкам.
Он уже устал повторять что сделал выводы и про станки и про фирмы в целом. Джаггер это солидный бренд, с длинной историей, который делает даже Мак3 лучше чем другие, и бреют они лучше чем другие.
А Джилет китайская дешевка, недостойная внимания поскольку и брить то толком не умеет... Массмаркет и не более.

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Edwin Jagger DE89
Повернутися до початку 
Сторінка 6 з 7Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Наступний
 Схожі теми
-
» Parker vs Edwin jagger
» Edwin Jagger 81P13
» Edwin Jagger 3ONE6
» Лінійка кремів Edwin Jagger
» Помазок Edwin Jagger 21P36 Волокно

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: